Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Matka Ewy z "Rolnika" ma dość. Ostro zareagowała na przytyki Waldemara
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.06.2024 11:19

Matka Ewy z "Rolnika" ma dość. Ostro zareagowała na przytyki Waldemara

Rolnik szuka żony
fot. Facebook

Emocje związane z jubileuszową edycją programu "Rolnik szuka żony" nie opadły. Waldek po raz kolejny "utarł nosa" Ewie, z którą przecież spełnił tak dużo czasu przed kamerami. Na tę zniewagę zareagowała matka uczestniczki. Jak wygląda rzeczywistość bohaterki hitu TVP?

Burzliwa historia Waldka i Ewy w "Rolnik szuka żony"

Podczas 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" poznaliśmy Waldka, który od samego początku wzbudzał spore emocje. Uczestnik nie mógł zdecydować się, do której z kandydatek bije jego serce. Na swoje gospodarstwo zaprosił przebojową Ewę, ciepłą Dorotkę oraz sympatyczną Anię.

To z aspirującą piosenkarką spędził najwięcej czasu na romantycznych spotkaniach. Wraz z nią chciał nawet dotrzeć do finału. Po drodze okazało się jednak, że rolnik ma nieco "za uszami". Podczas udziału w programie kontynuował znajomość z kobietami zapoznanymi w internecie.

W ostatnim odcinku przy Marcie Manowskiej przyznał, że uczucie do Ewy było pomyłką.

Uczucia były w stosunku do niej szczere, a ona nic nie odwzajemniła. Co ty mi dałaś od siebie? Powiedz tak szczerze. Tylko rozmowy - zarzucał uczestniczce.

Waldek z "Rolnika" w końcu to zrobił. Publicznie zdradził sekret Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" są już po ślubie? Jeden szczegół zdradza wiele, w komentarzach wrze

Waldek z "Rolnik szuka żony" nie odpuszcza. Matka Ewy reaguje

Po zakończeniu programu rolnik nadal wzbudza zainteresowanie internautów. Niedawno zorganizował dla nich "Q&A", gdzie odpowiedział na kilka pytań. Jeden z fanów wyszedł z mocną opinią. 

Teledyski, sława, kariera. Tego Ewka pragnęła, wysyłając list do Ciebie! Wam gratuluję i pozdro - stwierdzono.

Waldek postanowił się odnieść do zarzutów. Fani z pewnością nie takiej postawy się spodziewali.

Nic dodać, nic ująć. Pobudki uczestnictwa w programie ludzie mają różne. Ja przyszedłem w celu, który jest misją tego programu i szczęśliwie go osiągnąłem - pisał.

Po jego słowa wybuchła kolejna afera, która dotarła do mamy Ewy i zarazem jej menedżerki, Zofii Kryzy. Kobieta jest w szoku po uszczypliwościach rolnika. Zdradziła, jak wygląda rzeczywistość jej córki po programie "Rolnik szuka żony".

Panie drogi, przecież nasza Ewa od dwunastu lat jest na scenie, a wypromowała się dzięki swojej ciężkiej pracy i z naszą pomocą, "Rolnik" nie był jej do tego potrzebny. […] Dziewczyna złego słowa na tego Waldka nie powiedziała, a on o niej wciąż mówi i jeszcze chwali się, że sam pozywa internautów do sądu za niemiłe komentarze. Nasza Ewa na takie traktowanie z jego strony nie zasłużyła - grzmi w rozmowie z portalem Shownews.pl.

Ewa nadal działa wokalnie, a niedawno wypuściła nawet teledysk do nowego utworu "Szanse". W życiu Waldka również doszło do kilku zmian.

Waldek z "Rolnik szuka żony" wybrał Dorotkę. Razem spodziewają się dziecka

W ostatnim odcinku jubileuszowej edycji "Rolnik szuka żony" widzowie TVP dowiedzieli się, że wybranką Waldka ostatecznie została Dorotka. Mężczyzna odesłał ją do domu zaraz przed wielkim finałem. Uczucia okazały się silniejsze.

Dużo szybkiej skończyliśmy obowiązki. Spędziliśmy miło czas. W moim domu rodzice bardzo dobrze Dorotkę przyjęli. Spotykamy się  - zdradził Waldek.

Niedawno para podzieliła się z internautami radosnymi wiadomościami. Bohaterowie telewizyjnego show zostaną rodzicami! Wyczekują narodzin upragnionej córeczki.

  • Na taką chwilę czekałem bardzo długo. Kochani, wśród sprzyjających okoliczności przyrody oraz towarzystwa naszych wspaniałych przyjaciół, pragniemy podzielić się z wami cudowną nowiną - słyszymy na nagraniu od Waldka.
  • Jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ spodziewamy się wymarzonej córeczki - dodała Dorota.

Warto dodać, że oboje są już rodzicami. Chłopcy odnaleźli się w nowej sytuacji, a teraz czekają na powiększenie się rodziny.

Rolnik szuka żony, fot. Instagram
Waldek z "Rolnik szuka żony" znów odgryzł się Ewie, fot. Instagram
Rolnik szuka żony, fot. Instagram
Waldek z "Rolnik szuka żony" spodziewa się dziecka z Dorotką, fot. Instagram
Rolnik szuka żony, fot. Facebook
Waldek z "Rolnik szuka żony" znów odgryzł się Ewie, fot. Facebook