Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Waldek i Dorota z "Rolnika" dopiero cieszyli się z ciąży, a tu takie wieści
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.06.2024 17:08

Waldek i Dorota z "Rolnika" dopiero cieszyli się z ciąży, a tu takie wieści

Rolnik szuka żony
Fot. TVP

Uczestnicy “Rolnik szuka żony” właśnie zaznali ciemnej strony sławy. Waldemar i Dorota nie mogą w spokoju cieszyć się z faktu, że już niedługo zostaną rodzicami. Teraz czeka ich wiele stresu.

"Rolnik szuka żony": co dzieje się u Waldemara i Doroty?

Waldemar Gilas i Dorota to jedna z najbardziej nieoczekiwanych par z 10. sezonu “Rolnik szuka żony”. Uczestnik związał się z drugą ze swoich kandydatek, kiedy jego związek z Ewą nie wypalił. Okazuje się, że po tym, jak Waldi i Dorotka zdecydowali się iść przez życie razem, nie marnowali czasu. 25 maja ogłosili, że spodziewają się dziecka.

Waldemar i Dorota ujawnili niedawno, że już wkrótce przywitają na świecie córeczkę. Rolnik przekazał, że dziecko przyjdzie na świat w połowie października. Parę czeka też przeprowadzka na włości Gilasa. Rodzina nie może jednak zajmować się tymi sprawami w spokoju. Sytuacja stała się na tyle poważna, że Waldi musiał rozpocząć sądową batalię, poniżej przykre szczegóły.

Tak syn Dorotki zwraca się do Waldka z "Rolnika" Anna z "Rolnika" chciała mieć dziecko z Kubą? Wszystko się wydało

"Rolnik szuka żony": Waldemar wkracza na drogę sądową

Waldemar z “Rolnika” nie cieszył się sympatią widzów. Mimo to obecnie może liczyć na całkiem spore grono fanów. Na Instagramie obserwuje go ponad 56,7 tysięcy osób. Niestety Gilas zdążył się narazić wielu osobom, a jeszcze inni zaczęli atakować jego i Dorotę zupełnie bez powodu. Niektóre komentarze, które otrzymywał, jeżą włosy na głowie.

Życzono mi, żebym zdechł. Jestem odporny na takie groźby, ale żeby kobiecie życzyć śmierci, jaką bestią i potworem trzeba być. Widać bezkarność sieci powoduje, że takie elementy za dużo sobie pozwalają. Ale spokojnie, karma prędzej czy później dorwie ich ze zdwojoną mocą [...] Najgorsze to było życzenie śmierci i żeby moja córka urodziła się z jakąś ciężką chorobą – wyznał Gilas na Instagramie.

Hejterskie, okrutne słowa, skierowane w stronę Doroty i jego nienarodzonej córki były czynnikiem, który przelał czarę goryczy. Waldemar postanowił wytoczyć autorom tych wypowiedzi sprawę sądową. Pierwsza rozprawa odbyła się 6 czerwca w Inowrocławiu. Nie była jednak ostatnią.

Zacząłem od lżejszej sprawy zniewagi i oszczerstwa, a wagę ciężką jak życzenie śmieci zostawię na koniec [...] Jutro mam pierwszą sprawę o znieważenie mnie i mojej rodziny w Sądzie w Inowrocławiu. Zobaczymy, ile jest warte prawo w tym kraju i czy jest kara na cwaniaków w internecie – relacjonował uczestnik “Rolnika”.

Wszystko to z pewnością napsuje krwi całej rodzinie. A co wiadomo o przeprowadzce Doroty i jej syna? O tym przeczytacie poniżej.

"Rolnik szuka żony": kiedy Dorota przeprowadzi się do Waldemara?

Niedawno okazało się, że akurat wtedy, kiedy w sieci krążyło najwięcej plotek o rozstaniu Waldemara i Doroty, dla nich był to najszczęśliwszy okres. Gilas ujawnił, że Dorota powiedziała mu, że jest w ciąży, dokładnie w Walentynki, czyli 14 lutego. Odwiedzał ją wtedy w Szczecinie. Do tej pory jeździli do siebie, bo dzieli ich aż 300 kilometrów.

Dorotka i jej syn przeprowadzą się do Waldemara na przełomie czerwca i lipca. Kobieta od początku planowała przeprowadzkę w wakacje, by jej synek nie musiał zmieniać szkoły w środku roku szkolnego, jednak wieści o ciąży na pewno przyśpieszyły cały proces. Razem stworzą patchworkową rodzinę, bo także Waldi ma syna z poprzedniego małżeństwa, z którym spędza 10 dni w miesiącu.

Rolnik szuka żony, Waldemar i Dorota, sprawa sądowa, proces, walka z hejtem
Waldemar i Dorota w “Rolnik szuka żony”, fot. TVP