Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ania z "Rolnika" dopiero urodziła, a już mówi o kolejnych dzieciach
Karolina Kurek
Karolina Kurek 05.06.2024 16:04

Ania z "Rolnika" dopiero urodziła, a już mówi o kolejnych dzieciach

"Rolnik szuka żony"
fot. Instagram

Ania i Kuba z programu “Rolnik szuka żony” niedawno powitali na świecie synka, Darka. Świeżo upieczona mama zabrała głos na temat kolejnego dziecka. Szczegóły. 

Związek Ani Derbiszewskiej i Kuby Manikowskiego z "Rolnika"

“Rolnik szuka żony" to jeden z uwielbianych formatów, wyprodukowanych przez Telewizję Polską. Do programu zgłaszają się osoby, poszukujące miłości. Jest on emitowany od 2014 roku. Miniona jubileuszowa edycja zapewniła telewidzom wiele emocji z powodu kontrowersyjnych i barwnych uczestników. Wśród nich można wymienić m.in. Waldka, który niedawno pochwalił się w mediach, że wraz z partnerką, Dorotą, którą poznał na planie ”Rolnika" spodziewają się dziecka. Parą, która wzbudziła ogromną sympatię wśród fanów formatu jest Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski. 

Rolniczka początkowo nie skłaniała się ku mężczyźnie, jednak po czasie zmieniła zdanie. Zakochani kontynuowali relację po zakończeniu show, a pod koniec roku w rozmowie z prowadzącą programu, Martą Manowską wyznali, że już niedługo powitają na świecie swojego pierwszego synka. W międzyczasie Kuba oświadczył się Ani i został przyjęty. 

"Rolnik" był trampoliną do sławy? Teraz to dopiero będzie gwiazdą Ciężarna Dorota z "Rolnika" pozuje nad basenem. Fani zachwyceni

Ania z programu "Rolnik szuka żony" urodziła

Ania Derbiszewska z programu “Rolnik szuka żony” po zakończeniu show pozostała aktywna w mediach społecznościowych, gdzie udało jej się zgromadzić sporą liczbę obserwujących. Kobieta na bieżąco informowała fanów o swoim samopoczuciu oraz publikowała kadry ze wspólnych chwil z Kubą, m.in. pochwaliła się zdjęciami z uroczej sesji ciążowej. Dla Ani to pierwsze dziecko, z kolei jej ukochany jest tatą trójki dzieci, których doczekał się z poprzedniego związku. Kilka tygodni temu Derbiszewska i Manikowski powitali na świecie synka.

Przedstawiamy Wam Dariusza, synka @aniaderbiszewska i @jakub_manikowski z 10. edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka - przekazano na profilu “Rolnika” na Instagramie.

Jakiś czas później szczęśliwa mama małego Darka sama zabrała głos w mediach społecznościowych odnośnie tego ważnego w jej życiu wydarzenia:

Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień. Powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje. Ps. jak widać melusia także zadowolona.

Anna Derbiszewska z "Rolnika" zabrała głos na temat kolejnego dziecka

Anna i Kuba z “Rolnika” cieszą się ogromną sympatią wśród internautów. Para często dzieli się wspólnymi kadrami w przestrzeni internetowej, a ostatnio chwalą się także fotografiami małego Dariusza. Mimo wielu obowiązków jako świeżo upieczona mama Derbiszewska znajduje również czas, dla swoich fanów na Instagramie. Niedawno zorganizowała na swoim profilu Q&A i odpowiedziała na pytania od obserwujących. Jedno z nich brzmiało czy chciałaby mieć więcej dzieci. Tak brzmiała odpowiedź rolniczki:

Pożyjemy, zobaczymy.

Na końcu wypowiedzi Ania dodała emotikon buzi, która puszcza oczko. Odpowiedź Derbiszewskiej można odbierać w różny sposób, gdyż to jej pierwszy raz w roli mamy. Przypomnijmy również, że Kuba ma jeszcze troje starszych dzieci, dlatego w ich domu zapewne nie brakuje emocji i nudy. 

Ania z
Ania z "Rolnika" o kolejnym dziecku, fot. Instagram
Ania z
Ania z "Rolnika" z synkiem, fot. Instagram