Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Po Dowborze kolejna gwiazda odchodzi z "TTBZ". Jest oficjalny komunikat
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.06.2024 13:18

Po Dowborze kolejna gwiazda odchodzi z "TTBZ". Jest oficjalny komunikat

Robert Janowski, Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. KAPiF

Polsat przeżywa właśnie poważny kryzys w związku ze swoimi największymi gwiazdami. Dopiero co dowiedzieliśmy się, że ze stacją pożegnał się Maciej Dowbor, a teraz kolejna gwiazda "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ogłasza zakończenie współpracy. Internauci są zszokowani decyzją.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bez Macieja Dowbora

W ofercie programowej Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" trzymała wysoki poziom od dekady. Widzowie polubili przede wszystkim charyzmatycznych prowadzących i eksperckie jury, które oceniało występu uczestników. Wśród tych gwiazd nie brakowało roszad.

W ostatnim czasie wiedzieliśmy, jak u boku Macieja Dowbora pojawia się Maciej Rock, a dawny prezenter, Piotr Gąsowski, wciela się w rolę jurora. Grono oceniających również wielokrotnie poddawane było metamorfozom. Teraz jednak szykuje się prawdziwa rewolucja. Wszystko z uwagi na odejście gwiazd. Maciej Dowbor swoją decyzję przekazał w mediach społecznościowych.

Żegnaj Polsat! Z tą decyzją biłem się od kilku a nawet kilkunastu miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych w moim zawodowym życiu! Postanowiłem zakończyć mój „związek” z Telewizją Polsat. […] Na razie robie sobie przerwę. A co będzie dalej?! Czas pokaże! Póki co chce celebrować wakacje z moją rodziną, po raz pierwszy od wielu lat nie na planie! - przekazał fanom.

Teraz okazuje się, że nie jest jedyną osobą, która opuszcza ekipę "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Powiadomiono o kolejnej rezygnacji.

Maciej Dowbor odchodzi z Polsatu. W oświadczeniu zdradził powody Huknęły wieści o głośnym transferze w Polsacie. Miszczak ściągnął swoją ulubienicę z TVN?

Kolejna gwiazda odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wydano oświadczenie

Ostatnie sezony programu Polsatu opiewały w niespodzianki dla widzów. W roli jurora zobaczyliśmy Piotra Gąsowskiego, który niedawno pożegnał się z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a jedną z uczestniczek jubileuszowej edycji została Katarzyna Skrzynecka. 

Nadchodzące edycje zapewnią sporo emocji. Produkcja będzie musiała poradzić sobie nie tylko z odejściem Macieja Dowbora, ale także Roberta Janowskiego. Prezenter, który przez cztery sezony wcielał się w rolę jurora, pożegnał się z programem Polsatu.

Dziękuję za tę wspaniałą artystyczną podróż. Dziękuję za ludzi, których poznałem przy produkcji programu. Ale słowo: ludzi - jest tu kluczowe, bo to ludzie stanowią sens każdego działania. To były ważne relacje w moim życiu. Będę tęsknił za Waszym profesjonalizmem, uczynnością i empatią. Dobrze się wyśpijcie przed następną edycją. Życzę Wam wielu sukcesów i satysfakcji. Sobie też - przekazano w poście.

Internauci nie mogą uwierzyć w taki obrót sprawy. W komentarzach nie brak żalu, a także pomysłów, co mogło doprowadzić do takiej decyzji.

Widzowie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w szoku. To już koniec świetności programu Polsatu?

Robert Janowski pojawił się w programie Polsatu zaraz po odejściu Krzysztofa Cugowskiego. Były prezenter "Jaka to melodia?" stworzył zgrane grono jurorów z: Małgorzatą Walewską, Katarzyną Skrzynecką, Michałem Wiśniewskim, a w późniejszych edycjach z Piotrem Domagałą i Piotrem Gąsowskim. Odejście gwiazdora jest szokiem dla widzów.

  • To ciekawa 21 edycja się szykuje, bez Dowbora, bez Janowskiego... czy ten program będzie brzmiał znajomo?
  • Oj… sypie się…
  • Szkoda.
  • Ogromna szkoda dla programu.

Wśród internautów nie brak pomysłów, że odejście Roberta Janowskiego z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" może mieć związek z ogromnymi zmianami w TVP. W ostatnich miesiącach widzieliśmy już wiele gwiazd, które wróciły do posad w telewizji publicznej.

  • Za chwilę powrót do TVP... Brzozowski już out.
  • Witamy w telewizji publicznej.
  • Kibicujemy Ci Roberto, spełniaj się i dalej do celu.

Czy powrót prezentera do TVP jest realny? Fani mają nadzieję, że już niedługo ponownie zobaczą go na ekranie.

Robert Janowski, fot. KAPiF
Robert Janowski odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", fot. KAPiF
Robert Janowski, fot. KAPiF
Robert Janowski odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", fot. KAPiF