Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > TYLKO U NAS: Marcin Hakiel o rozmowach z produkcją „TzG”. Zdradził, w jakiej roli pojawi się w formacie
Anna Lipska
Anna Lipska 19.11.2023 17:25

TYLKO U NAS: Marcin Hakiel o rozmowach z produkcją „TzG”. Zdradził, w jakiej roli pojawi się w formacie

Marcin Hakiel o powrocie do "Tańca z Gwiazdami"
Marcin Hakiel o Tańcu z gwiazdami, fot. KAPIF/Świat Gwiazd Exclusive

Marcin Hakiel w rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedział o tym, czy wróciłby do “Tańca z gwiazdami”. Co na temat produkcji zdradził tancerz? Wystąpi w charakterze trenera czy jurora?

"Taniec z gwiazdami" wróci w wiosennej ramówce Polsatu?

O tym, czy “Taniec z gwiazdami” wróci na antenę wraz z wiosenną ramówką Polsatu, do tej pory nie wiadomo nic pewnego. Nie brakuje spekulacji na ten temat. Raz pojawiają się informacje, że format się wyczerpał, potem znowu, że będzie casting, żeby jeszcze na koniec zaskoczyć pomysłem, że być może będzie wersja z największymi gwiazdami, które do tej pory pojawiły się w programie. 

Reporterka Świata Gwiazd zapytała Marcina Hakiela, co wie na temat ewentualnej nowej wersji "Tańca z gwiazdami".

Był gwiazdą "TzG" i nagle zniknął. Dziś chodzi z balkonikiem. Tragiczny wypadek zrujnował jego karierę Nowa edycja "Tańca z Gwiazdami". Zaskakująca lista uczestników. Te nazwiska to byłby hit!

Marcin Hakiel w nowej odsłonie "Tańca z gwiazdami"

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, że Marcin Hakiel w nowej odsłonie “Tańca z gwiazdami” będzie partnerem Magdy Stępień. Nie brakowało także doniesień o tym, że tę  parę łączy coś więcej. Dziś już wiadomo, że to tylko przyjaźń. Tancerz związał się z Dominiką i jak zapewnia w rozmowie ze Światem Gwiazd, jest staroświecki i jest wierny jednej wybrance serca. 

Co Hakiel zdradził na temat powrotu “Tańca z gwiazdami” i swojego powrotu d formatu. Nieźle się rozgadał.

Marcin Hakiel o powrocie do "Tańca z gwiazdami"

W trakcie rozmowy Marcina Hakiela z reporterką Świata Gwiazd nie mogło zabraknąć tematu “Tańca z gwiazdami”, którego najnowsza edycja, czy też jej brak w wiosennej ramówce Polsatu, budzi ogromne emocje. 

Nie mogę Ci dokładnie powiedzieć, na czym polegają rozmowy. Najpierw musi być decyzja, czy to w ogóle będzie, więc poczekajmy. Były już prowadzone rozmowy i raz już poprosiłem o jakiś czas, bo tuż po rozwodzie po prostu no nie czułem się tak na siłach, nie chciałem też wszystkiego na raz brać. Zobaczymy. Ja jestem otwarty. Zobaczymy, no. 

Czy Marcin Hakiel chciałby wrócić jako tancerz, czy może w nowej roli, jako juror?

Myślę, że nie będę miał takiego wyboru - zaśmiał się nasz rozmówca - Wolałbym być już jurorem. Też z racji wieku. Jeśli będzie klimat, żebym zatańczył, to jakoś się zbiorę w sobie i zatańczę. 

Padło też pytanie, czy dla Marcina wyzwaniem byłoby usiąść jako juror obok legendarnej Czarnej Mamby.

Z Iwoną znamy się jeszcze z czasów turniejów, więc nie mielibyśmy jakichś problemów z dogadaniem się. 

Zapytany o pracę Pavlović jako jurorki, odpowiedział:

Na pewno jest profesjonalistką. Zna się dokładnie, wywodzi się z tańca towarzyskiego. Prawidłowo ocenia. Program, jakby nie było, ma w nazwie taniec, więc chodzi o to, żeby ten taniec też był oceniany. 

Cała rozmowa poniżej: