Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Anna z "Rolnika" chciała mieć dziecko z Kubą? Wszystko się wydało
Anna Lipska
Anna Lipska 08.06.2024 16:00

Anna z "Rolnika" chciała mieć dziecko z Kubą? Wszystko się wydało

Ania z Rolnik szuka żony
fot. Instagram/Facebook

Anna Derbiszewska z “Rolnik szuka żony” szybko zaszła w ciąże z Jakubem Manikowskim. Czy dziecko było planowane? Oto szczegóły.

Anna z "Rolnik szuka żony" urodziła

Anna z “Rolnik szuka żony” w programie znalazła miłość. Jakub okazał się tym, który całkowicie zawładnął sercem uczestniczki show TVP. Bardzo szybko ich związek stał się poważną relacją, a w świątecznym odcinku zakochani ogłosili, że zostaną rodzicami.

Mały Darek jest już na świecie. W związku z tym Anna spędza czas w domowym zaciszu, otoczona bliskimi, razem ze swoim synkiem. W jednym z postów opisała swoje pierwsze dni jako matka.

Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień. Powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje. ps. jak widać Melusia także zadowolona - pisała.

Niedawno zdecydowała, że odpowie na kilka pytań fanów. Nie zabrakło i tych trudnych.

Przykre wieści o ojcu dziecka Zawadzkiej. A dopiero ogłosili ciążę Rewiński wcale nie miał żony. Szokująca prawda wyszła na jaw

Sekret imienia synka Anny z "Rolnik szuka żony"

Ania mimo obowiązków, jakie jej doszły po narodzinach maluszka, nadal jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio urządziła na swoim Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Najwięcej pytań było o synka. Na część z nich uczestniczka “Rolnika” odpowiedziała.

Czy Darek to imię po Pani tacie? – zapytał jeden z internautów.

Ania potwierdziła, zdradzając tym samym sekret imienia swojego synka. 

Tak, imię po moim tacie – odpisała Ania.

W innej wiadomości wyznała także, że chciałaby, żeby jej synek odziedziczył cechy charakteru dziadka, którego nie pozna. Napisała, że jej tato był bardzo dobrym i pogodnym człowiekiem. 

Ania Derbiszewska zdradza sekret imienia synka, Instagram
Ania Derbiszewska zdradza sekret imienia synka, Instagram

Zdradziła także, czy synek 

Czy Ania i Kuba planowali dziecko?

Jedno z pytań dotyczyło tego, czy Darek był planowanym i chcianym dzieckiem pary. W końcu ciążę ogłosili nieoczekiwanie i bardzo krótko po zakończeniu show. 

Czy wy chcieliście Darka? - zabrzmiało pytanie.

Ania bez chwili wahania napisała:

Tak, bardzo chcieliśmy mieć nasze wspólne dziecko.

Teraz już chyba żaden niedowiarek nie ma wątpliwości, że u Ani i Kuby wszystko idzie we właściwym tempie. Pozostaje czekać na relację ze ślubu pary.

Ania z Rolnika odpowiada na pytania fanów, fot. Instagram
Ania z Rolnika odpowiada na pytania fanów, fot. Instagram
Ania z
Ania z "Rolnika", fot. Instagram