Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Kurdej-Szatan jako Blanka w „TTBZ”! Tak genialnej metamorfozy nie było od lat. Oni sklonowali Bejbę!
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.03.2024 18:40

Kurdej-Szatan jako Blanka w „TTBZ”! Tak genialnej metamorfozy nie było od lat. Oni sklonowali Bejbę!

Barbara Kurdej-Szatan, Blanka
Barbara Kurdej-Szatan, Blanka, fot. KAPiF/screen YT

Barbara Kurdej-Szatan bierze udział w 20. jubileuszowej edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!”. W najnowszym odcinku wcieliła się w ubiegłoroczną reprezentantkę Polski na Eurowizji – Blankę. Dawno nie było tak spektakularnej metamorfozy. Bejba 1:1!

20. edycja "TTBZ"

Dwudziesty sezon programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na antenie Polsatu nosi hasło "Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Najlepsi!", w którym występują celebryci znani z poprzednich edycji. Wśród uczestników znajdują się: Aleksandra Szwed, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Tyszkiewicz, Kacper Kuszewski, Filip Lato, Stefano Terrazzino oraz Mateusz Ziółko. Dodatkowo, do grona uczestników dołączyła Katarzyna Skrzynecka, która triumfowała w pierwszej edycji programu.  

Warto przypomnieć, że w styczniu 2023 roku Katarzyna Skrzynecka, będąca ulubioną przez publiczność jurorką, po wielu latach pożegnała się ze swoją rolą. Następnie, Piotr Gąsowski ustąpił ze stanowiska prowadzącego. Katarzynę Skrzynecką zastąpił piosenkarz Paweł Domagała, natomiast Maciej Dowbor został współprowadzącym, w roli którego pojawił się Maciej Rock, znany z udziału w programie "Idol".

Zachwyt fanów powodują metamorfozy Barbary Kurdej-Szatan. Nie wszyscy wiedzą, że aktorka miała propozycje powrotu do TVP. 

Burza po 2. odc. "TTBZ"! Jest spisek przeciw Kasi Skrzyneckiej? Zrobiło się nieprzyjemnie Królowa zdetronizowana! Kto wygrał 2. odc. "TTBZ"? Kasia Skrzynecka musiała uznać jej wyższość. Przegrała minimalnie

Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP?

W Telewizji Polskiej trwa prawdziwa rewolucja personalna od czasu wprowadzenia zmian. Na Woronicza powracają znane gwiazdy, a także pojawiają się nowe twarze.  W ostatnim czasie zaczęły krążyć spekulacje na temat możliwego powrotu Barbary Kurdej-Szatan. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż była ulubienicą widzów, znana z udziału w "M jak miłość" oraz prowadzenia popularnych programów. Czyżby również ona miała zamiar powrócić?  

Okazuje się, że Barbara Kurdej-Szatan faktycznie otrzymała propozycję zostania gospodynią programu "Pytanie na śniadanie". Jednakże, mimo że oferta ta ją poruszyła, postanowiła ją odrzucić. Niemniej jednak zdradziła, że kontakt z TVP wywarł na niej ogromne wrażenie.

Rzeczywiście w grudniu dostałam telefon od przyszłej (już obecnej) szefowej ‚PnŚ’ z propozycją poprowadzenia tegoż programu. Może, zanim wytłumaczę jaką decyzję podjęłam i z jakiego powodu, muszę wam powiedzieć, że ten telefon rozbroił mnie totalnie i wzruszył… - zaczęła w poście.

Dodała również:

I nie dlatego, że dostałam propozycję prowadzenia programu. Ale dlatego, że uświadomiłam sobie właśnie w tym momencie, że już naprawdę skończyła się nagonka na mnie w TVP. Od dwóch lat, średnio co 3 tygodnie w głównych wiadomościach TVP władze wyświetlały mój wpis wbijając do głowy Polakom, że jestem antyPolką, wstrętną niewdzięcznicą. Nie podając powodu mojej reakcji, ani nie pokazując okrutnego nagrania, na które zareagowałam.

Teraz Kurdej-Szatan spełnia się w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Barbara Kurdej-Szatan przemieniona w Blankę

Trenerka wokalna w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Agnieszka Hekiert opublikowała na swoim Instagramie wideo, na którym wraz z Barbarą Kurdej-Szatan ćwiczy jej głos przed jej najnowszym występem w programie. Aktorka trenuje śpiewanie piosenki “Solo” w wykonaniu Blanki.

No i gdzie ta nasza Bejba? Basia @kurdejszatan dzielnie poszukuje a ja się obok fotografuję…No bo to przecież nasza Bejba  #bejba #solo #blanka #kurdejszatan #energy #vocalcoach – napisała Agnieszka.

Fani są zachwyceni zarówno jej głosem, jak i metamorfozą.

  • Ekstra.
  • Dobre.
  • Lubię Blankę – pisali fani.

Podobne?

Barbara Kurdej-Szatan, fot. Instagram
Barbara Kurdej-Szatan, fot. Instagram
Barbara Kurdej-Szatan, fot. Instagram
Barbara Kurdej-Szatan, fot. Instagram
Barbara Kurdej-Szatan, fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan, fot. KAPiF
Blanka, fot. KAPiF
Blanka, fot. KAPiF