Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Ostrowska przez lata nie pokazywała córki. Ledwo ją poznaliśmy. Jest już dorosła
Anna Lipska
Anna Lipska 19.06.2024 17:09

Ostrowska przez lata nie pokazywała córki. Ledwo ją poznaliśmy. Jest już dorosła

Ilona Ostrowska z córką
fot. KAPIF/AKPA

Córka Ilony Ostrowskiej, znanej jako Lucy z “Rancza”, skończyła 18 lat. Jak wygląda Miłosława? Mama opublikowała zdjęcie i złożyła jej piękne życzenia. 

Ilona Ostrowska: córka

Ilona Ostrowska zyskała wielką sympatię widzów, grając w serialu “Ranczo”. O jej życiu osobistym wiadomo tyle, że wiele lat temu była związana z kolegą z branży Tomaszem Karolakiem. Byli nawet zaręczeni.

Kiedyś byliśmy piękni i młodzi, byliśmy narzeczeństwem. U Ilonki piękność została. Nadeszły romantyczne zaręczyny na Zamojszczyźnie, paliło się w kominku, byli nasi rodzice, padłem przed nią na kolana - wyznał aktor w rozmowie z “Dzień dobry TVN”.

Ostrowska i Karolak jednak rozstali się z powodu dzielącej ich odległości, jak wyznał aktor, był jeszcze inny powód. Inny mężczyzna. 

Aktorka w 2004 roku wyszła za mąż za reżysera Jacka Borcucha. Poznał ich ze sobą ekranowy partner Ostrowskiej Paweł Królikowski. Dwa lata po ślubie na świat przyszła ich córka Miłosława. Jednak i ten związek nie przetrwał. Pisaliśmy o tym tutaj

Obecnie dziewczyna jest już pełnoletnia. Jej mama pochwaliła się zdjęciem córki. Jak wygląda?
 

Filip Chajzer pokazał zdjęcie z wypadku, w którym zginął jego syn Barbara Kurdej-Szatan wygwizdana na gali Plejady. Co się działo?

Córka Ilony Ostrowskiej skończyła 18 lat

Ilona Ostrowska rzadko udziela wywiadów na temat swojego życia prywatnego, skupiając się przede wszystkim na projektach zawodowych. Ostatnio zdarza jednak chwalić na Instagramie córką. Miłosława w tym roku zdawała maturę, a 19 czerwca skończyła 18 lat. 

Z tej okazji dumna mama opublikowała zdjęcie z córką, które podpisała:

Moja osiemnastka. 

Zapozowały razem, dlatego dokładnie widać, jakie są do siebie podobne.

Życzenia urodzinowe dla córki Ilony Ostrowskiej

Pod zdjęciem mamy i córki nie brakuje życzeń urodzinowych dla 18-latki. Fani Ostrowskiej dywagują także na temat szybko mijającego czasu. Przecież Miłosława jeszcze tak niedawno była małą dziewczynką! Zdjęcie znajdziecie w naszej galerii.

Jak wygląda obecnie? 

  • Wszystkiego najlepszego! Jaka podobna do mamy!
  • Sto lat! Jak dwie krople wody.
  • Piękne obie. Wszystkiego najlepszego.

Zgadzacie się, że Miłka jest podobna do znanej mamy?

Ilona Ostrowska, fot. AKPA
Ilona Ostrowska z córką w 2009 roku, fot. AKPA
Ilona Ostrowska, fot. KAPIF
Ilona Ostrowska, fot. KAPIF