Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "U Jakuba każde dziecko tak?" Fanka szybko dopiekła Ani z Rolnika
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.05.2024 14:19

"U Jakuba każde dziecko tak?" Fanka szybko dopiekła Ani z Rolnika

Rolnik szuka żony
fot. Facebook

Ania i Jakub poznali się podczas jubileuszowej edycji programu "Rolnik szuka żony". Znajomość przerodziła się w związek, który zakończył się informacją o oczekiwaniu wspólnego dziecka. Dziś maluszek jest już z rodzicami, a ci nadal wzbudzają emocje. Internautka zapytała wprost o ich prywatność.

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami

Widzowie TVP tygodniami śledzili losy bohaterów, którzy dali sobie szansę na miłość w telewizyjnym programie. Ich znajomość napotykała jednak trudności, ponieważ w czasie emisji "Rolnik szuka żony" do Ani odezwała się była partnerka Jakuba. 

Duet przetrwał trudności i zakończył wspólnie show, informując niedługo później o ciąży. Po długich oczekiwaniach wreszcie poinformowano o narodzinach ich syna.

Przedstawiamy Wam Dariusza, synka @aniaderbiszewska i @jakub_manikowski z 10. edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka! - przekazano na profilu programu.

Niedługo później do internautów odezwała się sama Ania. Wróciła ze szpitala do wiejskiej posiadłości, gdzie wraz z malcem nabiera sił. Jak bohaterka "Rolnik szuka żony" radzi sobie w roli matki?

Wymęczona Ania z "Rolnika" na pierwszym zdjęciu z synkiem Kuba z "Rolnika" zarejestrował syna. To co pokazał, żenuje

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała pierwsze dni z maleństwem

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" odezwała się do internautów po tygodniu od porodu. Wraz z synkiem nabiera sił w domowym zaciszu, otoczona bliskimi. Nie mogła powstrzymać się, by opisać swoje pierwsze dni macierzyństwa.

Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień. Powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje. ps. jak widać melusia także zadowolona - pisała.

Fani nie kryli radości z narodzin kolejnego dziecka "programowej rodzinki". W komentarzach nie brakowało gratulacji i życzeń zdrowia dla mamy oraz maleństwa.

  • Uroczy widok.
  • Życzę dużo dobrego dla Waszej rodzinki. Niech dzidziuś dobrze się chowa…Grunt to rodzina.
  • Pięknie wyglądasz, promieniejesz.
  • Zdrowia dla Was!

Jedna z internautek zwróciła uwagę jednak na zupełnie szczegół. Ania została postawiona pod murem?

Internauci dopytują o szczegóły. Poszło o imię syna bohaterów "Rolnik szuka żony"

Związek bohaterów programu TVP od samego początku wzbudzał wiele emocji z uwagi na przeszłość uczestnika. Jakub, zgłaszając się do "Rolnik szuka żony" miał już za sobą miłosne doświadczenia, które zakończyły się narodzinami dzieci.

Z poprzedniego małżeństwa doczekał się trójki pociech. Internauci są zaciekawieni, jak rodzina odnajduje się w nowej sytuacji. Według Jakuba wśród jego bliskich panuje przyjemna atmosfera. Jedna z fanek zainteresowała się imionami nadanymi noworodkowi.

Dużo radości dla wszystkich! Czy u Jakuba każde dziecko nosi jego imię jako drugie? - spytała wprost.

Duet rzadko wypowiada się na temat przeszłości Jakuba. Wygląda na to, że i tym razem nie zamierzają tłumaczyć wyboru. Pozostaje liczyć, że imiona są szczególnie ważne dla rodziców malca.

rolnik szuka żony
Internautka zadała prywatne pytanie Ani z "Rolnik szuka żony", fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP
rolnik szuka żony
Internautka zadała prywatne pytanie Ani z "Rolnik szuka żony", fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP