Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Następczyni Izy Krzan tak wcześniej zarabiała na życie
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.05.2024 13:13

Następczyni Izy Krzan tak wcześniej zarabiała na życie

Agnieszka Dziekan
fot. KAPiF

Kim jest Agnieszka Dziekan, która zastąpi Izabellę Krzan w “Kole Fortuny”? Wiemy czym zajmowała się w przeszłości. Szczegóły.

Zmiany w formatach Telewizji Polskiej

Po zmianie władzy w naszym kraju, do której doszło po przeprowadzeniu wyborów w październiku zeszłego roku, w Telewizji Polskiej nastały spore modyfikacje. W "Pytaniu na śniadanie' decyzją nowej szefowej w formacie pojawili się nowi prowadzący. 

Tym samym z pracą pożegnali się m.in. Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Tomasz Kammel, Małgorzata Opczowska, Aleksander Sikora, czy Małgorzata Tomaszewska. W ich miejsce pojawiły się nowe twarze. 

Jednak niektórzy dziennikarze zachowali swoje stanowiska. Wśród nich m.in. Anna Lewandowska, czy Agnieszka Dziekan, która otrzymała nową propozycję od TVP.

To ona zastąpi Izę Krzan w "Kole Fortuny". Wybrali prawdziwą piękność Wulgaryzmy i zastraszanie w "Sanatorium miłości"

Agnieszka Dziekan zastąpi Izabellę Krzan w "Kole Fortuny"

Opisane wyżej zmiany dosięgły również “Koło Fortuny”, format doskonale znany telewidzom, który mają okazję ponownie oglądać na ekranach odbiorników od 2017 roku. Program był nadawany wcześniej w latach 1992-1998 oraz 2007-2008. 

Za trzecim podejściem początkowo prowadzącym był Rafał Brzozowski, jednak po dwóch latach jego rolę przejął Norbi, wykonawca disco polo. Obu panom jednak towarzyszyła w formacie Izabella Krzan, która cieszyła się ogromną sympatią telewidzów. 

Jednak decyzją władz TVP para nie poprowadzi ponownie “Koła Fortuny” . Na ten moment nie jest wiadome, kto zastąpi Norbiego, za to pewnie jest, że w miejsce Izabelli Krzan pojawi się Agnieszka Dziekan. Wielu zastanawia się, jak zaczynała ona swoją karierę. 

Kim jest Agnieszka Dziekan?

Agnieszka Dziekan to polska dziennikarka, znana widzom z programu Telewizji Polskiej “Pytanie na śniadanie”. Pochodzi ona ze Starachowic, gdzie ukończyła Liceum Ogólnokształcące. Studia podjęła na Uniwersytecie Wrocławskim i zdobyła dyplom z kierunku: komunikacja wizerunkowa. 

Karierę telewizyjną rozpoczęła w 2018 roku w regionalnej stacji we Wrocławiu. Była wtedy prezenterką pogody, a w późniejszych latach pojawiła się w innych formatach, jak "Dzień dobry Polsko", czy “Lajk”. Dziekan jednak zanim trafiła do branży medialnej, zajmowała się czymś zgoła innym. Mianowicie, byłą pracownicą zakładu mięsnego w Starachowicach. Do obowiązków Agnieszki należało m.in. sprzątanie hali, czy pranie fartuchów rzeźników. 

Ciężko było mi tam oddychać, ślizgałam się na świeżym smalcu. Widząc tak ciężkie warunki pracy, chciałam rozwiązać umowę. Doszłam jednak do wniosku, że wytrwam i przez trzy miesiące pracowałam w takich warunkach - wspominała prezenterka. 

Spodziewalibyście się, że dziennikarka ma takie doświadczenia zawodowe?

Agnieszka Dziekan, fot. KAPiF
Agnieszka Dziekan, fot. KAPiF
Agnieszka Dziekan, fot. KAPiF
Agnieszka Dziekan, fot. KAPiF