Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Von Stein o mieszkaniu za miliony: "Żyję w kołchozie"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 14.06.2024 17:10

Von Stein o mieszkaniu za miliony: "Żyję w kołchozie"

Julia Von Stein
fot. Instagram

Julia Von Stein to gwiazda “Królowych życia” oraz “Diabelnie Boskich”. Spadkobierczyni zakładu pogrzebowego niedawno pożaliła się fanom na obecną sytuację mieszkaniową. Szczegóły. 

Julia Von Stein w show-biznesie

Julia Von Stein zasłynęła w mediach kilka lat temu, gdy zdecydowała się wziąć udział w popularnym i głośnym programie “Królowe życia” oraz "Damy i wieśniaczki'. Celebrytka wywoła zdziwienie, gdy zdradziła, czym zajmuje się na co dzień. Julia pracuje w domu pogrzebowym Stenihoff, który należy do jej rodziny. Jej głównym zajęciem jest projektowanie trumien. 

Wątek rodziny Von Stein cieszy się ogromną popularnością wśród widzów “Diabelnie Boskich”. Familia słynie z zabawnych sytuacji, a fani uwielbiają oglądać Julię, jej rodziców i babcię. 

Julia Von Stein wypaliła z takim tekstem, że nawet jej matkę zamurowało Gwiazda "Królowych życia" pokazała swoje stare zdjęcia. Wygląda jak inna osoba

Julia Von Stein pożaliła się fanom

Von Stein na bieżąco opowiada w mediach społecznościowych o szczegółach życia prywatnego. Celebrytka niedawno zdecydowała się podzielić z obserwującymi swoimi problemami. Julia Von Stein skarżyła się na obecne warunki mieszkaniowe. Spadkobierczyni zakładu pogrzebowego zdradziła, że w jej lokum doszło do awarii. 

Przypomnijmy, że celebrytka może pochwalić się apartamentem z w jednym z drapaczy chmur w Warszawie, a gwiazda “Diabelnie Boskich” wyraziła się, że mieszka w “kołchozie”. 

Jest oczywiście 3 [w nocy - przyp. aut.], ja posprzątałam całe mieszkanie, bo w końcu jutro przychodzą do mnie panowie na odkrywki mojego zalanego mieszkania. Słuchajcie, mieszkanie za parę grubych milionów, a żyję jak w jakimś kołchozie. […] Łącznie z tym, że naczynia mogę myć jedynie w wannie. To jest po prostu skandal - opowiadała. 

Oprócz tego Julia zmaga się z chorobą. Gorączka dodatkowo utrudniała jej obowiązki domowe. Na koniec zwróciła się z prośbą do obserwujących:

Trzymajcie kciuki za odkrywki w moim mieszkaniu, żebym nie miała ruiny, bo nie wiem, gdzie będę mieszkać. 

"Diabelnie Boskie" na antenie

Na początku 2023 roku na antenie stacji telewizyjnej TTV zadebiutował nowy format “Diabelnie Boskie”. Telewidzowie formatu śledzą losy kilku bohaterek. Są to kobiety pewne siebie, które na co dzień dążą do spełnienia wyznaczonych celów i marzeń. Mowa o Alex Modrzyńskiej, Izabeli Macudzińskiej, Karinie Lundmark, Lalunie i Julii Von Stein. Ostatnia z nich jest najbardziej rozpoznawalna za sprawą innych telewizyjnych formatów, w których brała udział. 

“Diabelnie Boskie” emitowane są w każdy piątek o 22:00. Program cieszy się sympatią telewidzów i ma wysokie wyniki oglądalności. 

Julia Von Stein, fot. Instagram
Julia Von Stein, fot. Instagram
Julia Von Stein, fot. Instagram
Julia Von Stein, fot. Instagram