Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Temat rozstania Janinki i Tadeusza z "Sanatorium" wraca
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.06.2024 07:16

Temat rozstania Janinki i Tadeusza z "Sanatorium" wraca

"Sanatorium miłości"
fot. Instagram

Rozstanie Janiny i Tadeusza z “Sanatorium miłości” wywołało wiele emocji w przestrzeni medialnej. Teraz inni uczestnicy programy zabrali głos na temat zakończenia ich związku. Szczegóły. 

Andrzej i Maria z "Sanatorium miłości" na Gali Gwiazd Plejady 2024

Bohaterowie minionej edycji “Sanatorium miłości” nadal zaskakują i wywołują emocje. W tej kwestii prym wiodą Maria i Elżbieta. A teraz zaskoczyli Andrzej z Marią. Para pojawiła się we wtorek 18 czerwca na Gali Gwiazd Plejady 2024. To podsyciło spekulacje, co łączy byłych kuracjuszy. Uczestnik zapytany o charakter łączącej ich relacji odparł:

Jesteśmy dosłownie na stopie przyjacielskiej. Pomagamy sobie nawzajem, dlatego że Marysia prowadzi swoją fundację i ja czerpię z jej doświadczeń - powiedział. 

Z kolei Maria otrzymała pytanie, z jakich przyczyn nie jest zainteresowana Andrzejem jako mężczyzną, odpowiedziała, iż są przyjaciółmi. Zdradzili także, że są w stałym kontakcie i pomagają sobie nawzajem. 

Maria z "Sanatorium miłości" po operacji porusza się na wózku. Pokazała zdjęcia Iwona i Gerard z "Sanatorium" zaskoczyli wyznaniem nt. swojego małżeństwa

Maria i Andrzej z "Sanatorium miłości" o rozstaniu Janiny i Tadeusza

Podczas Gali Gwiazd Plejady 2024 Maria i Andrzej udzieli wywiadu, w którym opowiedzieli o kulisach programu “Sanatorium Miłości”. Zostali zapytani o rozstanie Janiny i Tadeusza, czyli jedynych bohaterów, którzy zakończyli show jako para. Ich koledzy z produkcji byli zaskoczeni decyzją o niekontynuowaniu relacji. 

To było dla nas wszystkich zaskoczenie. Było bardzo przyjemnie. Miło było. Oni fajnie spędzali ze sobą czas, więc to było zaskoczenie, że jednak nie są razem, ale to są dorośli ludzie. Ich decyzja. Muszą widocznie poszukać kogoś innego. Nam było troszeczkę przykro, że tak się wydarzyło, ale ja szanuję bardzo decyzję Janiny i Tadeusza - wyznała Maria w rozmowie z Pomponikiem. 

Andrzej również zabrał głos:

Oni sami powinni powiedzieć. [...] My jesteśmy obok, więc możemy tylko domniemywać - powiedział. 

Rozstanie Janiny i Tadeusza z "Sanatorium miłości"

W finale programu “Sanatorium miłości” nie brakowało wzruszeń. Królem i królową turnusu zostali Stanisław i Maria. Jedyną parą, której udało się stworzyć związek byli Janina i Tadeusz. Uczestnicy formatu nie szczędzili sobie uczuć i wyznać, pełnych miłości. Jednakże, ku zaskoczeniu fanów programu, byli kuracjusze rozstali się tuż po emisji ostatniego odcinka show. 

Wówczas Tadeusz zdradził, że od początku nie był pewien uczuć kobiety. Miał wiele argumentów, jednak najważniejszy dotyczył nadmiernego zainteresowania Janiny jego majątkiem. 

Nabrałem wątpliwości, gdy zaczęła pytać o wysokość mojej emerytury, mój dom i jego wartość. Podczas krótkich wywiadów powiedziałem wprost, że mam wahania względem niej, bo nie wiem, czy jest zainteresowana moją osobą, czy może moją emeryturą - powiedziała w rozmowie z Plejadą. 

Janina i Tadeusz z
Janina i Tadeusz z "Sanatorium miłości", fot. Facebook
Maria i Andrzej z
Maria i Andrzej z "Sanatorium miłości", fot. Facebook