Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > No i doczekali się hejterzy. Kuba zostawił Annę z "Rolnika"?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 21.06.2024 07:11

No i doczekali się hejterzy. Kuba zostawił Annę z "Rolnika"?

Ania i Kuba z "Rolnika"
fot. Facebook/TVP

Ania i Kuba z “Rolnika” miesiąc temu przywitali na świecie synka. Teraz jednak mężczyzna nagle zostawił rolniczkę. Wszystko relacjonował w sieci. Co on wyprawia?

Kuba i Ania z "Rolnika" z synkiem w domu

Para, która zyskała popularność w programie "Rolnik szuka żony" zaskoczyła wszystkich, gdy po zakończeniu emisji wyjawiła, że spodziewają się dziecka. 

Ania i Kuba powitali swojego syna, Dariusza, w maju. Ania była pełna dumy z nowej roli matki, a mały chłopiec szybko zdobył serca użytkowników mediów społecznościowych.

Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień. Powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje - pisała niedługo po powrocie ze szpitala.

Ania i Kuba z "Rolnika" już po ślubie? Jest oświadczenie szczęśliwej roliniczki Wspaniałe wieści od Ani z "Rolnika". Krótko po porodzie pokazała zdjęcia

Ania i Kuba z "Rolnika" świętują miesiąc synka

Na koniec marca bohaterka programu "Rolnik szuka żony" opublikowała ciążową sesję zdjęciową, która wzbudziła entuzjazm internautów. Razem z Kubą nie mogli się już doczekać narodzin synka. Teraz Ania podzieliła się z fanami pierwszymi zdjęciami swojego synka miesiąc po porodzie.  

Urocze fotografie matki z synem podbiły serca użytkowników internetu. Mały Darek rośnie bardzo szybko, ale nadal wdzięcznie układa się w ramionach mamy. Fani byli zachwyceni tą ujmującą sceną.

Dziś mija miesiąc od kiedy nasz synek jest z nami.15.05.2024 to najpiękniejsza data w moim życiu, o godz. 9 rano pojawił się mały cud mojego życia. Pamiętam jak bardzo się bałam a jednocześnie cieszyłam następnie poczułam spokój i wdzięczność, że już jesteśmy razem w trójkę. Teraz ta mała istotka sprawia, że każdego dnia życie nabiera dla nas nowego znaczenia. Miłość, cierpliwość, wyrozumiałość , te uczucia dają naszej rodzinie siłę w kochaniu i poznawaniu się nawzajem każdego dnia - pisała mama niemowlaka.

Kuba zaskoczył teraz wszystkich zdjęciem, które opublikował. 

Kuba z "Rolnika" zostawił Anię w domu z dzieckiem

Kuba z “Rolnika” jest bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowych. Teraz opublikował InstaStories, na którym opublikował zabawnego mema. Na obrazkach widać, jak kobieta każe mężczyźnie wybierać między nią a grillem z kolegami. 

No cóż – napisał wstawiając zdjęcie z grilla.

Wszystko wskazuje na to, że Ania została w domu z synkiem, podczas gdy Kuba wyszedł na grilla z kolegami. Nie należy jednak doszukiwać się drugiego dna, ponieważ w każdym zdrowym związku trzeba znaleźć chwilę dla siebie. Z tego, co zarówno Ania, jak i Kuba udostępniają w sieci, możemy stwierdzić, że spędzają razem bardzo dużo czasu. Najważniejsze, że nie opuszcza ich poczucie humoru i dystans. Czekamy teraz na fotki Anny z koleżankami…

InstaStory Kuby z
InstaStory Kuby z "Rolnika", fot. Instagram
Ania i Kuba z
Ania i Kuba z "Rolnika", fot. Instagram