Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Anna z "Rolnika" cała w skowronkach! "Już go mamy". Kuba pokazał długo wyczekiwaną zdobycz
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 15.05.2024 19:50

Anna z "Rolnika" cała w skowronkach! "Już go mamy". Kuba pokazał długo wyczekiwaną zdobycz

Rolnik szuka żony
fot. KAPiF; Instagram

W “Rolnik szuka żony 10” okazali się najlepiej dobranym duetem. Ania Derbiszewska i Kuba Manikowski przez ostatnie miesiące przygotowywali się do narodzin syna. Wybranek rolniczki właśnie pochwalił się nabytkiem, na jaki długo czekali. 

"Rolnik szuka żony": co dzieje się z Anią i Kubą?

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony” w bożonarodzeniowym odcinku programu ogłosili, że spodziewają się dziecka. Podekscytowany Manikowski ujawnił, że czekają na narodziny synka. W międzyczasie para się zaręczyła, a przez ostatnie miesiące oboje nie tylko cieszyli się miłością, ale też przygotowywali na narodziny maluszka. Ostatnio rolniczka ujawniła, jak czuje się w trzecim trymestrze:

Czuję się trochę ciężko, ale jest ok generalnie […] Wiadomo, są dni lepsze i słabsze, ale nie mogę narzekać. Faktycznie ostatni trymestr jest cięższy od poprzednich dwóch. Kilogramy dodatkowe robią swoje – przekazała Derbiszewska.

A jak idą przygotowania do narodzin ich pierwszej pociechy? Niedawno Anna chwaliła się uroczą wyprawką, teraz jednak udało im się zdobyć coś znacznie ważniejszego. Cena też była niemała, szczegóły poniżej.

Dorota z "Rolnika" o rozstaniu z Waldkiem! Słowa o prawdzie i miłości wywołały lawinę komentarzy Dantejskie sceny na imprezie urodzinowej gwiazdy "Rolnika". Na miejsce wezwano karetkę

"Rolnik szuka żony": jak Ania i Kuba przygotowują się do narodzin syna?

Ania z “Rolnika” pokazała niedawno efekty pięknej, artystycznej ciążowej sesji zdjęciowej, do jakiej pozowała wraz z Kubą. Jej brzuszek był już wtedy naprawdę ogromny, porodu można się więc spodziewać w każdej chwili. Nadeszła więc pora na kompletowanie wszelkich przyborów i przedmiotów niezbędnych do przywitania synka na świecie.

Rolniczka pokazała na Instagramie, jaką wyprawkę przygotowali dla swojego dziecka. Ania pochwaliła się ubrankami i pluszakami. Z kolei Manikowski żartował na Instagramie, że ukochana przygotowała dla niego niespodziankę w domu, jednak inną, niż się spodziewał. Chodziło bowiem o składanie kupionych mebli. Tym razem drogocenny pakunek przyszedł już złożony. Jedno jest pewne: nie żałują funduszy, by ich synek miał wszelkie wygody, zdjęcia i szczegóły poniżej.

Kiedy poród Ani z "Rolnik szuka żony"?

Wybranek Derbiszewskiej podzielił się jakiś czas temu w sieci wielką radością. Przygotowania do narodzin syna poszły pełną parą. Kuba pokazał, na jaki wózek wybrali dla swojego dziecka.

Dziękujemy za przemiłą i profesjonalną obsługę! Nie było łatwo, ale już go mamy! Niestety nie ma złotych skrzydeł – napisał na Instagramie Jakub Manikowski, dodając grafikę z napisem “dziecko w drodze”.

Model wózka dziecięcego, na który zdecydowali, to Espiro Miloo 2w1. Nie jest tani: w większości sklepów ceny za niego sięgają aż 4 tysięcy złotych. To sporo, ale warto dodać, że wcześniej Manikowski pokazywał słynny model Cybex Priam w zestawie 3w1, który kosztuje 7800 złotych. Para wyraźnie postawiła na bardziej ekonomiczne rozwiązanie.

Synek Ani i Kuby już jest na świecie i już wkrótce skorzysta z wózeczka.

Rolnik szuka żony, Ania i Kuba, wózek dziecięcy, jaki model wózka kupili
Jaki wózek dla dziecka kupili Ania i Kuba z “Rolnika”?, fot. instagram.com/jakub_manikowski