Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Anna z "Rolnika" pochwaliła się cudną wyprawką dla maluszka. Tylko patrzeć, jak pokaże pierwsze zdjęcia synka
Karolina Kurek
Karolina Kurek 05.04.2024 19:57

Anna z "Rolnika" pochwaliła się cudną wyprawką dla maluszka. Tylko patrzeć, jak pokaże pierwsze zdjęcia synka

"Rolnik szuka żony"
Ania i Kuba z "Rolnika", fot. Instagram

Ania i Kuba z programu “Rolnik szuka żony” niedługo zostaną rodzicami. Derbiszewska pochwaliła się w sieci wyprawką dla synka. Szczegóły. 

Związek Ani i Kuby z "Rolnik szuka żony"

“Rolnik szuka żony” to popularny program Telewizji Polskiej. Zgłaszają się do niego rolnicy i rolniczki w poszukiwaniu miłości. Wielu z nich to się udało. Do tego grona zalicza się Ania Derbiszewska. Kobieta związała się z Kubą Manikowskim. 

Para szybko ze sobą zamieszkała. Niedługo później podzielili się informacją, że są zaręczeni i spodziewają się dziecka. To będzie pierwsza pociecha Anny, natomiast Jakub ma już troje dzieci. 

Anna z "Rolnika" już poczuła gorzki smak sławy. Mimo to opublikowała takie zdjęcie! Ryzykownie... Anna z "Rolnika" ich obwinia o to, co się jej przytrafiło. Nie pozostawiła wątpliwości, co o tym wszystkim myśli

Ania z "Rolnika" w sesji ciążowej

Jakiś czas temu Ania z “Rolnika” pochwaliła się w mediach społecznościowych efektami ciążowej sesji zdjęciowej. Do tej pory rolniczka nie pochwaliła się w sieci żadnym zdjęciem z brzuszkiem. W sesji wziął udział także jej ukochany. Zakochani pięknie prezentują się na pamiątkowych fotografiach.

Dziecko wznosi rodziców na zupełnie inny poziom miłości - podpisał zdjęcia Manikowski. 

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała wyprawkę dla synka

Ania z programu “Rolnik szuka żony” pochwaliła się w mediach społecznościowych wyprawką dla synka. Rolniczka zapatrzyła się we wszystkie potrzebne przedmioty dla jej pociechy. Pokazała m.in. ubranka czy misia. Jej narzeczony również dodał nową relację na Instagramie.

A mówiła “Kochanie wracaj szybko, bo mam dla Ciebie niespodziankę w domu”… No to mam niespodziankę - brzmiał tekst do relacji mężczyzny. 

Okazało się, że Derbiszewska zrobiła również zakupy w Ikei, ale składanie pozostawiła już Kubie. Manikowski chyba nie takiego czegoś oczekiwał po przyjściu do domu. Wygląda na to, że poród zbliża się wielkimi krokami, a my możemy już wypatrywać zdjęć synka pary.

Ania z
Ania z "Rolnika" pokazała wyprawkę dla synka, fot. Instagram
Ania z
Ania z "Rolnika" pokazała wyprawkę dla synka, fot. Instagram
Ania z
Ania z "Rolnika" pokazała wyprawkę dla synka, fot. Instagram
Ania z
Ania z "Rolnika" pokazała wyprawkę dla synka, fot. Instagram