Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Gwiazda polskiego "TzG" pokazała ciążowy brzuch na Eurowizji
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.05.2024 17:09

Gwiazda polskiego "TzG" pokazała ciążowy brzuch na Eurowizji

Jamala, Taniec z Gwiazdami
fot. KAPiF

W programie “Taniec z gwiazdami” tańczyła z Jackiem Jeschke, dostarczając widzom wielu wzruszeń. Teraz pokazała okazały ciążowy brzuszek. Wszystko pokazały kamery Eurowizji 2024. Mamy zdjęcia i nagranie.

Gwiazda "Tańca z gwiazdami" jest w ciąży

W “Tańcu z gwiazdami”, który niedawno doczekał się finału, nie brakowało mocnych wrażeń. W ostatnim sezonie zwyciężyła Anita Sokołowska, tańcząca z Jackiem Jeschke. Okazało się też, że autorem wielu choreografii, które pokazała na parkiecie, był… ukochany Michała Kassina, czyli tanecznego partnera Roksany Węgiel. Jakub Pursa i Michał opublikowali, urocze, wspólne nagranie, w którym ogłosili, że są parą.

Teraz okazuje się, że Jacek Jeschke może być dumny z innej swojej tanecznej partnerki, konkretnie z 13. edycji programu. Kilka dni temu cały świat zobaczył jej okazały, ciążowy brzuszek. Wszystko ogłosiła podczas Eurowizji 2024, w trakcie podawania punktacji. Zrobiła to w najbardziej uroczy sposób.

Szef Eurowizji wygwizdany. To nie on miał ogłosić wyniki Objawienie Eurowizji. Miliony oszalały na punkcie tej piosenki

Gwiazda "TzG" w ciąży odczytała punkty na Eurowizji 2024

W Polsce tańczyła z Jackiem Jeschke w “Tańcu z gwiazdami”. Parze udało się zająć szóste miejsce. Przy okazji uczestniczka promowała zbiórkę na rzecz ofiar wojny w Ukrainie. To stamtąd pochodzi Jamala, czyli Susana Alimivna Jamaladinova, piosenkarka i zwyciężczyni 61. Konkursu Piosenki Eurowizji w Sztokholmie z utworem "1944". W 2024 roku odczytywała punktację, jaką przyznało ukraińskie jury.

  • Witajcie z dzielnej Ukrainy, gdzie przygotowuję się do urodzenia nowego fana Eurowizji! Ale znalazłam też czas, by podać wam punkty od naszego kraju – zażartowała Jamala, pokazując na ciążowy brzuszek.
  • Dziękujemy, że możesz zająć się obiema rzeczami naraz! – odpowiedziała jej z uśmiechem prowadząca.

Po chwili Jamala przekazała, że Ukraina daje swoje 12 punktów Szwajcarii. Nagranie z tego uroczego momentu znajdziecie na końcu tego tekstu. A co wiadomo o ostatnich losach piosenkarki? Rząd rosyjski wydał za nią list gończy, szczegóły poniżej.

Jamala z "Tańca z gwiazdami" pokazała brzuszek: film i zdjęcia

Kiedy Jamala tańczyła w “TzG”, kibicował jej mąż, aktywista Bekir Suleimanov, i dwóch synów. Teraz piosenkarka jest w trzeciej ciąży. Warto wspomnieć, że przed udziałem w polskiej wersji programu, gwiazda brała udział w ukraińskim formacie. Niestety, kobieta oraz jej rodzina muszą od dłuższego czasu uważać na siebie. Wszystko przez to, że Jamala jest w Rosji poszukiwana listem gończym, a rząd zdecydował zaocznie o jej aresztowaniu.

Po tym, jak Rosja zaatakowała zbrojnie Ukrainę, Susana Alimivna Jamaladinova aktywnie włączyła się w pomoc swoim rodakom. W listopadzie 2022 władze Rosji wydały nakaz aresztowania pod zarzutem “rozpowszechniania fałszywych informacji o rosyjskiej armii”. Objęto ją też 50-letnim zakazem wjazdu na teren Federacji Rosyjskiej. Po ataku na Kijów Jamala wyjechała z rodziną za granicę, po czym zamieszkała w Turcji.

Poniżej na nagraniu możecie zobaczyć wzruszający moment z Eurowizji i ciążowy brzuszek Jamali.

Jamala, Eurowizja 2024, trzecia ciąża
Jamala w ciąży na Eurowizji 2024, fot. Eurovision Song Contest
Jamala, Taniec z Gwiazdami, ciąża, Eurowizja 2024
Jamala i Jacek Jeschke w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF