Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Tylko u nas: Sztuczki z planu "TTBZ" ujawnione! To dlatego uczestnicy nagle mają głos wylosowanej gwiazdy!
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.03.2024 22:29

Tylko u nas: Sztuczki z planu "TTBZ" ujawnione! To dlatego uczestnicy nagle mają głos wylosowanej gwiazdy!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, fot. Instagram

W “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” telewidzowie mogli zobaczyć wiele niesamowitych, spektakularnych występów i metamorfoz. Wielu zadaje sobie pytanie, jak uczestnicy potrafią odtworzyć głos danej gwiazdy. Świat Gwiazd dotarł do tych informacji. Tylko u nas, zdradzamy tę tajemnicę!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi " na antenie Polsatu

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to niekwestionowany hit `stacji telewizyjnej Polsat, który cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Na ekranach odbiorników zadebiutował 10 lat temu. Niedawno ekipa programu świętowała 200. odcinek show. Aktualnie na antenie stacji emitowana jest 20. edycja “TTBZ”.  

Tym razem uczestnikami są osoby, które zwyciężyły poprzednie odsłony! W tym gronie znaleźli się Kacper Kuszewski, Filip Lato, Katarzyna Skrzynecka, Barbara Kurdej-Szatan, Aleksandra Szwed, Maria Tyszkiewicz, Mateusz Ziółko i Stefano Terrazzino.

W roli jurorów ponownie występują Małgorzata Walewska i Robert Janowski. W tej odsłonie dołączył do nich Piotr Gąsowski, który przez wiele lat był gospodarzem formatu.

 

Burza po 2. odc. "TTBZ"! Jest spisek przeciw Kasi Skrzyneckiej? Zrobiło się nieprzyjemnie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Maciej Rock zadrwił z Roberta Janowskiego. Tak go nazwał przy wszystkich!

Co się działo w pierwszych odcinkach "TTBZ"?

W pierwszym odcinku “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zwyciężyła Kasia Skrzynecka, wcielając się w dwie postacie: Sarah Brigthman oraz Andrei Bociellego wykonała utwór “Time to say goodbay”. 

Tydzień temu wystąpiła, jako Hanka Ordówna. Po raz kolejny zyskała przychylność jurorów, którzy przyznali jej najwięcej punktów. Tabela przeszła jednak modyfikacje za sprawą głosów uczestników, a oni w większości oddali je na Aleksandrę Szwed, która zrobiła show grając Cesarię Evorę i wykonując kultowy utwór “Besame mucho”.

Obie przepięknie odtworzyły głosy wylosowanych gwiazd, zresztą podobnie i inni uczestnicy. Jak oni to robią? Jak wiadomo, odcinki są nagrywane, z wyprzedzeniem, a Światu Gwiazd udało się zdobyć takie smaczki i dowiedzieć się tej tajemnicy!

Takie cuda tylko w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Świat Gwiazd się dowiedział, że między innymi Filip Lato skorzystał, przygotowując się do piątkowego występu, z tzw. super mocy Agnieszki Hekiert, która zwykle wybiera zaskakujące metody nauki śpiewu. Ta najnowsza wprost fenomenalnie zadziałała na utalentowanego muzycznie prawnika. Wypił kakao i nagle wydobył z siebie głos Cher, w którą wcieli się w piątek. Jej ponadczasowy hit “Believe” po prostu wybrzmiał z jego ust.
 

To był genialny występ. Nie można złapać barwy Cher od tak sobie. To musi być niezwykły człowiek o niezwykłych umiejętnościach – rozpływał się Robert Janowski na tym wykonaniem, po czym dorzucił żart - Kolego, jest wiosna, ale kłaniam się tobie, Lato - zdradza nam osoba z produkcji.

Czekacie na najnowszy odcinek, który już w najbliższy piątek o 20.00? To wówczas usłyszycie Filipa jako Cher!

Uczestnicy
Uczestnicy "Twoja twarz brzmi znajomo", fot. Instagram
Uczestnicy
Uczestnicy "Twoja twarz brzmi znajomo", fot. Instagram
Uczestnicy
Uczestnicy "Twoja twarz brzmi znajomo", fot. Instagram
Uczestnicy
Uczestnicy "Twoja twarz brzmi znajomo", fot. Instagram