Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ania z "Rolnika" z niemowlakiem, a Kuba? Do sieci trafiło zdjęcie
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.05.2024 15:10

Ania z "Rolnika" z niemowlakiem, a Kuba? Do sieci trafiło zdjęcie

"Rolnik szuka żony"
fot. Facebook

Ania Derbiszewska z programu “Rolnik szuka żony” urodziła syna. Oto co zrobił Kuba Manikowski po porodzie ukochanej Szczegóły. 

Związek Ani i Kuby z "Rolnik szuka żony"

Ania i Derbiszewska i Kuba Manikowski byli uczestnikami 10. edycji “Rolnik szuka żony", uwielbianego formatu, emitowanego przez Telewizję Polską. Para była zdecydowanie najpopularniejszym duetem tej odsłony show. Pod koniec ubiegłego roku Anna i Jakub zaręczyli się, a w świątecznym odcinku programu w rozmowie z Martą Manowską pochwalili się informacją, że zostaną rodzicami. 

Od tego czasu para często dzieliła się z obserwującymi na Instagramie szczegółami z życia prywatnego i oczekiwania na narodziny syna. Derbiszewska i Manikowski pochwalili się efektami pięknej sesji ciążowej.

Anna z "Rolnika" cała w skowronkach! "Już go mamy". Kuba pokazał długo wyczekiwaną zdobycz Gwiazda "Rolnika" pokazała syna. Mało kto wiedział, że już jest mamą

Ania Derbiszewska z "Rolnika" urodziła

W środę 15 maja w mediach pojawiła się informacja, że Ania i Kuba z programu “Rolnik szuka żony” powitali na świecie długo wyczekiwanego syna. Informacja ta została udostępniona na profilach formatu w mediach społecznościowych. Produkcja pokazała zdjęcie chłopczyka oraz zdradziła, że Derbiszewska i Manikowski wybrali dla niego imię: Dariusz. 

Przedstawiamy Wam Dariusza 
Synka @aniaderbiszewska i @jakub_manikowski z 10. edycji!
Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka! - przekazano.

Do tego program pochwalił się ciekawą informacją:

Przy okazji - czy wiecie, że Dariusz dołączył do grona prawie 600. Maluszków narodzonych dzięki programowi "Rolnik szuka żony" na całym świecie.

Teraz wydało się, jak Kuba świętował narodziny czwartego dziecka. 

To zrobił Kuba z "Rolnika" po narodzinach syna

Para nie ukrywała radości, że ich synek jest już na świecie. Dla Ani Derbiszewskiej jest to pierwsze dziecko, natomiast Kuba Manikowski doczekał się już trójki chłopców z poprzedniego związku. Jednak nie zmieniło to faktu, ze mężczyzna bardzo się cieszył, że spodziewają się z ukochaną syna. W rozmowie z portalem “Party” opowiedział na pytanie o samopoczucie Anny i małego Dariusza. 

Wszystko dobrze, Ania czuje się dobrze, mały zdrowy, więc to najważniejsze - przekazał. 

Manikowski pochwalił się w mediach społecznościowych, że jak na dumnego tatę przystało, udał się świętować narodziny syna wraz z grupą przyjaciół. 

It's a boy - dodał do relacji na Instagramie. 

Co Wy na to?

 Kuba z
 Kuba z "Rolnika" z przyjaciółmi, fot. Instagram
Ania i Kuba z
Ania i Kuba z “Rolnik szuka żony”, fot. Instagram