Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wymęczona Ania z "Rolnika" na pierwszym zdjęciu z synkiem
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.05.2024 16:15

Wymęczona Ania z "Rolnika" na pierwszym zdjęciu z synkiem

Ania z "Rolnika" na pierwszym zdjęciu z synkiem
fot. Instagram

Ania i Kuba z “Rolnik szuka żony” ostatnio pochwalili się narodzinami dziecka. Teraz rolniczka pokazała zdjęcie tydzień po porodzie. Zapozowała z nowo narodzonym synkiem. 

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" powitali na świecie dziecko

Ania była jedną z uczestniczek ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Wśród osób, które napisały do niej list, był Kuba. Choć uczucie między nimi nie pojawiło się od razu, z czasem oboje zaczęli odczuwać zauroczenie. W trakcie programu złożyli sobie poważne obietnice.  

Po zakończeniu show, ich związek się umacniał, a ich miłość okazała się wyjątkowo silna. W świątecznym odcinku ogłosili swoje zaręczyny oraz fakt, że spodziewają się dziecka. Posypały się gratulacje.

Na świat kilka dni temu przyszedł ich synek Dariusz. Ania przez całą ciążę chętnie dzieliła się zdjęciami i relacjami na temat swojego stanu.     

Pokazali zdjęcie synka Ani z "Rolnika". Co się dzieje w komentarzach? Gwiazda "Rolnika" pokazała syna. Mało kto wiedział, że już jest mamą

Ania z "Rolnika" wróciła ze szpitala

Ania i Kuba są bardzo aktywni w mediach społecznościowych.  Kiedy Ania leżała w szpitalu po porodzie, Kuba świętował narodziny swojego kolejnego dziecka razem z przyjaciółmi, co uwiecznił na zdjęciu zamieszczonym w mediach społecznościowych.  

Od momentu porodu uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" nie publikowała niczego w social mediach. Dopiero po powrocie z synkiem do domu dodała pierwszą relację, w której pokazała, co zastała na miejscu. Kuba przygotował dla niej wyjątkowe powitanie. Narzeczony Ani zadbał o każdy detal. Na kobietę czekały balony, prezenty, ozdoby oraz piękny bukiet kwiatów. Ania nie ukrywała swojego zaskoczenia i wzruszenia całą sytuacją.

Moi drodzy wczoraj wróciliśmy ze szpitala do domku. Chciałabym podziękować wszystkim za piękne prezenty. Zobaczcie, jak mój Kuba się postarał na przyjęcie nas wczoraj w domu. Takie piękne rzeczy zrobił dla nas - mówiła w social mediach. 

Teraz natomiast pokazała pierwsze zdjęcie z maluszkiem. 
 

Ania z "Rolnika" pokazała się z synkiem tydzień po porodzie

Ania właśnie opublikowała pierwsze zdjęcie z synkiem. Jak sama zaznaczyła, jej pociecha ma już tydzień. Rolniczka wyznała, że trochę tęskni za okresem ciąży. Na zdjęciu jej synek śpi pod kocykiem, a ubrany jest w urocze body z misiami. Obok świeżo upieczonej mamy i maleństwa znajduje się ich ukochany piesek, który czuwa nad maleństwem. Widać, że Ania jest zmęczona, ponieważ ten piękny czas jest na pewno również trudny. 

Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień, powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju, teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje, ps.jak widać melusia także zadowolona – napisała Ania.

Jeszcze raz gratulujemy!

Ania z
Ania z "Rolnika" z synkiem, fot. Instagram
Ania z
Ania z "Rolnika" wróciła ze szpitala, fot. Instagram