Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ma syna z Anną z "Rolnika". Pokazał, jakim jest ojcem
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.06.2024 16:35

Ma syna z Anną z "Rolnika". Pokazał, jakim jest ojcem

Kuba i Ania z "Rolnika"
fot. TVP

Kuba i Ania z “Rolnika” ostatnio chwalili się narodzinami synka. Od dawna wiadomo, że Kuba miał już dzieci z poprzedniej relacji. Jakim jest dla nich ojcem?

Kuba i Ania z "Rolnika" powitali na świecie synka

Fani programu TVP byli zachwyceni, gdy Kuba i Ania z “Rolnika” ogłosili w świątecznym odcinku ciążę. Podczas rozmowy z Martą Manowską wyrazili swoje pragnienie założenia rodziny, jednak plany dotyczące ślubu musiały zostać odłożone.

Następne święta już spędzimy w trójkę. Rodzinę na pewno stworzymy ciepłą, że będziemy potrafili o to dziecko zadbać, patrząc po codzienności naszej nie obawiam się niczego - zapewnił Kuba.

W maju widzowie programu "Rolnik szuka żony" mieli okazję powitać na świecie syna uczestników. Mały Dariusz już przebywa z mamą w domu, nabierając sił. Ania chętnie dzieli się z internautami szczegółami swojego macierzyństwa.

Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień. Powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje - wyznała.

Nie jest to jednak pierwsze dziecko Kuby.

Ania i Kuba z "Rolnika" już po ślubie? Jest oświadczenie szczęśliwej roliniczki Wspaniałe wieści od Ani z "Rolnika". Krótko po porodzie pokazała zdjęcia

Kuba miał troje dzieci z poprzedniego związku

Kuba Manikowski jest już ojcem trojga dzieci. Derbiszewska niedawno ujawniła, że jej partner rozstał się z żoną dawno temu, ale nadal mają dobre relacje i wspólnie wychowują dzieci. Była żona Manikowskiego, blogerka Anna Gadomska, zdecydowała się zabrać głos publicznie. Napisała, że ich związek zakończył się krótko po ślubie.

Miałam tylko 18 lat, kiedy zostałam mamą po raz pierwszy. Miałam 23 lata, kiedy wzięłam ślub i niewiele więcej, kiedy się rozwiodłam - napisała na swoim profilu.

Podzieliła się także informacją, że w wieku 26 lat została samotną matką trojga dzieci.

Za każdym razem myślałam, że mój świat właśnie się skończył - wyznała Anna Gadomska.
 

Obecnie kobieta jest szczęśliwie zamężna, ma dzieci, piękny dom, psa i prowadzi własną firmę.

Takim ojcem jest Kuba z "Rolnika"

Internauci spekulowali, czy Kuba ma tylko synów, czy może również córkę. Wyjaśnił to, pisząc, że ma "dwie córki i syna". Najstarsza córka Kuby ma 10 lat, średnia 9 lat, a synek zaledwie 4 lata.

Jeden z internautów zapytał Kubę, czy jego dzieci były już u Ani. 

 Z Anią mieszkamy już razem, więc dzieci jak tylko przyjeżdżają to czują się jak u siebie – odpowiedział.

Okazuje się, że Ania i Kuba świetnie radzą sobie w tworzeniu rodziny patchworkowej. Partner rolniczki spędza bardzo dużo czasu ze swoimi pociechami. Kiedy przyjeżdżają do niego i Ani czują się tam bardzo dobrze. Para zabiera ich na różne atrakcje, takie jak place zabaw i ciekawe wycieczki. Dzieci świetnie dogadują się Anią, patrząc na to jak chętnie chcą spędzać z nią czas. 

Kuba nie zaniedbuje również Ani i pomaga jej w prowadzeniu gospodarstwa. Na jej relacjach można było dojrzeć, jak kosi trawę i zajmuje się szklarniami. 

Ostatnio Kuba zabrał również córkę na koncert i widać, że bawili się świetnie. 

Sobotni koncert, na który wybraliśmy się razem z Marysią - @sand.in.the.eye oraz @evermold.band.  Zdjęcia to fajna pamiątka, ale rysunek córki z tego wydarzenia to piękny prezent na dzień taty.  Czy 10latka może lubić taką muzykę? Lubi! – napisał.

Także Anna doceniła Kubę jako ojca i napisała w najnowszym poście:

„Jeden ojciec znaczy więcej niż stu nauczycieli”George Herbert. Jesteś wspaniałym tatą @jakub_manikowski 

Kuba z

Rysunek córki Kuby z
Rysunek córki Kuby z "Rolnika", fot. Instagram