Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > No i się zaczęło. Do KRRiT wpłynęła skarga na program z Kaźmierską
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.04.2024 13:34

No i się zaczęło. Do KRRiT wpłynęła skarga na program z Kaźmierską

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

W sprawie Dagmary Kaźmierskiej pojawiły się kolejne informacje. Jej przestępcza przeszłość maluje się w coraz czarniejszych barwach. Doszło do zdecydowanych kroków. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji otrzymała skargę na program z jej udziałem.

Przestępcza przeszłość Dagmary Kaźmierskiej ujawniona

Jeszcze do niedawna Dagmara Kaźmierska była ulubienicą milionów telewidzów. Rozpoznawalność zyskała dzięki "Królowym życia", gdzie pokazała swoją opływającą w luksusie codzienność. Szybko zrobiła furorę w kolejnych produkcjach.

Widzowie mogli oglądać ją w m.in.: "Made in Maroko", "Pamiętnikach z wakacji", "Dagmara szuka męża", a ostatnio także w 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie. Wszystko zmieniło się jednak po reportażu śledczym portalu Goniec.pl.

O przestępczej przeszłości celebrytka opowiedziała w książce "Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami". Sama była skazana prawomocnym wyrokiem za stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Nikt jednak nie znał realiów piekła, przez które przechodziły jej podwładne.

Portal Goniec.pl dotarł do zeznań kobiet, które pracowały w agencji towarzyskiej prowadzonej przez Dagmarę Kaźmierską. Historie pełne przemocy, narkotyków i przestępstw przyprawiają o gęsią skórkę. Celebrytkę spotkają konsekwencje?

Tak przywitali widzów, po aferze z Kaźmierską. Fani "TzG" nie takich słów oczekiwali TVN nie chce mieć nic wspólnego z Dagmarą. Ruch, który zmienia wszystko

Skandal wokół Dagmary Kaźmierskiej. Telewizja odcina wszelkie powiązania

Po pierwszym reportażu zaczęto natychmiast reagować na skandal wokół Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka przestała tak często odzywać się do internautów, a z serwisów streamingowych zaczęły znikać programy z jej udziałem.

Rzecznik prasowy Polsatu o samym skandalu wypowiadał się dość enigmatycznie. Wszystko wskazywało na to, że stacja nie zamierza komentować afery wokół swojej dawnej "gwiazdy".

Nie mam nic do powiedzenia na razie w tej sprawie w ogóle. Co mielibyśmy komunikować? Nie planujemy wydawać żadnych komunikatów w tej sprawie. Nie wypowiadamy się na ten temat w ogóle - ogłosił rzecznik Polsatu w rozmowie z "Faktem".

Teraz jednak wygląda na to, że stacja nie będzie miała wyjścia. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła skarga. Jakie są zarzuty?

Wpłynęła skarga na "Taniec z Gwiazdami" do KRRiT

Wokół Dagmary Kaźmierskiej nie brak kontrowersji, a wszystko wskazuje na to, że celebrytka nabrała wody w usta. W jej sprawie doszło już do następnego kroku. Tym razem mogą być poważne konsekwencje.

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła skarga na program z udziałem 49-latki. Mowa tutaj o "Tańcu z Gwiazdami", gdzie występowała w duecie z Marcinem Hakielem. Duet dotarł do 7. odcinka, jednak przed emisją uczestniczka zrezygnowała z dalszej rywalizacji.

Wpłynęła jedna skarga indywidualna na "Taniec z Gwiazdami" z zarzutem, że Polsat promuje osobę z kryminalną przeszłością - rzeczniczka prasowa KRRiT w rozmowie z portalem Press.

Na razie wydaje się, że zarówno stacja telewizyjna, jak i powiązane z celebrytką gwiazdy nie chcą komentować skandalu. Skargi mogą jednak przyczynić się do reakcji organu kontrolującego media.

Materiał o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej poniżej:

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Do KRRiT wpłynęła skarga na program z Dagmarą Kaźmierską, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Do KRRiT wpłynęła skarga na program z Dagmarą Kaźmierską, fot. KAPiF

Źródło: Fakt, Press