Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Wielki powrót Tomaszewskiej i Sikory. Po zwolnieniu TVP znowu razem
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.06.2024 20:29

Wielki powrót Tomaszewskiej i Sikory. Po zwolnieniu TVP znowu razem

Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora
fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora byli wielkimi gwiazdami “Pytania na śniadanie”. Widzowie TVP do teraz boleją nad zniknięciem tego duetu. Teraz dziennikarska para powróciła w wielkim stylu!

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora w TVP

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora przez ostatnie lata byli wielkimi gwiazdami Telewizji Polskiej. Olek dołączył do TVP w 2016 roku. Początkowo w “Pytaniu na śniadanie” występował jako ekspert od show-biznesu. Od maja 2019 roku pełnił już funkcję współprowadzącego śniadaniówki. Podobnie wyglądała ścieżka kariery u Małgosi.

Tomaszewska od 2018 roku w “PnŚ” zajmowała się tematyką związaną z kulturą i show-biznesem. W maju 2019 została współprowadzącą, a jej partnerem na antenie został właśnie Sikora. Dziennikarski duet zaprzyjaźnił się także prywatnie. Ich relacje były na tyle bliskie i serdeczne, że długo plotkowano o ich romansie.

W styczniu 2024 roku Gosia i Olek, podobnie jak reszta ekipy “PnŚ”, stracili pracę. Sytuacja była szczególnie trudna dla Małgorzaty, która była wtedy w zaawansowanej ciąży. Teraz ta dwójka powróciła jednak w wielkim stylu. Gdzie można ich było zobaczyć? Szczegóły poniżej.

"PnŚ" czy "DDTVN"? Co wolą Polacy? Miażdżąca przewaga w wynikach oglądalności Czarne chmury nad "Pytaniem na śniadanie". Produkcja się tłumaczy

Gdzie pracują teraz Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora?

Tomaszewska długo milczała na temat zwolnienia z “Pytania na śniadanie”. Zajmowało ją zresztą coś całkiem innego. W lutym 2024 roku urodziła bowiem córeczkę, którą wraz z partnerem nazwali Laura. Dopiero 29 maja zamieściła na Instagramie wpis, w którym ostatecznie zakończyła rozdział w życiu, związany z TVP. Zasugerowała w nim, że jeszcze nie wie, jak wyglądają jej plany zawodowe, jednak nie żegna się z widzami.

Moi kochani, to nie pożegnanie. To tylko kolejny przystanek. A jak się jechało? Znakomicie. Gdzie jedziemy dalej? Jeszcze nie wiem – pisała Tomaszewska.

Tymczasem Telewizja Polsat ujawniła niedawno, że Sikora w lipcu będzie współprowadził konkursy piękności Mister Supranational 2024 i Miss Polski 2024. Nie wiadomo jednak, czy oznacza to dłuższy kontakt dziennikarza ze stacją. Tymczasem uwielbiany przez widzów duet pojawił się na Gali Gwiazd Plejady 2024. Wyglądali znakomicie, ale gdzie jest narzeczony dziennikarki? Poniżej zdjęcia i szczegóły.

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora na Gali Gwiazd Plejady 2024

Olek Sikora i Małgosia Tomaszewska pojawili się dziś razem na Gali Gwiazd Plejady 2024 (więcej szczegółów i zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie w tym artykule). Aleksander postawił na elegancki, czarny garnitur, ozdobiony błyszczącą, asymetryczną broszą. Małgorzata zjawiła się w stylowej, białej koszuli oversize, połączonej z błyszczącą spódnicą z półprzejrzystego materiału.

Tomaszewska ledwie dwa dni temu poinformowała o zaręczynach ze swoim partnerem Robertem, ojcem jej córeczki. Czemu zatem nie on towarzyszył jej na dzisiejszej gali? Rok temu udało się nam dowiedzieć, czemu partner dziennikarki nie pojawia się publicznie.

Dwa poprzednie, nieudane małżeństwa nauczyły ją, by chronić prywatność. Nigdy z nim nie pojawiała się publicznie i tak ma zostać. To jest dla nich najlepsze. Tylko raz paparazzi złapali ich na zdjęciach w Sopocie, i to dwa lata temu. Na razie nie spieszy się im do ślubu, ale na ściance raczej ich już nie spotkamy – wyznała informatorka Świata Gwiazd.

Tomaszewska i Sikora prywatnie są bliskimi przyjaciółmi, jest więc naturalne, że na wydarzenie wybrali się razem. Zobaczcie, jak świetnie prezentowali się dzisiejszego wieczoru.

Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Gala Gwiazd Plejady 2024, zdjęcia, jak wyglądali
Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora na Gali Gwiazd Plejady 2024, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Gala Gwiazd Plejady 2024, zdjęcia, jak wyglądali
Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora na Gali Gwiazd Plejady 2024, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Gala Gwiazd Plejady 2024, zdjęcia, jak wyglądali
Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora na Gali Gwiazd Plejady 2024, fot. KAPiF