Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Diabelnie Boskie

Diabelnie Boskie

Julia Von Stein
14.06.2024 17:10 Von Stein o mieszkaniu za miliony: "Żyję w kołchozie"

Julia Von Stein to gwiazda “Królowych życia” oraz “Diabelnie Boskich”. Spadkobierczyni zakładu pogrzebowego niedawno pożaliła się fanom na obecną sytuację mieszkaniową. Szczegóły. 

Julia Von Stein
11.05.2024 08:40 Julia Von Stein wypaliła z takim tekstem, że nawet jej matkę zamurowało

Julia Von Stein i jej rodzina cieszą się sympatią widzów “Diabelnie boskich”. W sieci pojawiło się wideo, w którym celebrytka wypowiedziała zaskakujące słowa. Szczegóły. 

Julia von Stein
09.05.2024 10:00 Gwiazda "Królowych życia" pokazała swoje stare zdjęcia. Wygląda jak inna osoba

Julia von Stein to gwiazda programu “Diabelnie boskie”, którą wcześniej można było oglądać także w “Królowych życia”. Celebrytka pokazała w mediach społecznościowych stare zdjęcia, na których ciężko ją rozpoznać. Metamorfoza jest ogromna.

"Diabelnie boskie"
08.05.2024 23:12 Gwiazda TTV o partnerze 16-letniej córki. Serio tak go nazwała?

Gwiazda programu “Diabelnie boskie” Izabela Macudzińska w zapowiedzi najnowszego odcinka show wypowiedziała się o chłopaku swojej 16-letniej córki Elizy. Takich słów się nie spodziewaliście. Szczegóły. 

Julia von Stein
04.05.2024 23:24 "Ten pan to mistrzostwo". Ojciec Julii von Stein nową gwiazdą

Julia von Stein to ulubienica widzów programu “Diabelnie boskie”. Ostatnio jednak oddanych fanów zyskali jej rodzice. Najpierw mama, a teraz tata stali się głównymi gwiazdorami. Co się wydarzyło?

Izabela Macudzińska
03.05.2024 22:27 Córka gwiazdy TTV zamieszkała z chłopakiem. To znany influencer

Widzowie TTV doskonale znają gwiazdy popularnych programów. Stacja zyskała rozpoznawalność za sprawą bohaterów m.in.: "Gogglebox", "Królowych życia" czy "Diabelnie boskich". Teraz 16-letnia córka jednej z celebrytek zaczęła życie na własny rachunek. Wydała piosenkę i zamieszkałą z chłopakiem. 

"Diabelnie boskie"
24.04.2024 19:19 Mama Julii von Stein kupiła "dżakazzi": "To nie jest tania rzecz". Fani umierają ze śmiechu. To przejdzie do historii

Julia von Stein i jej mama w najbliższym odcinku “Diabelnie boskich” wybiorą się na zakupy, gdzie wpadnie im w oko “dżakazzi”, które nie należy do najtańszych. O co chodzi?

Kasia "Laluna" po operacji bariatrycznej
12.04.2024 10:40 Laluna chwali się spektakularną metamorfozą po operacji zmniejszenia żołądka. Oto jej aktualne wymiary

Laluna nie ustaje w wysiłkach na rzecz wymarzonego wyglądu. Znana z zamiłowania do medycyny estetycznej celebrytka opowiedziała o rezultatach przebytej niedawno operacji bariatrycznej. Jak się zmieniła?

Laluna
22.03.2024 17:12 Tajemnica luksusowego życia Laluny! Głośno powiedziała, na czym zarabia szybko i najlepiej

Laluna to była gwiazda “Królowych życia” a obecnie “Diabelnie boskich”. Celebrytka prowadzi luksusowy tryb życia. Teraz zdradziła, skąd ma na to wszystko pieniądze. 

"Diabelnie boskie"
04.03.2024 21:18 Babcia Julii z "Diabelnie boskich" bierze trzeci ślub! Wybór sukni wywołał konflikt: "Będą się śmiali!". Na co postawiła seniorka?

Za nami nowe odcinki programu “Diabelnie boskie”. W jednym z nich telewidzowie mogli przyglądać się, jak Julia Von Stein wraz z mamą i babcią poszukują sukni ślubnej dla tej ostatniej. Nie obyło się bez silnych emocji i niestety konfliktu. Szczegóły.