Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Marta Paszkin z "Rolnika" pokazała zdjęcia z komunii córki
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.05.2024 11:53

Marta Paszkin z "Rolnika" pokazała zdjęcia z komunii córki

"Rolnik szuka żony"
fot. Instagram

Znana z programu “Rolnik szuka żony” Marta Paszkin pochwaliła się w sieci relacją z komunii córki. Żona Pawła Bodzianngo wypowiedziała się o relacjach z byłym partnerem.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny w "Rolnik szuka żony"

Marta Paszkin była uczestniczką programu “Rolnik szuka żony”. Format podbił serca widzów Telewizji Polskiej. W show zwróciła na siebie uwagę Pawła Bodziannego. Stworzyli związek, a po zakończeniu produkcji stali się jedną z najpopularniejszych i lubianych par, występujących w programie. 

Marta i Paweł zawarli zamieszkali razem, a w późniejszym czasie zawarli związek małżeński i urodził im się synek. Jakiś czas temu podzielili się informacją, że ponownie zostaną rodzicami. W styczniu tego roku pokazali zdjęcia z wyjątkowej sesji ciążowej Marty, która pozowała w niesamowitej, niebieskiej kreacji w zimowym klimacie. 

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak Kuba powitał ją po porodzie Ania z "Rolnika" z niemowlakiem, a Kuba? Do sieci trafiło zdjęcie

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" urodziła drugą córkę

Była uczestniczka programu “Rolnik szuka żony” miała wyznaczony termin porodu na 12 lutego tego roku, jednak akcja porodowa opóźniła się o kilka dni. W międzyczasie Marta Paszkin otrzymała możliwość, że poród można wywołać, jednak nie skorzystała z tej możliwości.  Żona Pawła Boziannego 21 lutego urodziła dziewczynkę, której dumni rodzice nadali imię, Gracja. 

Dzisiaj powtórzył się najpiękniejszy moment w moim życiu i Gracja jest już z nami. Poród przebiegł ekspresowo i bez komplikacji- to chyba nagroda za ten czas oczekiwania - napisali na Instagramie. 

Para doczekała się już syna, Adama, ale wychowują też wspólnie córkę Paszkin z poprzedniego związku, Stefanię. 

Marta Paszkin z "Rolnika" pokazała zdjęcia z komunii córki i byłego partnera

Trwa sezon komunijny i wiele gwiazd dzieli się informacją, że ich pociechy przystąpiły do tego sakramentu. Wśród nich znalazła się Marta Paszkin znana z programu “Rolnik szuka żony".

Kobieta pochwaliła się zdjęciami z Pierwszej Komunii Świętej najstarszej córki. Żona Pawła Bodziannego zorganizowała przyjęcie z tej okazji razem z byłym partnerem i ojcem Stefanii, który na uchwyconym kadrze stoi tyłem do aparatu. Marta Paszkin napisała kilka ważnych słów na temat rozstań i dalszych relacji międzyludzkich.


Czy można mieć dobre relacje z Eks? Można i warto. Wczoraj zorganizowaliśmy naszej Dziewczynce komunie, to był piękny dzień - napisała.

Taka postawa to rzadkość.

Marta Paszkin z
Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony", fot. Instagram
Marta Paszkin z
Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony", fot. Instagram