Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Waldek z "Rolnika" w końcu to zrobił. Publicznie zdradził sekret
Karolina Kurek
Karolina Kurek 12.06.2024 16:04

Waldek z "Rolnika" w końcu to zrobił. Publicznie zdradził sekret

"Rolnik szuka żony"
fot. Facebook

Waldek i Dorota z “Rolnika” już za kilka miesięcy powitają na świecie córeczkę. Teraz rolnik pochwalił się kolejną przełomową wiadomością. Szczegóły. 

Dorota i Waldek z "Rolnika" zostaną rodzicami

Program “Rolnik szuka żony” cieszy się ogromną popularnością. Telewidzowie z chęcią obserwują poczynania uczestników show TVP, który dążą do odnalezienia drugiej połówki, miłości i szczęścia. W minionej odsłonie wystąpiło wielu nietuzinkowych bohaterów. 

Wśród nich był m.in. Waldemar Gilas. Rolnik po zakończeniu programu pozostał obecny w mediach i często udziela wywiadów oraz opowiada o życiu osobistym. Niedawno wraz z partnerką, Dorotą pochwalili się szczęśliwą informacją, że spodziewają się dziecka. Para już niedługo powita na świecie córeczkę. 

  • Na taką chwilę czekałem bardzo długo. Kochani, wśród sprzyjających okoliczności przyrody oraz towarzystwa naszych wspaniałych przyjaciół, pragniemy podzielić się z wami cudowną nowiną – ogłosił Waldemar, całując Dorotkę w policzek.
  • Jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ spodziewamy się wymarzonej córeczki - przekazali przyszli rodzice w mediach społecznościowych. 
Ania i Kuba z "Rolnika" już po ślubie? Jest oświadczenie szczęśliwej roliniczki Waldek i Dorota z "Rolnika" dopiero cieszyli się z ciąży, a tu takie wieści

Kiedy Waldek i Dorota z "Rolnika" zamieszkają razem?

Waldek i Dorota z programu “Rolnik szuka żony” są parą już od kilku miesięcy. Jakiś czas temu ogłosili, że zostaną rodzicami. Zakochani spodziewają się córki i nie mogą się doczekać, aż powitają dziewczynkę na świecie. Oboje mają już synów z poprzednich związków, dlatego córka jest dla nich spełnieniem marzeń. 

Mimo kilkumiesięcznego stażu oraz ciąży Dorotki para nie mieszka razem. Teraz rolnik przekazał, że już niedługo ta sytuacja się zmieni. Ukochana Waldka już za kilka tygodni przeprowadzi się do niego wraz z synem. Mężczyzna pochwalił się tą informacją w mediach społecznościowych po zorganizowaniu Q&A dla obserwujących. Zapytany, kiedy zamieszka z partnerką, odpowiedział:

Odliczam już dni, zostało poniżej miesiąca. No nareszcie.

Na inne pytanie odparł bardziej konkretnie:

Mamy ustalone, że nastąpi to na przełomie czerwca i lipca.

Jedna z internautek, jak można wywnioskować, sąsiadka Waldemara zapytała, kiedy pozna jego ukochaną i nową sąsiadkę. 

Monika, myślę, że to już kwestia dosłownie dni, gdy poznasz sąsiadkę, równolatkę Twoją. Miałem też w planach was poznać , więc miło, ze sama zaproponowałaś. Liczę, że się polubicie. 

Wygląda na to, że Dorota po zamieszkaniu z ukochanym szybko zyska nową znajomą.

Waldek w programie "Rolnik szuka żony"

Waldemar był jednym z uczestników jubileuszowej 10. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Mężczyzna był jednym z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów show. Rolnik początkowo cieszył się zainteresowaniem trzech pań, w tym Doroty. Nie ukrywał on jednak, że największe wrażenie wywarła na nim inna kobieta, Ewa. 

Waldek związał się z nią i wydawało się, że ich relacja przetrwa. Jednak w finałowym odcinku w rozmowie z Martą Manowską nie szczędził on przykrych słów pod adresem, jak się okazało byłej już partnerki. Ku zaskoczeniu prowadzącej i widzów Waldek zdradził, że jest już w nowym związku, a jego wybranka to Dorota. Para po zakończeniu “Rolnika” kontynuowała relację i przenosiła na kolejne etapy zaangażowania. Mimo spekulacji o rozstaniu dziś spodziewają się dziecka, a już niedługo zamieszkają razem. 

Waldek z
Waldek z "Rolnika" ujawnia, kiedy Dorotka z nim zamieszka., fot. Instagram
Waldek z
Waldek z "Rolnika" ujawnia, kiedy Dorotka z nim zamieszka., fot. Instagram
Waldek z
Waldek z "Rolnika" ujawnia, kiedy Dorotka z nim zamieszka., fot. Instagram