Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Zupełnie nowa Kinga w "M jak miłość". Fani serialu przeżyją szok
Karolina Kurek
Karolina Kurek 19.06.2024 16:02

Zupełnie nowa Kinga w "M jak miłość". Fani serialu przeżyją szok

"M jak Miłość"
fot. Instagram

Serial “M jak Miłość” powróci na ekrany odbiorników po wakacjach. Tymczasem okazuje się, że serialową Kingę, graną przez Katarzynę Cichopek czeka spora metamorfoza. Zduńska jest nie do poznania. A co na to Piotr? Szczegóły. 

"M jak Miłość" na antenie

“M jak Miłość” to serial, który od lat nazywany jest najpopularniejszym wśród polskich telewidzów. Format należy do grona najdłużej emitowanych produkcji, gdyż pierwszy odcinek pojawił się na antenie Telewizji Polskiej w listopadzie w 2000. roku. 

Saga o rodzinie Mostowiaków, ich bliskich, przyjaciołach i sąsiadach podbiła serca telewidzów. Fani “M jak Miłość” z uwagą śledzą losy i poczynania uwielbianych bohaterów. Aktualnie trwa przerwa wakacyjna i nowe odcinki pojawią się na ekranach odbiorników we wrześniu. Wielu wyczekuje tego momentu, gdyż poprzedni sezon wzbudził ogromne emocje. 

Okazuje się, że w życiu serialowej Kingi Zduńskiej nastąpią spore zmiany. 

Czarne chmury nad "M jak miłość". Przykre wieści dla obsady i fanów Kasia Cichopek przerywa milczenie ws. "M jak Miłość"

Metamorfoza serialowej Kingi w "M jak Miłość"

Twórcy serialu “M jak Miłość” przygotowują nową czołówkę produkcji, która zadebiutuje na ekranach odbiorników w kolejnym sezonie po wakacjach. Okazuje się, że ekipa zafundowała bohaterce, granej przez Katarzynę Cichopek, czyli Kindze Zduńskiej niezłą metamorfozę. 

We wrześniu żona Piotrka zaprezentuje odświeżony wizerunek, który wniesie nową energię do jej wątku. Kinga w najnowszej odsłonie prezentuje się promiennie i elegancko. Internauci wygłosili opinię, że wygląda ona na kilka lat młodszą, niż jest w rzeczywistości. Metamorfoza będzie efektem zmian, jakie zajdą w życiu Zduńskiej. 

Jej mąż, Piotrek będzie oszołomiony zmianą wizerunku Kingi, która zaskoczy wieloma nowymi pomysłami i dozą energii. W “M jak Miłość” po wakacjach ich wątek wzbudzi wiele emocji wśród telewidzów. 

Co czeka telewidzów w nowym sezonie "M jak Miłość"?

W nowym sezonie serialu “M jak Miłość” nie zabraknie silnych emocji. Oprócz wątku Kingi i Piotra Zduńskich, nowego etapu w ich związku i metamorfozy bohaterki, na telewidzów czeka wiele zaskakujących zwrotów akcji. Fani z niecierpliwości czekają na dalsze losy Marcina Chodakowskiego, granego przez Mikołaja Roznerskiego, który został porwany przez mafię. Tata Szymka i Mai straci pamięć. Funkcjonariusze policji będą go szukać, jednak początkowo nie będzie to przynosiło większych efektów. 

We wrześniu na ekranach odbiorników pojawią się również nowe postacie, które wprowadzą powiew świeżości do “M jak Miłość”. Oprócz tego zniknie również kilku bohaterów, a w jakich okolicznościach, tego fani serialu dowiedzą się już niebawem. 

Nowa Kinga Zduńska w serialu
Nowa Kinga Zduńska w serialu "M jak Miłość", fot. Instagram
Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek, fot. Instagram
Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek,, fot. Instagram