Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Julia Von Stein wypaliła z takim tekstem, że nawet jej matkę zamurowało
Karolina Kurek
Karolina Kurek 11.05.2024 08:40

Julia Von Stein wypaliła z takim tekstem, że nawet jej matkę zamurowało

Julia Von Stein
fot. Instagram

Julia Von Stein i jej rodzina cieszą się sympatią widzów “Diabelnie boskich”. W sieci pojawiło się wideo, w którym celebrytka wypowiedziała zaskakujące słowa. Szczegóły. 

Rodzina Von Stein w programie "Diabelnie boskie"

“Diabelnie boskie” to format stacji telewizyjnej TTV, który zadebiutował na antenie początkiem 2023 roku. Aktualnie na ekranach odbiorników emitowana jest 2. odsłona produkcji. Program przedstawia codzienność kilku przebojowych pań, które są pewne siebie i dążą do spełnienia swoich ambicji i osiągnięcia określonych celów. Bohaterki programu to Karina Lundmark, Alex Modrzyńska, Izbaela Macudzińska, Laluna oraz Julia von Stein. 

Telewidzowie przyglądają się nie tylko życiu codziennemu wyżej wymienionych pań, ale też ich bliskich. W ostatnim czasie rodzina Julii jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Fani nie szczędzą pozytywnych słów familii. 

Gwiazda "Królowych życia" pokazała swoje stare zdjęcia. Wygląda jak inna osoba "Ten pan to mistrzostwo". Ojciec Julii von Stein nową gwiazdą

Julia von Stein w mediach społecznościowych

Julia von Stein zasłynęła w mediach po udziale w programie “Królowe życia" oraz ”Damy i wieśniaczki". W zeszłym roku było o niej głośno ze względu na aferę z pracownikiem restauracji McDonald's. Wtedy z jej strony padły niewybredne komentarze pod adresem obsługującego ją mężczyzny. Po wielu negatywnych komentarzach w sieci Julia zdecydowała się na wydanie oświadczenia, w których przeprosiła za swoje zachowanie. 

Na co dzień celebrytka pracuje w firmie swojego taty, czyli zakładzie pogrzebowym “SteinHoff”. Zadaniem Julii von Stein jest projektowanie trumien, a w przyszłości stanie ona na czele firmy. Jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z obserwującymi szczegółami swojego dnia. Informuje ich także o swoich rozterkach sercowych i sytuacji z partnerem. 

Szokujące słowa Julii von Stein

Von Stein  i jej bliscy to jeden z najbardziej popularnych wątków w programie “Diabelnie boskie”. Familia słynie z zabawnych sytuacji i powiedzonek. W jednym z odcinków Julia wraz z mamą wybrały się na poszukiwania idealnego jacuzzi do ich ogrodu. Potem gdy mówiły tacie celebrytki, co kupiły, jej mama wyraziła się “dżakazzi”. Fani rodziny pękali ze śmiechu. 

W zapowiedzi kolejnego odcinka programu, która ukazała się na Instagramie Julia Von Stein wybrała się na wycieczkę wraz z mamą i babcią. Z ust celebrytki padły zaskakujące słowa, ponieważ gdy panie zwróciły uwagę na sporą liczbę osób, które korzystają z leżaków plenerowych stwierdziły, że wyglądają jak nieboszczycy. Wtedy Julia wypaliła:

Ile by tu moich trumien poszło, Matko Boska. 

Nawet jej mamę zamurowało po tym stwierdzeniu. W dalszej części materiały wideo trzy pokolenia kobiet rozmawiały o urokach Krynicy-Zdrój do której przyjechały. Julia Von Stein zaczęła wspominać dawne czasy i zdradziła, że pierwszego papierosa dała jej babcia. W komentarzach pod postem pojawiło się wiele pozytywnych słów dla pań. 

  • Jesteście najlepszą rodzinką.
  • Kocham Was oglądać .
  • Trzeba obejrzeć koniecznie.
  • Uwielbiam! - pisali internauci. 

Co Wy na to?

Julia Von Stein, fot. Instagram
Julia Von Stein, fot Instagram
Julia Von Stein, fot. Instagram
Julia Von Stein, fot Instagram