Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Uwielbiana gwiazda w "PnŚ". Niespodzianka dla widzów
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 16.05.2024 20:10

Uwielbiana gwiazda w "PnŚ". Niespodzianka dla widzów

"Pytanie na Śniadanie"
fot. KAPiF

Jedna z uwielbianych gwiazd pojawi się w “Pytaniu na Śniadanie”. Przygotowała niespodziankę dla widzów. Będą wniebowzięci. 

Zmiany w "Pytaniu na Śniadanie"

"Pytanie na śniadanie" przeszło znaczące zmiany w zeszłym roku. Nowa administracja Telewizji Polskiej postanowiła odświeżyć program. W związku z tym nowa szefowa popularnego porannego show zdecydowała o zmianie prowadzących. Znane twarze, które przez lata pełniły rolę gospodarzy "Pnś", zostały zmuszone do odejścia. 

Z programu zniknęli: Maciej Kurzajewski, Katarzyna Chichopek, Tomasz Kammel, Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Małgorzata Opczowska, Tomasz Wolny, Ida Nowakowska, Anna Popek, Robert Rozmus oraz Robert Koszucki.

Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się o nowym pełnym zestawie prowadzących poranny program. Stacja miała zamiar stopniowo budować napięcie wśród widzów w związku z planowanymi zmianami w TVP. Teraz znamy wszystkich prowadzących "Pytanie na śniadanie": Beatę Tadlę i Tomasza Tylickiego, Klaudię Carlos i Roberta El Gendy, Joannę Górską i Roberta Stockingera, Katarzynę Dowbor i Filipa Antonowicza oraz Katarzynę Pakosińską i Piotra Wojdyłę.

Teraz w “Pytaniu na Śniadanie” przygotowano dla widzów niespodziankę.

Tomasz Wolny przed czystkami w TVP uciekł za granicę. Co z dalszą karierą? Oto co opublikował Joanna Górska atakowana przez gościa programu. Prowadząca "Pnś" zaczęła uciekać. "Boję się".

Uwielbiana aktorka wraca do "Pytania na Śniadanie"

Już jutro „Pytanie na śniadanie” wyemituje kolejny odcinek cyklu „Pokochaj mnie”. W  PnŚ” pojawi się znakomita i lubiana aktorka, Magdalena Schejbal. Cykl jest emitowany dwa razy w miesiącu, w piątki. Najbliższy odcinek, w którym zadebiutuje Magdalena Schejbal, „Pytanie na śniadanie" wyemituje w piątek 17 maja.

W cyklu „Pokochaj mnie” pragniemy  odczarować temat adopcji zwierząt, wokół którego narosło wiele mitów – mówi Magdalena Schejbal. – Pokazać, jak w rzeczywistości wygląda procedura adopcyjna, której nie należy się obawiać, choć oczywiście należy do niej podejść z całą odpowiedzialnością, sercem i wrażliwością. Szeroko pojęte problemy społeczne, w tym także te związane z dobrostanem zwierząt, były i są mi bliskie. 

Po czym dodała: 

Od lat angażuję się w inicjatywy, które sprawiają, że świat staje się choć odrobinę lepszy, że podejmujemy mądre i dojrzałe decyzje, które potrafią odmienić czyjś los i pozytywnie wpłynąć na rzeczywistość, w której wszyscy żyjemy. Rola mecenaski adopcji zwierząt - nie tylko domowych, także tych żyjących w gospodarstwach rolnych, czasem ratowanych przed transportem do rzeźni, czasem starych, osieroconych lub po traumach – wpisuje się w moją wrażliwość, postrzeganie świata i moje rozumienie postawy obywatelskiej.  

Wspaniała akcja w "Pytaniu na Śniadanie"

Cykl zatytułowany „Pokochaj mnie” porusza temat adopcji zwierząt ze schroniska w Korabiewicach, zarządzanego przez fundację „Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!”. Pod opieką schroniska znajdują się nie tylko zwierzęta domowe, lecz również zwierzęta gospodarcze.

 Kamera „Pytania na Śniadanie” wraz z Magdą Schejbal odwiedzi podopiecznych schroniska na miejscu, w Korabiewicach, aby zniwelować im stres związany z podróżowaniem, nowymi zapachami czy wizytą w telewizyjnym studio. W każdej odsłonie cyklu widzowie poznają losy i charaktery zwierząt, które szukają nowego domu i troskliwych opiekunów. O losach zwierzaków, ich – często traumatycznych – przeżyciach oraz wyjątkowych osobowościach w poruszających rozmowach Magdaleny Schejbal opowiedzą ich aktualni, tymczasowi opiekunowie. Najbliższy odcinek cyklu "Pokochaj mnie” "Pytanie na śniadanie” wyemituje w piątek 17 maja.

Magdalena Schejbal, fot. Instagram
Magdalena Schejbal, fot. Instagram
Magdalena Schejbal, fot. Instagram
Magdalena Schejbal, fot. Instagram