Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ela z "Sanatorium miłości" wystąpi w kolejnym hicie TVP
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.06.2024 10:21

Ela z "Sanatorium miłości" wystąpi w kolejnym hicie TVP

Sanatorium miłości
fot. Kadr z "Sanatorium miłości", TVP

Widzowie TVP w szóstej edycji programu "Sanatorium miłość" poznali charyzmatyczną Elę. Seniorka zapadła w pamięć dzięki mocnym opiniom i dramatycznej przeszłości. Obecnie staje na nogi po trudnych doświadczeniach. Zobaczymy ją w kolejnym telewizyjnym hicie? Była o krok od zrealizowania marzenia.

Ela z "Sanatorium miłości" poruszały widzów trudną przeszłością

Bohaterowie programu Telewizji Polskiej często zyskują sympatię widzów z uwagi na ich ciężkie doświadczenia. Seniorzy nie tylko szukają miłości czy przyjaźni, ale także chcą zmienić coś w swoim życiu.

Ela ma za sobą różne okresy. Od dobrze prosperującej właścicielki delikatesów stała się bankrutką, która szukała wsparcia u siostry w Stanach Zjednoczonych. Tam zmierzyła się z okrutną rzeczywistością i brakiem pomocy ze strony najbliższej rodziny.

Straciłam dom przez firmę, która zakładała mi centralne ogrzewanie. Robili to zimą, przy minus 27 stopniach, przez co wszystko popękało, ze stropów zaczęła lać się woda. Jedna wielka katastrofa. Zaproponowali, że to naprawią, rozwiercą ściany i nowe polakierowane podłogi, ale się na to nie zgodziłam. Prosiłam, by zrobili wszystko tak, jak należy. W końcu podali mnie do sądu, zarzucając, że nie zapłaciłam im za usługę. Sprawa ciągnęła się przez sześć lat. Przegrałam ją i miałam zapłacić 2,5 tysięcy kary, najgorsze były jednak koszty sądowe, których uzbierało się łącznie z odsetkami 160 tysięcy złotych. […] Powiedziała: "przyjedź, odkujesz się tutaj". Ale zrobiła to w tajemnicy przed mężem. A on, gdy tylko się dowiedział, wpadł we wściekłość: "po co ona tu przylatuje?" - wyznała Plejadzie.

Panie do dziś nie utrzymują kontaktu. Bohaterka "Sanatorium miłości" stara się ułożyć życie po telewizyjnym programie. Już ma plan, by pojawić się w kolejnym hicie TVP.

Maria z "Sanatorium" pokochała życie w blasku fleszy Elżbieta z "Sanatorium miłości" opowiedziała o dramacie w USA

Ela z "Sanatorium miłości" ponownie w telewizji? Już wypełniła ankietę do hitu TVP

Wielu bohaterów telewizyjnego programu cieszy się popularnością po zakończeniu przygody. Wzrok mediów często spoczywa na "Królowej i Królu turnusu", jednak internauci mają swoich ulubieńców.

Ela zyskała szereg fanów, którzy interesują się jej życiem po "Sanatorium miłości". Okazuje się, że seniorka ma ambitne plany co do kolejnych występów. Na jej liście marzeń znalazł się popularny program muzyczny "The Voice Senior". W przeszłości wypełniała formularz zgłoszeniowy, ale na ostatnim etapie zrezygnowała. Teraz myśli o ponownym spróbowaniu swoich sił na scenie.

Rozpoczęłam ankietę, ale krótko przed datą nie zdążyłam nagrać piosenek, bo miałam strasznego doła. Nie umiałam się otworzyć, żeby nagrać te piosenki. Na drugi rok chętnie zrobię to samo - wyznała portalowi RadioZET.pl.

Udział w telewizyjnym show przyniósłby jej kolejne grono wielbicieli, jednak seniorka musi wziąć pod uwagę ilość nagrań. Obecnie ma sporo obowiązków na głowie.

Jak wygląda życie Eli po "Sanatorium miłości"?

Po emocjonującym turnusie seniorka wróciła do swojego domku w Nowej Woli. W otoczeniu przyrody i ukochanych zwierząt odpoczywa od medialnego szumu, a także zajmuje się opieką budynku. Ostatnie zmiany narzuciły na nią wiele obowiązków.

Na tę chwilę przebywam cały czas w domu, chociaż zajęć mam bardzo dużo. Mam duży dom i jest przy czym pracować. Mam swój ogródek, mam swoją działkę. Niedawno przeprowadzałam remont, także zajęć mam sporo. Cały czas myślę jednak o tym, że powinnam stworzyć coś, aby wypełnić sobie czas - wyznała.

Bohaterka "Sanatorium miłości" mimo to nie zamyka się na świat show-biznesu i ma nadzieję, że jeszcze podbije niejeden telewizyjny program. Obejrzelibyście jej występ w słynnym "The Voice Senior"?

Sanatorium miłości, fot. Facebook
Ela z "Sanatorium miłości" w kolejnym hicie TVP?, fot. Facebook
ela sanatoriumm.png
Ela z "Sanatorium miłości" w kolejnym hicie TVP?, fot. Kadr z:"Sanatorium miłości", TVP

Źródło: Plejada, RadioZET