Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Anna z "Rolnika" na nowym zdjęciu z synkiem. Dariusz to cukiereczek
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.06.2024 07:08

Anna z "Rolnika" na nowym zdjęciu z synkiem. Dariusz to cukiereczek

"Rolnik szuka żony"
fot. Instagram, Facebook

Ania i Kuba kilka tygodni temu zostali rodzicami. Dumna mama pochwaliła się nowym zdjęciem z małym Dariuszem. Cóż za uroczy widok. 

Związek Ani i Kuby z "Rolnik szuka żony"

Ania i Kuba to zdecydowanie najpopularniejsza para z programu “Rolnik szuka żony”. Brali oni udział w ostatniej, jubileuszowej odsłonie show. Początkowo rolniczka nie wykazywała zainteresowania mężczyzną, jednak z czasem zmieniła zdanie. Między parą zaiskrzyło, a ich związek nabrał zawrotnego tempa. 

Derbiszewska i Manikowski w rozmowie z Martą Manowską szybko pochwalili się informacją, że niedługo powitają na świecie syna. Dla Ani to pierwsze dziecko natomiast Kuba doczekał się już trojga pociech. W międzyczasie para się zaręczyła. Uczestnicy 10. edycji “Rolnika” cieszą się ogromną sympatią internautów, którzy kibicują ich związkowi. 

Matka Ewy z "Rolnika" ma dość. Ostro zareagowała na przytyki Waldemara Waldek z "Rolnika" w końcu to zrobił. Publicznie zdradził sekret

Ania z "Rolnika" pokazała nowe zdjęcie z synkiem

Ania i Kuba pod koniec zeszłego roku pochwalili się, że zostaną rodzicami. Uczestniczka 10. edycji programu “Rolnik szuka żony” na bieżąco dzieliła się z obserwującymi na Instagramie takimi informacjami, jak przebieg ciąży i stan jej zdrowia. Kilka tygodni temu Derbiszewska i Manikowski przekazali, że ich syn, Dariusz jest już na świecie.  Odkąd została mamą, rolniczka dodała kilka zdjęć z synkiem. W sobotę 15 czerwca na jej InstaStories pojawiła się nowa fotografia Ani z synkiem, do której dodała:

Synek mamusi dziś kończy miesiąc. 

Derbiszewska nie ukrywa, że mały Dariusz jest jej oczkiem w głowie. Nie da się ukryć, że chłopczyk to prawdziwy słodziak. 

"Rolnik szuka żony": hit TVP

“Rolnik szuka żony” to popularny format Telewizji Polskiej. Emitowany jest na antenie od 2014 roku. Prowadzącą show jest Marta Manowska, a do produkcji zgłaszają się mężczyźni i kobiety, poszukujący miłości. 

Ostatnia 10. edycja “Rolnika” cieszyła się wysoką oglądalnością ze względu na nietuzinkowych uczestników. Takim z pewnością był Waldemar Gilas, który w programie początkowo stracił głowę dla Ewy, by w finałowym odcinku ogłosić rozstanie z kobietą i oznajmić, że jego nową partnerką jest Dorota, inna uczestniczka formatu. Para niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowych informacją, że jesienią powitają na świecie córeczkę. 

Ania z
Ania z "Rolnika" z synkiem, fot. Instagram
Ania i Kuba z
Ania i Kuba z "Rolnika", fot. Instagram