Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Pokazali zdjęcie synka Ani z "Rolnika". Co się dzieje w komentarzach?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.05.2024 16:02

Pokazali zdjęcie synka Ani z "Rolnika". Co się dzieje w komentarzach?

Rolnik szuka żony
fot. TVP/Instagram

Widzowie jubileuszowej edycji programu "Rolnik szuka żony" miesiącami śledzili losy Ani i Kuby. Po zakończeniu telewizyjnej przygody bohaterowie podzielili się nowinami o ciąży. Teraz zakończyło się oczekiwanie. Zdjęcie malca rozgrzało media społecznościowe. Internauci mają różne zdania o sytuacji.

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami

Podczas jubileuszowej edycji romantycznego programu TVP poznaliśmy Anię, która jest właścicielką gospodarstwa rolnego. Choć w sferze zawodowej może pochwalić się wieloma sukcesami, romantyczne relacje nie należały do jej mocnych stron.

W tej kwestii miała pomóc Marta Manowska i kandydaci "Rolnik szuka żony". Kobieta zaprosiła do siebie trójkę bohaterów, w tym sympatycznego Kubę. Od pierwszej rozmowy zaczęło między nimi iskrzyć, ale nie obyło się bez afer.

Po wielu wątpliwościach duet postanowił dać sobie szansę i opuścić program jako para. Niedługo później fanów dobiegła radosna nowina. Ania i Kuba spodziewali się dziecka.

Rodzinę stworzymy na pewno ciepłą. Będziemy potrafili o to dziecko zadbać, patrząc po tej codzienności naszej nie obawiam się niczego tak naprawdę - mówił z radością Kuba.

Internauci długo nie mogli doczekać się, gdy na profilu uczestników telewizyjnego show pojawią się zdjęcia maluszka. Odliczanie dobiegło końca, ale radosna nowina nie obyła się bez małego skandalu.

Ania z "Rolnik szuka żony" urodziła. Znamy imię dziecka Ania z "Rolnika" pokazała urocze zdjęcie. Cudo

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" powitali na świecie syna

15 maja media społecznościowe programu "Rolnik szuka żony" zalała fala komentarzy. Wszystko ze względu na zdjęcie malca, które pojawiło się na profilu. W opisie możemy przeczytać, że chłopczyk jest synem Ani i Kuby. Rodzice wybrali dla pociechy rzadko spotykane aktualnie imię. 

Przedstawiamy Wam Dariusza, synka @aniaderbiszewska i @jakub_manikowski z 10. edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka! - przekazano.

Pod zdjęciem malca pojawiło się mnóstwo serduszek, a sam widok rozczulił internautów. Oboje bohaterowie "Rolnik szuka żony" już od dawna dzielili się przecież szczegółami przygotowań do narodzin syna. 

Wśród fanów serii nie brakowało jednak konsternacji. Jeden szczegół przykuł uwagę i rozpętał prawdziwą burzę w komentarzach. Co zachwiało tak radosną nowiną?

Pojawiło się zdjęcie syna Ani i Kuby z "Rolnik szuka żony". Internauci podzieleni

Wieść o narodzinach synka Ani i Kuby z "Rolnik szuka żony" szybko rozniosła się po mediach społecznościowych. Internauci w końcu od miesięcy czekali na rozwój związku ich ulubionej telewizyjnej pary.

Na profilach bohaterów nie brakowało kadrów z ciążowych sesji, a rolniczka pokazała nawet malutkie buciki dla dziecka. Tym bardziej więc niektórych internautów zaskakuje fakt, że informacja o narodzinach maluszka nie pojawiła się na profilach jego rodziców, ale u "Rolnik szuka żony".

  • Dlaczego Wy to ogłosiliście pierwsi a nie rodzice?
  • Na profilach rodziców nie ma nic i uważam, że nie powinniście tego publikować przed nimi.
  • To samo pomyślałam, zwłaszcza, że Ania ceni sobie prywatność.
  • Troszkę nietaktowne to z ich strony - pisali wzburzeni internauci.

Pod postem nie zabrakło także zdań tłumaczących zachowanie produkcji. Można przypuszczać, że świeżo upieczeni rodzice skupiają się w tym czasie na rodzinie z dala od social mediów. Zdjęcie noworodka natomiast mogło służyć zaspokojeniu ciekawości fanów "Rolnik szuka żony".

  • Skoro to ogłosili to dostali zgodę.
  • Zdjęcie mają od rodziców i na pewno wyrazili zgodę na publikacje.
  • A może właśnie wysłali do redakcji Rolnika i chcą mieć spokój póki co bez social mediów w tym czasie? - zauważono.

Tak czy inaczej, nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować Ani i Kubie, którzy zostali kolejną szczęśliwą parą programu "Rolnik szuka żony". Już niedługo przekonamy się, jak potoczą się losy uczestników 11. edycji telewizyjnego show.

443278143_1155713885463837_3807912037673581925_n (1).webp
Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami, fot. Instagram
438162126_18430650268005800_7635159669270113765_n.jpg
Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami, fot. Instagram