Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Waldi z "Rolnika" na pierwszym zdjęciu z dzieckiem
Karolina Kurek
Karolina Kurek 24.06.2024 18:35

Waldi z "Rolnika" na pierwszym zdjęciu z dzieckiem

"Rolnik szuka żony"
fot. Instagram/Facebook

Waldemar z programu “Rolnik szuka żony” jakiś czas temu pochwalił się, że wraz z Dorotą oczekują pierwszego wspólnego dziecka. Oboje mają już synów z poprzednich związków. Rolnik pokazał chłopca w mediach społecznościowych. 

Związek Doroty i Waldka z "Rolnika"

Waldemar i Dorota brali udział w jubileuszowej 10. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Mężczyzna był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu. Początkowo największe zainteresowanie okazywał Ewie. Wydawało się, że para po zakończeniu show będzie kontynuować relację, jednak w rozmowie z Martą Manowską rolnik zaskoczył informacją, że się rozstali. Waldemar nie raz wypowiadał się w nieprzychylnych słowach na temat byłej partnerki. 

W krótkim czasie związał się z Dorotą, inną uczestniczką programu. Od tego czasu para pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chwalą się szczegółami życia prywatnego. 

Dorotka z "Rolnika" na pierwszym zdjęciu od ogłoszenia ciąży Ania z "Rolnika" reaguje na doniesienia o rozstaniu z Kubą

Waldek z "Rolnika" pokazał syna

Waldemar z programu “Rolnik szuka żony” jakiś czas temu ogłosił, że wraz z Dorotą spodziewają się dziecka. Gilas ma już syna z poprzedniego związku, jednak przez długi czas nie pokazywał latorośli w mediach społecznościowych. To się zmieniło i z okazji Dnia Ojca opublikował on nowe zdjęcie, gdzie pozuje razem z synem w przebraniu superbohatera. W opisie zacytował polskiego matematyka, Hermana Auerbacha.

"Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość Ojca ma się bez zdobywania i bez zasług." - Herman Auerbach. Prawdziwie bogatym mężczyzną jest ten, którego dzieci wpadają w jego ramiona, gdy jego ręce są puste - zaczął. 

I kontynuował, zwracając się do synka:

Synu mój kocham Cię nad życie i dzięki Tobie doznałem jak cudowna i wielka może być miłość ojca do syna. Nie da się jej zmierzyć. Mam nadzieję, że zawsze będę dla Ciebie Super-bohaterem.

Taki emocjonalny wpis. Ależ słodko! Nic dziwnego, że Dorotka go tak pokochała.

10. odsłona programu "Rolnik szuka żony"

“Rolnik szuka żony” to popularny program Telewizji Polskiej, który jest emitowany na ekranach odbiorników od 2014 roku. Prowadzącą show jest Marta Manowska, a format cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Celem uczestników jest znalezienie miłości. Fani programu uwielbiają przyglądać się poczynaniom rolników i rolniczek. W ostatniej edycji nie brakowało emocji. Gwarantowali je m.in. Waldek, Dorota, Ania, Kuba, czy Sara. 

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski niedawno powitali na świecie synka, Dariusza i planują ślub. Z kolei Waldek i Dorota spodziewają się dziewczynki. 

Waldek z
Waldek z "Rolnika" z synem., fot. Instagram
Waldek i Dorota  z
Waldek i Dorota  z "Rolnika"., fot. Instagram