Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Tak syn Dorotki zwraca się do Waldka z "Rolnika"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.06.2024 07:12

Tak syn Dorotki zwraca się do Waldka z "Rolnika"

Rolnik szuka żony
Fot. Instagram

W “Rolnik szuka żony” już niedługo na świat przyjdzie kolejne dziecko. Waldemar i Dorota spodziewają się córki. Tymczasem Waldi opowiedział o relacjach z synami – jego własnym oraz Dorotki. Jak zwraca się do niego przyszły pasierb?

"Rolnik szuka żony": Waldi i Dorotka zostaną rodzicami, co wiadomo o dziecku?

10. sezon “Rolnik szuka żony” zaowocował dwiema ciążami. Niedawno rodzicami zostali Anna i Jakub, a teraz ciążę ogłosili Waldemar i Dorota. Choć para wywoływała wiele kontrowersji i długo plotkowano o ich rozstaniu, okazało się, że ich związek kwitnie. 25 maja ujawnili, że spodziewają się córki. Teraz Gilas zdradził kilka nowych informacji na temat przyszłej pociechy.

Waldemar odpowiadał na Instagramie na pytania fanów. Ujawnił, że Dorotka na razie czuje się bardzo dobrze. Ich córeczka przyjdzie na świat w połowie października. Nie zastanawiali się jeszcze nad imieniem, planują ustalić wszystko, kiedy już jego ukochana zamieszka wraz z nim. Chciałby jednak, by mała miała jakieś oryginalne i rzadkie imię.

Na wieść, że drugi raz zostanę tatą, byłem bardzo szczęśliwy. To była wiadomość, na którą czekałem już bardzo długo, bo ponad 8 lat. Czuję się z tym fantastycznie – pisał Waldi na Instagramie.

Gilas ujawnił też, że dowiedział się o tym, że zostanie ojcem, dokładnie w Walentynki, kiedy odwiedzał Dorotę w Szczecinie. Razem stworzą całkiem liczną rodzinę, bo zarówno on, jak i Dorota, mają już synów z poprzednich związków. Jak synek Dorotki się do niego zwraca?

Anna z "Rolnika" chciała mieć dziecko z Kubą? Wszystko się wydało Maria z "Sanatorium" w szpitalu. Fani Królowej zaniepokojeni

"Rolnik szuka żony": jakie relacje ma Waldemar z synem Doroty?

Dorotę i Waldemara z “Rolnika” dzieli na razie 300 kilometrów. Teraz kiedy wybranka Gilasa spodziewa się dziecka, wspólne zamieszkanie to już pewnik. W relacji na Instagramie ujawnił on, że Dorota przeprowadzi się do niego wraz z synem na przełomie czerwca i lipca.

Przenosiny ze Szczecina to spore wyzwanie! Od początku było wiadomo, że para zamieszka razem dopiero w wakacje, bo Dorotka nie chciała zabierać swojego syna ze szkoły w środku roku szkolnego. Jeden z internautów zapytał rolnika, jak zwraca się do niego syn Doroty. Ta odpowiedź może zaskoczyć wiele osób.

Waldi – ogłosił Gilas, wyraźnie z tego faktu zadowolony, bo dodał przy tym gigantyczną, roześmianą emotkę.

Rolnik ujawnił też, jakie relacje mają ich synowie. Zdradził też nieco więcej o własnym potomku, szczegóły poniżej.

"Rolnik szuka żony": Waldemar opowiedział o własnym synu

Gwiazdor programu TVP wyraźnie lubi utrzymywać kontakt z fanami i odpowiadać na ich pytania. Z relacji na Instastories dowiadujemy się, że syn Doroty oraz jego potomek od początku złapali ze sobą dobry kontakt. Są zresztą w podobnym wieku. Syn Waldemara ma osiem lat. Nazywa się Dariusz, a imię otrzymał po swoim tragicznie zmarłym stryju, bracie Waldka.

Z synem mam częste kontakty jak na polskie realia i czas, którzy ojcowie dostają na widzenia. Zależało mi, by syn spędzał u mnie 10 dni z noclegiem i to otrzymałem – napisał Gilas o decyzji sądu po jego rozstaniu z matką chłopca.

Syn Waldemara mieszka całkiem blisko ojca, bo tylko około 20 kilometrów dalej. Widują się więc praktycznie w każdym tygodniu. Zapowiada się zatem, że już wkrótce stworzą radosną, liczną rodzinę!

Rolnik szuka żony, Waldemar i Dorota, relacje z synem
Dorota z “Rolnika” z synem, fot. instagram.com/bully_b33
Rolnik szuka żony, Waldemar i Dorota, relacje z synem
Waldemar opowiedział o relacjach z synem i oczekiwaniu na córkę, fot. instagram.com/c5waldi_passion_farmer