Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > TVP wydała oświadczenie ws. szefowej "PnŚ", która hejtuje widzów. Tak tłumaczą jej skandaliczne zachowanie
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 21.06.2024 10:46

TVP wydała oświadczenie ws. szefowej "PnŚ", która hejtuje widzów. Tak tłumaczą jej skandaliczne zachowanie

Kinga Dobrzyńska
fot. KAPiF

To zaszło za daleko. Telewizja Polska reaguje na szokujące słowa Kingi Dobrzyńskiej o widzach i byłych gwiazdach “Pytania na śniadanie”. Takiego komunikatu nikt się nie spodziewał.

Afera z szefową "Pytania na śniadanie"

Parę dni temu Świat Gwiazd jako pierwszy opisał skandaliczne zachowanie szefowej “Pytania na śniadanie”. Na jaw wyszło, że bardzo aktywna w mediach społecznościowych Kinga Dobrzyńska wdaje się w pyskówki z internautami, w których obraża nie tylko widzów swojego programu, ale także dawną ekipę porannego show.

Dostało się m.in. Idzie Nowakowskiej i Tomaszowi Kammelowi.

Nie oglądajcie! Widocznie poziom dzisiejszego "Pytania" jest za trudny! […] Nie ma durnych tancerek i nadętych chłopczyków, przekonanych, że istnieje cud narodzin i trzeba udawać, kim się nie jest – napisała poirytowana Dobrzyńska.

Na mocne słowa Dobrzyńskiej w rozmowie ze Światem Gwiazd zareagowała m.in. Joanna Kurska.
 

Każdemu się wydaje, że może być szefem i może pracować w telewizji. Otóż nie! Ponad 100 tys. straconych widzów. “PnŚ” zostało zdewastowane przez obecną ekipę “uśmiechniętej Polski” - powiedziała była szefowa “PnŚ”.

Najpierw "MBTM", a teraz jeszcze to. Miszczak przywraca na antenę wielki hit Polsatu Szefowa "Pytania na śniadanie" obraża widzów i byłych prowadzących

Oświadczenie TVP na temat Kingi Dobrzyńskiej

Jak można się było spodziewać, ostre wpisy Kingi Dobrzyńskiej odbiły się szerokim echem w mediach. Przedstawiciele Telewizji Polskiej postanowili nie chować głowy w piasek i bezpośrednio odnieść do zataczającej coraz szersze kręgi afery.
 

Otrzymujemy od widzów wiele opinii - zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Na każdą jesteśmy otwarci. Krytyka nie powinna jednak przeradzać się w hejt - oświadczył Dział Komunikacji Korporacyjnej TVP w komunikacie przesłanym Pudelkowi.

W oświadczeniu TVP przeprosiła za zachowanie swojej wysoko postawionej pracownicy.

Kinga Dobrzyńska zbyt emocjonalnie zareagowała na krytykę pojawiającą się w mediach społecznościowych, za co przepraszamy - czytamy.

W komunikacie nie wspomniano nic na temat ewentualnych konsekwencji, jakie miałaby ponieść Dobrzyńska.

Kim jest Kinga Dobrzyńska?

Kinga Dobrzyńska została szefową “Pytania na śniadanie” w styczniu 2024 roku po wielkich zmianach w Telewizji Polskiej. Z publicznym nadawcą związana była już od wielu lat. 

Swoją pracę w TVP rozpoczęła bowiem już w 1993 roku. Przed laty pracowała przy programie “Ciuchcia”, a następnie z przerwami do kwietnia 2016 roku pracowała jako wydawca w TVP Info.

Myślicie, że zostanie wezwana “na dywanik” prezesa TVP?

KAPIF_1000pix_K1211021F.jpg
Kinga Dobrzyńska, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1210859F.jpg
Kinga Dobrzyńska, fot. KAPiF