Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Maria z "Sanatorium miłości" po operacji porusza się na wózku. Pokazała zdjęcia
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.06.2024 11:16

Maria z "Sanatorium miłości" po operacji porusza się na wózku. Pokazała zdjęcia

Sanatorium miłości
fot. Instagram/Kadr z:"Sanatorium miłości", TVP

Maria z "Sanatorium miłości" nadal wzbudza sporo emocji po zakończeniu telewizyjnego show. Niedawno seniorka wylądowała w szpitalu z uwagi na poważne dolegliwości. Pokazała internautom, jak czuje się po przejściu operacji. Wylądowała na wózku inwalidzkim. Fani ruszyli do komentarzy.

Maria z "Sanatorium miłości" podbiła serca widzów i uczestników

W szóstym sezonie programu Telewizji Polskiej poznaliśmy wielu ciekawych bohaterów. Do dziś słyszymy o kolejnych losach charyzmatycznych seniorów, w tym m.in.: o Marii czy Elżbiecie. Dla pierwszej z wymienionych przygoda w "Sanatorium miłości" zakończyła się ogromnym sukcesem.

Seniorka za sprawą głosów uczestników została okrzyknięta "Królową turnusu". Wraz ze Stanisławem porwała wszystkich do ostatniej zabawy na czele z Martą Manowską i Rafałem Brzozowskim. Maria polubiła życie w otoczeniu kamer i dziennikarzy. Nie ukrywa, że chciałaby kontynuować karierę w show-biznesie.

Ja bym się najchętniej widziała w takich programach, które opowiadają o ciekawych ludziach. Mam taki pomysł, aby przedstawiać ludzi, którzy są albo pokrzywdzeni, albo ludzie sukcesu […] Takie fajne tematy dnia codziennego, społeczne. O dobrych i złych ludziach, bo przecież na świecie nie ma samych dobrych ludzi. Ale są też dobrzy, którzy kiedyś byli źli, o takich przemianach - opowiadała w wywiadzie dla Radia Zet.

Zanim jednak ponownie zalśni przed blaskiem reflektorów, musi skupić się na powrocie do zdrowia. Ostatnie dni spędziła w szpitalu.

Iwona i Gerard z "Sanatorium" zaskoczyli wyznaniem nt. swojego małżeństwa Ela z "Sanatorium miłości" wystąpi w kolejnym hicie TVP

Maria z "Sanatorium miłości" trafiła do szpitala. Porusza się na wózku

Bohaterka telewizyjnego programu chętnie dzieli się z internautami nowinkami ze swojego życia. Niedawno zachęcała rówieśników do udziału w castingu do nowego sezonu "Sanatorium miłości", a teraz nieoczekiwanie powiedziała o pobycie w szpitalu.

Maria musiała poddać się niezwłocznie operacji. Od ponad tygodnia przebywa pod opieką lekarzy, skąd relacjonuje fanom swój stan zdrowia. Choć każdy dzień daje jej nową nadzieję, nie jest idealnie. Seniorka musiała w ostatnim czasie korzystać z wózka inwalidzkiego. 

Nie zatrzymało to jej jednak przed cieszeniem się ze słonecznej pogody. Opublikowała zdjęcie ze szpitalnego ogródka, na którym odpoczywała w medycznym sprzęcie. Internauci życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia.

Pierwszy dzień w szpitalu w ogrodzie. Przełamałam ból i liczę na przyjaźń ze słońcem - wyznała, publikując uśmiechnięte zdjęcie.

Maria z "Sanatorium miłości" przeszła operację. Co jej dolegało?

O tym, że bohaterka "Sanatorium miłości" trafiła do szpitala, poinformowała już na początku czerwca. Wtedy, w dość tajemniczym poście zdradziła, że czeka ją operacja. Prosiła wtedy fanów, o trzymanie za nią kciuków, co mogło wywołać niepokój wśród widzów TVP.

Wraz z informacją seniorka pokazała kadry szpitalnej sali i łóżko, w którym miała spędzić najbliższe dni. Szybko okazało się, że jej pobyt się przedłuży. Maria przeszła przez zabieg wymiany biodra, a obecnie znajduje się pod opieką specjalistów. W pierwszych dniach dokuczał jej ból.

Po trzech dniach w szpitalu […]. Słabo, bo bardzo boli i puchnie noga... Strasznie słaba... Trzeba się odbudować, a nie jest łatwo - pisała.

Obecnie Maria czuje się nieco lepiej i korzysta ze słonecznej pogody. Choć porusza się na wózku, ma nadzieję na szybki powrót do zdrowia i ukochanych kamer, które obdarzyły ją zainteresowaniem kilka miesięcy temu.

Sanatorium miłości, fot. Instagram
Maria z "Sanatorium miłości" po operacji porusza się na wózku, fot. Instagram
Sanatorium miłości, fot. Instagram
Maria z "Sanatorium miłości" po operacji porusza się na wózku, fot. Instagram