Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Kaźmierska skomentowała przegraną Roxie w "TzG" i się zaczęło
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 06.05.2024 11:07

Kaźmierska skomentowała przegraną Roxie w "TzG" i się zaczęło

Dagmara Kaźmierska i Roksana Węgiel
fot.: KAPiF

Roksana Węgiel zajęła drugie miejsce w “Tańcu z Gwiazdami”. Fani nie mogą przeboleć takiego wyniku. Wtrąciła się nawet Dagmara Kaźmierska, która mocno oberwała. Co się dzieje?

Finał "Tańca z Gwiazdami"

Kolejna edycja “Tańca z Gwiazdami” dobiegła końca. W finale nie brakowało emocji, ponieważ zmierzyły się trzy mocne zawodniczki. O Kryształową Kulę walczyły ze sobą: Anita Sokołowska, Maffashion, i Roksana Węgiel. Każda z par na koniec zaprezentowała aż trzy choreografie. 

Rywalizacja była niezwykle wyrównana, a każda uczestniczka miała za sobą grono wiernych fanów, którzy w każdym odcinku wspierali je SMS-ami. Tych najwięcej w finale otrzymała Anita Sokołowska i to właśnie w jej ręce trafiła główna wygrana, jaką jest nie tylko statuetka, ale też czek na 100 tys. złotych. 

Maryla Rodowicz nagle weszła na parkiet, gdy tańczyła Roxie Wielka wojna w komentarzach po finale "TzG". Co piszą fani?

Przyjaźń Dagmary Kaźmierskiej i Roksany Węgiel

Dagmara Kaźmierska podobnie, jak Roksana Węgiel była jedną z uczestniczek tej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Obie panie od samego początku się wspierały i nie ukrywały, że połączyła je przyjaźń. 

W końcu celebrytka zdecydowała się zrezygnować z udziału w show, co tłumaczyła problemami ze zdrowiem. Fanów bardzo zasmuciła ta decyzja, ponieważ Kaźmierska miała ich ogromne wsparcie. Niepocieszona tym faktem była również młoda wokalistka

Bardzo się zasmuciłam. Zadzwoniłam do niej i mówię "Dagmarka, nie, nie rób mi tego", bo ona naprawdę wnosiła tu tyle ciepła, ja się z nią świetnie od samego początku dogadywałam, tak szczerze. Ta relacja jest po prostu szczera. Ona ma tak dobre serce i mówi, co myśli. Za to ją bardzo cenię – za to, że jest taka szczera. Jest mi przykro, że jej nie ma w programie, brakuje mi jej, ale nasza relacja się nie kończy na "Tańcu z gwiazdami", więc na pewno jeszcze się spotkamy z Dagmarą – mówiła wówczas w rozmowie z Eską Roxie. 

Zaledwie kilka dni później portal Goniec.pl ujawnił najmroczniejsze fakty z przeszłości Kaźmierskiej. Wiadomo było, że Dagmara została w przeszłości skazana za sutenerstwo, ale akta sprawy ujawniły, że dopuszczała się okrutnych czynów na pracownicach agencji towarzyskiej, którą prowadziła. Miało dochodzić do aktów przemocy z jej strony, gróźb, a nawet zlecenia gwa*tu na chorej dziewczynie. 

Reakcja stacji telewizyjnych, które promowały Dagmarę, była natychmiastowa. Wszystkie programy z jej udziałem zniknęły zarówno z TVN-u jak i Polsatu. Nie pojawiła się ona też w finale “Tańca z Gwiazdami”. 

Roksana Węgiel nie wygrała "Tańca z Gwiazdami" przez Dagmarę?

Dagmara Kaźmierska z wiadomych względów nie została zaproszona na finał “Tańca z Gwiazdami”. Od samego początku wspierała ona Roksanę i w dniu gdy wokalistka walczyła o Kryształową Kulę skompromitowana celebrytka na swoim profilu w mediach społecznościowych zachęcała do oddawania głosów na Roksanę

19-latka, chociaż otrzymała najwyższe noty od jurorów, ostatecznie zajęła drugie miejsce. Fani nie ukrywali oburzenia tą decyzją. Sprawę skomentowała także Dagmara i wywołała burzę.

Kaźmierska pod postem na instagramowym profilu “Tańca z Gwiazdami” zostawiła wirtualne serduszka dla Roksany. Jedna z osób zamieściła dosadny komentarz. 

Daga, chyba źle, że popierałaś Roxie, bo dlatego przegrała - napisała jedna z fanek. 

Myślicie, że to mogło mieć wpływ na decyzję widzów show?

Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Dagamar Kaźmierska, fot. Instagram
Dagamar Kaźmierska, fot. Instagram