Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Maria z "Sanatorium" pokochała życie w blasku fleszy
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.06.2024 07:17

Maria z "Sanatorium" pokochała życie w blasku fleszy

"Sanatorium miłości"
fot. Facebook

Maria z programu "Sanatorium Miłości' wykorzystuje swoje pięć minut po zakończeniu formatu. Teraz okazuje się, że być może seniorka zaskoczy fanów czymś niesamowitym. 

"Sanatorium Miłości" ponownie na antenie TVP

Osoby, które decydują się wziąć udział w programie Telewizji Polskiej “Sanatorium Miłości” cieszą się sporą popularnością wśród fanów formatu. Przykładem mogą być Iwona i Gerard, którzy wzbudzają wiele emocji i do dziś pozostają aktywni w mediach społecznościowych, gdzie prowadzą własny content. W ostatniej edycji można było śledzić losy nietuzinkowych i barwnych bohaterów. Wśród nich można wymienić Andrzeja, Małgorzatę, Elżbietę, Romana, Stanisława, czy Marię. 

Ostatni z wyżej wymienionych podczas finałowym odcinka serii otrzymali tytuł króla i królowej turnusu. Marii ewidentnie spodobało się życie w blasku fleszy. 

Elżbieta z "Sanatorium miłości" opowiedziała o dramacie w USA Maria z "Sanatorium" w szpitalu. Fani Królowej zaniepokojeni

Maria z "Sanatorium Miłości" zostanie gwiazdą telewizji?

Maria to zdecydowanie najpopularniejsza uczestniczka 6. edycji programu “Sanatorium Miłości”. Okazuje się, że może ona otrzymać własny program rozrywkowy w telewizji. Była kuracjuszka udzieliła wywiadu Radiu Zet, w którym wyznała, że jest w trakcie rozmów na ten temat. Format ukazałby się najwcześniej jesienią.

To wszystko jest przed nami, nic jeszcze nie możemy mówić, bo ani nie ma programu, ani to jeszcze wszystko nie jest podopinane. Widać, że są zmiany w telewizji, szukają nowych twarzy, ale na razie muszę zadbać o swoje zdrowie. Na pewno coś na jesień… Coś zobaczymy. Jeszcze musi znaleźć się producent. No i jaki kto ma pomysł, i czy bardzo chce, to są naczynia połączone. Nic na razie nie jest poukładane - zdradziła. 

Była uczestniczka “Sanatorium Miłości” ujawniła również, jakiego typu programy ją interesują, w jakim formacie widzi siebie jako prowadzącą. 

Ja bym się najchętniej widziała w takich programach, które opowiadają o ciekawych ludziach. Mam taki pomysł, aby przedstawiać ludzi, którzy są albo pokrzywdzeni, albo ludzie sukcesu […] Takie fajne tematy dnia codziennego, społeczne. O dobrych i złych ludziach, bo przecież na świecie nie ma samych dobrych ludzi. Ale są też dobrzy, którzy kiedyś byli źli, o takich przemianach - opowiadała. 

Maria z "Sanatorium Miłości" w szpitalu

Wywiad dla Radia Zet to niejedyny, którego po zakończeniu programu udzieliła Maria z “Sanatorium Miłości”. Seniorka z chęcią korzysta z popularności i opowiada o swoim życiu prywatnym oraz o kulisach popularnego show Telewizji Polskiej. Zdradziła m.in. że TVP płaciła uczestnikom show. Niedawno Maria zaniepokoiła swoich obserwujących, gdy przekazała, że jest w szpitalu. 

Jestem w szpitalu, czekam na operację. Trzymajcie kciuki - napisała. 

Na ten moment nie jest wiadome, jak się czuje Maria, ani co jej dolega. 

Maria,
Maria, "Sanatorium miłości", fot. Facebook
Maria,
Maria, "Sanatorium miłości", fot. Facebook