Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Tomaszewska pierwszy raz pokazała ojca córki
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.06.2024 20:11

Tomaszewska pierwszy raz pokazała ojca córki

Małgorzata Tomaszewska
fot. KAPiF/Instagram

Małgorzata Tomaszewska kilka miesięcy temu urodziła córeczkę. Teraz wreszcie pokazała ojca swojego dziecka. Jego koszulka przyciąga uwagę. 

Kariera Małgorzaty Tomaszewskiej w TVP

Małgorzata Tomaszewska rozpoczęła karierę telewizyjną w 2012 roku i już po dwóch latach wzięła udział w programie "Taniec z Gwiazdami", gdzie zajęła 9. miejsce wspólnie z Robertem Kochankiem. Później zwróciła na siebie uwagę Telewizji Polskiej.  

Przez kolejne sześć lat była stałym elementem zespołu "Pytania na śniadanie", najpierw jako ekspertka show-biznesowa, a później jako jedna z prowadzących program. Współpraca z Olkiem Sikorą przyniosła jej licznych fanów, którzy byli oburzeni po jej zwolnieniu z TVP. 

Małgorzata Tomaszewska zakończyła współpracę z telewizją publiczną w kontrowersyjnych okolicznościach, gdyż wtedy spodziewała się drugiego dziecka, co ogłoszono nawet na antenie programu po raz pierwszy. Mimo medialnego zamieszania gwiazda nie zdecydowała się na komentarz w tej sprawie.

Pilne oświadczenie ciężarnej Małgorzaty Tomaszewskiej. W środku nocy prosiła o jedno Olek Sikora "został zatrzymany". Tomaszewska tłumaczyła go na wizji. Policja pod budynkiem TVP

Małgorzata Tomaszewska urodziła drugie dziecko

Małgorzata Tomaszewska została matką po raz pierwszy w 2017 roku, gdy urodziła syna Enzo. Chociaż często publikuje zdjęcia chłopca na swoich mediach społecznościowych, niewiele jest informacji na temat jego ojca. Po rozwodzie Małgorzata Tomaszewska ogłosiła w sierpniu 2023 roku, że jest w ciąży z nowym partnerem, który będzie ojcem jej córki.

Ma na imię Robert. Z Małgosią są w związku od dwóch lat. Dwa poprzednie, nieudane małżeństwa nauczyły ją, by chronić prywatność. Nigdy z nim nie pojawiała się publicznie i tak ma zostać. To jest dla nich najlepsze – mówiła informatorka Świata Gwiazd.

Oczekiwanie na przyjście na świat dziecka zbiegło się z trudnym okresem w karierze byłej gwiazdy TVP. Razem z innymi prowadzącymi program "Pytanie na śniadanie", z którym była związana, musiała pożegnać się z pracą. Od tamtego momentu Małgorzata Tomaszewska regularnie udzielała się na mediach społecznościowych, relacjonując swoje przygotowania do narodzin dziecka. 23 lutego opublikowała pierwsze zdjęcie ze swoją córką.

To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat - dodała. 

Teraz podzieliła się uroczym kadrem z okazji Dnia Ojca. 

Dzień Ojca 2024. Małgorzata Tomaszewska pokazała tatę córki

Małgosia Tomaszewska opublikowała na swoim InstaStories kadry w windzie ze swoim partnerem i córeczką. O tajemniczym Robercie nie wiemy wiele. Gwiazda starannie stara się szanować prywatność całej swojej rodziny. Tym razem też nie pokazała jego twarzy, za to skupiła się na identycznych koszulkach, jakie mają jej partner i córeczka. Wszystko z okazji dnia ojca. 

Nasz pierwszy Dzień Ojca, Razem Laurka & Robert 2024 – widnieje napis na koszulce.

Zabawna koszulka ilustruje połączenie kufla piwa i butelki dla dziecka. Jest to uroczy obraz, zważając na to, że ta sama ilustracja znajduje się na body Laurki i koszulce Roberta. 

 

Partner i córeczka Małgosi Tomaszewskiej, fot. Instagram
Partner i córeczka Małgosi Tomaszewskiej, fot. Instagram
Partner i córeczka Małgosi Tomaszewskiej, fot. Instagram
Partner i córeczka Małgosi Tomaszewskiej, fot. Instagram