Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ania z "Rolnika" pokazała urocze zdjęcie. Cudo
Anna Lipska
Anna Lipska 14.05.2024 15:26

Ania z "Rolnika" pokazała urocze zdjęcie. Cudo

Ania z "Rolnika"
fot. Instagram

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie w majówkowy weekend. Nic piękniejszego dziś nie zobaczycie. Płyną gratulacje i zachwyty. 

Ania z "Rolnika" znalazła w programie miłość

Anna Derbiszewska pojawiła się w jubileuszowej edycji programu “Rolnik szuka żony”. Należy do tych szczęściarzy, którzy w uwielbianym formacie telewizji polskiej znaleźli miłość. Jej serce skradł Jakub Manikowski.

To tym bardziej romantyczna historia, że mało kto dawał tym dwojgu szanse. Ona po nieudanym małżeństwie, on z trojgiem dzieci… Tymczasem okazało się, że Ania i Kuba stworzyli trwałą relację, a teraz czekają na pierwsze maleństwo, które jest przypieczętowaniem ich miłości. 

Anna z "Rolnika" cała w skowronkach! "Już go mamy". Kuba pokazał długo wyczekiwaną zdobycz Anna z "Rolnika" zniknęła z sieci. Poród za pasem, a ją spotkało tyle nieprzyjemności. To dlatego przestała publikować?

Ania z "Rolnika" jest w ciąży

Ania i Kuba w świątecznym odcinku show ogłosili, że spodziewają się dziecka. Manikowski, podekscytowany, zdradził, że czekają na narodziny synka. W międzyczasie para zaręczyła się, a przez ostatnie miesiące nie tylko razem zamieszkali i cieszyli się miłością, ale także przygotowywali się na przyjście maluszka na świat. 

Ostatnio Ania, będąca tuż przed porodem, podzieliła się swoimi odczuciami.

Czuję się trochę ciężko, ale jest ok generalnie […] Wiadomo, są dni lepsze i słabsze, ale nie mogę narzekać. Faktycznie ostatni trymestr jest cięższy od poprzednich dwóch. Kilogramy dodatkowe robią swoje – przekazała Derbiszewska.

Skompletowała już także wyprawkę, a teraz pozostaje jej czekać na narodziny maluszka. Oto czym się podzieliła z fanami w pierwszym dniu majówki. 
 

Ania z "Rolnika" pokazała butki synka

Kuba niedawno pochwalił się prywatnymi zdjęciami z ukochaną, a teraz Ania wrzuciła niezwykle uroczą fotkę. Wiadomo, że rozwiązanie już za chwilę, a przyszła mama nie może się doczekać. Pokazała kadr ze słodkimi bucikami dla synka na pierwszym planie.

W oczekiwaniu na synka #babyloading #babyboy #newborn2024 - napisała.

Pod postem całe morze komentarzy, w których fani Ani nie tylko zachwycają się kadrem, ale także życzą jej szczęśliwego rozwiązania. 

Anna Derbiszewska, fot. Instagram
Anna Derbiszewska, fot. Instagram
Ania z
Ania z "Rolnika" tuż przed porodem, fot. Instagram
Ania z
Ania z "Rolnika" tuż przed porodem, fot. Instagram