Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dorotka z "Rolnika" w ciąży. Razem z Waldkiem zdradzili płeć
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 25.05.2024 16:19

Dorotka z "Rolnika" w ciąży. Razem z Waldkiem zdradzili płeć

Rolnik szuka żony, Waldemar i Dorota
Fot. Instagram

W “Rolnik szuka żony” wielkie, niespodziewane wieści. Jeszcze niedawno plotkowano o ich rozstaniu, a Waldemar i Dorota zaskoczyli wszystkich. Ogłosili, że spodziewają się dziecka! Co ujawnili w sieci?

"Rolnik szuka żony": Waldemar i Dorota będą rodzicami

W “Rolnik szuka żony” nastąpił prawdziwy baby boom. Nikt chyba nie spodziewał się, że 10. sezon okaże się tak, nomen omen, płodny w nowe pocieszy. Całkiem niedawno rodzicami zostali Ania Derbiszewska i Jakub Manikowski. Z wielką radością dzielą się pierwszymi zdjęciami z ich synkiem. Teraz gruchnęły jeszcze bardziej spektakularne nowiny o Waldemarze i Dorocie.

Waldi i Dorota związali się już po zakończeniu emisji programu TVP. Rolnik początkowo związał się z Ewą, jednak ta zerwała znajomość. Ich konflikt medialny wywołał wiele kontrowersji, a widzowie obawiali się, że Waldemar związał się z Dorotą, swoją drugą kandydatką, tylko “na pocieszenie”. Jakże inna okazała się prawda! Para musiała całkiem długo ukrywać radosne nowiny o ciąży. Teraz jednak podzielili się z fanami swoją wielką radością, szczegóły poniżej.

"U Jakuba każde dziecko tak?" Fanka szybko dopiekła Ani z Rolnika Wymęczona Ania z "Rolnika" na pierwszym zdjęciu z synkiem

Waldi i Dorota z "Rolnika" ogłosili ciążę

Waldemar z “Rolnika” niedawno chwalił się prezentem, jaki dostał od Doroty na imieniny. Wybranka sprezentowała mu foto-książkę, czyli album, w którym artystycznie umieszczono wiele ich wspólnych zdjęć, dokumentujących historię ich związku. Rolnik podziękował jej serdecznie w sieci, zaznaczając, że album zawiera fotografie z pierwszego rozdziału ich relacji, ma on jednak nadzieję, że czas napisze wiele kolejnych.

Nie zdradził się wtedy ani słowem, że Dorota nosi w sobie jeszcze większy prezent. Teraz opublikowali w sieci rozczulające nagranie, w którym nie tylko ujawnili, że spodziewają się dziecka, ale też ujawnili jego płeć. Zdjęcia i szczegóły poniżej.

Waldi i Dorota zostaną rodzicami: jakiej płci jest ich dziecko?

Para z “Rolnik szuka żony” udała się dziś w podróż na wyjątkowe spotkanie z uczestnikami ostatniej edycji “Sanatorium miłości” oraz “The Voice Senior”. To właśnie oni pomogli im zmontować przeuroczy film z ogłoszeniem ciąży. Słyszymy na nim piosenkę z intro do programu. Dorota otrzymuje białe róże, nawiązujące do tekstu piosenki. Waldi i jego ukochana zbliżają się do obiektywu, mówiąc:

  • Na taką chwilę czekałem bardzo długo. Kochani, wśród sprzyjających okoliczności przyrody oraz towarzystwa naszych wspaniałych przyjaciół, pragniemy podzielić się z wami cudowną nowiną – ogłosił Waldemar, całując Dorotkę w policzek.
  • Jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ spodziewamy się wymarzonej córeczki – dodała Dorota, ubrana w piękną różową suknię.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia ze wspomnianego nagrania.

Rolnik szuka żony, Waldemar i Dorota, ogłoszenie ciąży
Waldemar i Dorota, ogłoszenie ciąży, fot. instagram.com/c5waldi_passion_farmer
Rolnik szuka żony, Waldemar i Dorota, ogłoszenie ciąży
Waldemar i Dorota, ogłoszenie ciąży, fot. instagram.com/c5waldi_passion_farmer
Rolnik szuka żony, Waldemar i Dorota, ogłoszenie ciąży
Waldemar i Dorota, ogłoszenie ciąży, fot. instagram.com/c5waldi_passion_farmer