Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak Kuba powitał ją po porodzie
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 19.05.2024 14:12

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak Kuba powitał ją po porodzie

Ania z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram/kadr TVP

Anna Derbiszewska z “Rolnik Szuka żony” urodziła synka. Pokazała, co zastała po powrocie ze szpitala. Jak powitał ją Kuba?

Związek Ani i Kuby z "Rolnik szuka żony"

Ania była jedną z uczestniczek ostatniej edycji “Rolnik szuka żony”. List do rolniczki napisał między innymi Kuba. Chociaż nie od razu pojawiło się między nimi uczucie, to po pewnym czasie obydwoje poczuli motyle w brzuchu. Już w czasie programu padły poważne deklaracje.

Zakochani kontynuowali związek po programie, a ich uczucie okazało się bardzo silne. W świątecznym odcinku ogłosili, że są zaręczeni i spodziewają się dziecka. Gratulacjom nie było końca. Maluszek kilka dni temu pojawił się na świecie. Dumni rodzice ogłosili nowiny w social mediach.

Anna z "Rolnika" cała w skowronkach! "Już go mamy". Kuba pokazał długo wyczekiwaną zdobycz Ania z "Rolnika" tuż przed porodem. Brzuszek na pierwszym planie

Ania z "Rolnik szuka żony" urodziła syna

Na samym początku fani programu nie dawali związkowi Ani i Kuby wielkich szans. Wszystko ze względu na przeszłość mężczyzny. Ma on za sobą jedno nieudane małżeństwo, z którego doczekał się trojga dzieci. Zakochani udowodnili jednak, że uczucie, jakie ich łączy, jest prawdziwe. 

Zaledwie kilka dni temu sami zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich syn, który otrzymał imię Dariusz. Przez cały okres ciąży Ania chętnie chwaliła się kolejnymi zdjęciami i relacjonowała, jak przebiega u niej ten stan.

18 maja świeżo upieczona mama opuściła szpital i razem z maluszkiem wróciła do domu. Pokazała, co tam zastała.

Ania z "Rolnik szuka żony" wróciła do domu po porodzie

Ania i Kuba chętnie dzielą się swoją codziennością z internautami. Wiadomo, że gdy Derbiszewska leżała w szpitalu po porodzie, Kuba świętował narodziny swojego kolejnego dziecka wraz z przyjaciółmi. Zdjęciem pochwalił się w social mediach. 

Od porodu uczestniczka “Rolnik szuka żony” nie publikowała w social mediach. Dopiero po powrocie synkiem do domu dodała pierwszą relację. Pokazała, co zastała w domu. Kuba przygotował jej niezłe powitanie. 

Narzeczony Ani zadbał o każdy szczegół. Czekały na nią balony, prezenty, ozdoby i piękny bukiet kwiatów. Nie ukrywała swojego zaskoczenia całą sytuacją.

Moi drodzy wczoraj wróciliśmy ze szpitala do domku. Chciałabym podziękować wszystkim za piękne prezenty. Zobaczcie, jak mój Kuba się postarał na przyjęcie nas wczoraj w domu. Takie piękne rzeczy zrobił dla nas - mówiła w social mediach. 

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia tego, co przygotował dla niej Kuba. Prawda, że uroczo?

Ania z
Ania z "Rolnik szuka żony", fot. Instagram
Ania z
Ania z "Rolnik szuka żony", fot. Instagram
Ania z
Ania z "Rolnik szuka żony", fot. Instagram