Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Aleksander Sikora z nową pracą. Ale utarł nosa TVP. Będzie go podziwiał cały świat
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 10.06.2024 17:06

Aleksander Sikora z nową pracą. Ale utarł nosa TVP. Będzie go podziwiał cały świat

Aleksander Sikora nowa praca
fot. KAPIF

Aleksander Sikora w styczniu rozstał się z TVP. Długo nie czekał na nową ofertę pracy. Zapowiada się hitowy transfer. To oficjalna informacja.

Aleksander Sikora o zwolnieniu z TVP

Z początkiem roku w TVP zaszło sporo zmian kadrowych. Z pracą w “Pytaniu na śniadanie” pożegnały się wszystkie gwiazdy, które zatrudniła Joanna Kurska. Jedną z pierwszych par odsuniętych od prowadzenia śniadaniówki była ta tworzona przez Aleksandra Sikorę i Małgorzatę Tomaszewską.

Rozwiązanie umowy z ciężarną prezenterką wywołało falę oburzenia. Dorota Wellman w rozmowie ze Światem Gwiazd określiła całą sytuację mianem brzydkiej:

Jestem oburzona zwolnieniem kobiety w ciąży! To od razu informuję, że bardzo mi się to nie podoba. Uważam, że ta sprawa jest sprawą brzydką. Nieprzyzwoitą wobec kobiety w ciąży – powiedziała nam prezenterka TVN.

Do zwolnienia z pracy publicznie odniósł się Sikora, który w rozmowie z “Party” powiedział:

Było mi bardzo przykro z tego względu, że przede wszystkim kochałem program poranny. Jak dowiedziałem się, że nie będę prowadzić "Pytania na śniadanie", to dwa dni miałem wielki smutek w sobie, który musiałem przepracować.

Olek Sikora tak zaszalał z fryzurą po zwolnieniu z TVP. Inny człowiek Sikora miał romans z Tomaszewską? Komentuje i wbija szpile Kurzopkom

Gdzie teraz pracuje Aleksander Sikora?

Od stycznia pojawiło się wiele plotek na temat nowych wyzwań zawodowych Sikory. Za kulisami mówiło się, że będzie nową gwiazdą jednego z powstających projektów “Super Expressu”. Teraz dowiadujemy się, że ofertę złożyła mu duża stacja telewizyjna.

Już 4 lipca od godz. 20 Aleksander pojawi się na antenie Polsatu jako jeden z prowadzących konkurs Mister Supranational. Za kulisami będzie przeprowadzać rozmowy z przystojnymi kandydatami z całego świata. Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć na wszystkich kontynentach.

Sikora ma już na swoim koncie show, w którym musiał wykazać się doskonałą umiejętnością języka angielskiego. W 2019 roku wspólnie z Idą Nowakowską poprowadził w TVP konkurs Eurowizji Junior. Za swoją pracę zebrał sporo komplementów od widzów. Kilkukrotnie był też reporterem konkursu MTV EMA dla TVP.

Aleksander Sikora poprowadzi Miss Polski 2024

To jednak nie koniec projektów Polsatu, w których zobaczymy Sikorę. Aleksander ponownie na antenie stacji pojawi się 5 lipca. Tym razem wspólnie z Agnieszką Hyży, Iloną Krawczyńską i Krzysztofem Ibiszem poprowadzi wybory Miss Polski.

Nie będzie to pierwszy raz, gdy była gwiazda TVP pomoże widzom wybrać najpiękniejszą Polkę. W przeszłości Sikora był gospodarzem konkursu Miss Polonia.

Wygląda na to, że Kasia Cichopek nie jest jedyną gwiazdą TVP, z którą Polsat wiąże większe plany. Kto wie, może wkrótce zobaczymy Aleksandra na parkiecie “Tańca z gwiazdami”?

Olek Sikora (2).jpg
Aleksander Sikora nową gwiazdą Polsatu, fot. KAPIF
Aleksander Sikora (1).png
Aleksander Sikora nową gwiazdą Polsatu, fot. KAPIF