Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Damian Michałowski o kulach w "DDTVN". Wiemy, co się stało prowadzącemu śniadaniówki
Karolina Kurek
Karolina Kurek 21.06.2024 11:16

Damian Michałowski o kulach w "DDTVN". Wiemy, co się stało prowadzącemu śniadaniówki

"Dzień Dobry TVN"
fot. KAPiF, Instagram

Damian Michałowski pojawił się w studio programu “Dzień Dobry TVN” o kulach. Co się stało redakcyjnemu partnerowi Pauliny Krupińskiej? Znamy odpowiedź. 

Damian Michałowski w "DDTVN"

"Dzień Dobry TVN" to popularny wśród widzów program stacji telewizyjnej TVN. Po raz pierwszy ukazał się na ekranach odbiorników w 2005 roku. Prowadzący formatu na przestrzeni lat zmieniali się wielokrotnie. Wśród nich można wymienić m.in. Kingę Rusin, Bartosza Węglarczyka, Piotra Kraśko, Marcina Mellera, Annę Kalczyńską, Magdę Mołek, czy Andrzeja Sołtysika. 

Aktualnie prowadzącymi “DDTVN” są Dorota Wellman, Maricn Prokop, Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński, Anna Senkara, Sara Popińska-Hajduk. Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Ostatni z wymienionych tworzą świetny duet, który jest uwielbiany wśród fanów formatu. 

Damian Michałowski od 2020 roku współpracuje ze stacją TVN. W przeszłości związany był m.in. z Telewizją Polską, Polsatem, czy telewizją muzyczną 4fun.tv.

"PnŚ" czy "DDTVN"? Co wolą Polacy? Miażdżąca przewaga w wynikach oglądalności Dramat gwiazdy "DDTVN". Straszna diagnoza

Damian Michałowski pokazał się o kulach w "Dzień Dobry TVN"

Damian Michałowski i Paulina Krupińska rozpoczęli piątkowe wydanie "Dzień Dobry TVN' od tematu wakacji. Prezenter odniósł się przy okazji do swojej kontuzji. W studio poruszał się bowiem o kulach. Ubolewał, że spotkało go to tuż przed sezonem urlopowym. 

Jestem klasycznym nygusem, który przed wakacjami zrobił sobie coś takiego - powiedział do Krupińskiej. 

Do zdarzenia doszło w sobotę 25 czerwca podczas meczu charytatywnego drużyny Marcina Gortata. Grupa znanych osób w przestrzeni medialnej zmierzyła się z wojskowymi NATO. 

Czy warto było szaleć tak? Oczywiście - napisał wówczas Michałowski w mediach społecznościowych. 

Co dokładnie dolega dziennikarzowi? Szczegóły poniżej.

Michałowski o swojej kontuzji

We wtorek 28 czerwca na profilu prowadzącego “Dzień Dobry TVN” pojawił się nowy post. Damian Michałowski dodał materiał wideo, które prezentuje przebieg charytatywnego meczu. W nagraniu można dostrzec min. Paulinę Krupińską, Marcina Gortrata, doskonałe humory zawodników i wielkie emocje towarzyszące wydarzeniu. Dostrzegalny jest również Michałowski, który przykłada lód do spuchniętej kostki. 

W ostatnich sekundach materiału pokazano kadry ze szpitala oraz gospodarza “DDTVN” o kulach.  Fani wyrazili zaniepokojenie zdrowiem dziennikarza. Jeden z internautów zapytał, czy Michałowski ma złamaną nogę. Prezenter odpowiedział:

Na szczęście nie, ale poskręcana tak, że daj Pan spokój. 

Mimo to, Damian Michałowski pozostaje w doskonałym humorze. Pozostaje mu życzyć szybkiego powrotu do zdrowia. 

Damian Michałowski, fot. Instagram
Damian Michałowski, fot. Instagram
Damian Michałowski, fot. Instagram
Damian Michałowski, fot. Instagram