Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ania z "Rolnika" wrzuciła wideo z niemowlakiem i rozpętała burzę
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 11.06.2024 10:52

Ania z "Rolnika" wrzuciła wideo z niemowlakiem i rozpętała burzę

Anna Derbiszewska
fot. Instagram/kadr TVP

Ania Derbiszewska i Kuba z programu “Rolnik szuka zony” niedawno zostali rodzicami. Młoda mama wrzuciła wideo z niemowlakiem i dostała mnóstwo wiadomości. Od razu zaczęła wszystko tłumaczyć.

Związek Ani i Kuby z "Rolnik szuka żony"

Ania Derbiszewska była uczestniczką ostatniej edycji programu “Rolnik szuka żony”. Kuba był jednym z wielu kandydatów do jej serca i chociaż najpierw między nimi nie zaiskrzyło, to gdy pojawił się w jej gospodarstwie, strzała amora ugodziła ich z dnia na dzień. Już podczas programu nie zabrakło poważnych deklaracji. 

Znajomość kontynuowali po tym, jak zgasły kamery. Najpierw doszło do zaręczyn, a następnie ogłosili, że spodziewają się dziecka. Chociaż ze względu na przeszłość Kuby niewiele osób dawało im szansę, to udowadniają, że łączy ich prawdziwe uczucie. Mężczyzna ma już za sobą rozwód i troje dzieci z poprzedniego małżeństwa. Niedawno doczekał się pierwszego dziecka z Anią.

Gwiazda programu wrzuciła na Instagram wideo z synkiem i zalała ją lawina pytań. Musiała wszystko wytłumaczyć. 

Ania z "Rolnika" z niemowlakiem, a Kuba? Do sieci trafiło zdjęcie Ania z "Rolnika" pokazała urocze zdjęcie. Cudo

Ania Derbiszewska tłumaczy się fanom

Ania przez całą ciążę chętnie publikowała swoje zdjęcia i odpowiadała na pytania fanów dotyczące narodzin synka. Tak samo jest już po tym, jak mały Darek przyszedł na świat. Ostatnie wideo jednak, które pojawiło się w sieci, wzbudziło spore zamieszanie. Mały chłopiec często pojawia się bowiem w różowych ubraniach, czy okryty kocykiem w tym kolorze.

To sprawiło, że świeżo upieczona mama została zasypana lawiną pytań od swoich obserwatorów. Sprawa wzbudziła takie poruszenie, że postanowiła nagrać wyjaśnienie. 

Moi drodzy, dostaję od Was mnóstwo zapytań, dlaczego ja synka ubieram w kolor różowy. Dlaczego różowy becik? Otóż słuchajcie, odpowiedź jest banalnie prosta, ponieważ Dareczek oprócz nowych rzeczy, które my mu kupujemy, lub które dostaje od znajomych czy rodziny, dostaje także dużo rzeczy po swoich kuzynach, kuzynkach, którzy już wyrośli z tych ubranek, tych rekwizytów. No ja nie widzę w tym nic złego. Toż to cały sekret tego koloru różowego.

Te słowa na pewno zaspokoiły ciekawość internautów. Pod tekstem zobaczycie zdjęcia. 

Ania i Kuba planują kolejne dzieci?

Ania i Kuba zdecydowanie tworzą jeden z najpiękniejszych związków w historii reality show, a ich relacja kwitnie. Szybko wyrośli na gwiazdy programu, a fani mocno interesują się tym, co u nich słychać. Chociaż rolniczka niedawno urodziła, to już są ciekawi, czy planuje mieć z Kubą więcej dzieci. 

Pożyjemy, zobaczymy - odpowiedziała zaciekawionym internautom.

Jak na razie wiadomo, że para przygotowuje się do ślubu, o którym mówili już w programie. Nie pozostaje zatem nic innego, jak oczekiwać dobrych wieści. 

Anna Derbiszewska, fot. Instagram
Anna Derbiszewska, fot. Instagram
Anna Derbiszewska, fot. Instagram
Anna Derbiszewska, fot. Instagram