Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Ona nie potrzebuje?". Dagmara nie uczestniczy w próbach przed programem? Fala pytań pod zdjęciem "TzG"
Anna Lipska
Anna Lipska 14.04.2024 19:35

"Ona nie potrzebuje?". Dagmara nie uczestniczy w próbach przed programem? Fala pytań pod zdjęciem "TzG"

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF/Instagram

“Taniec z gwiazdami” już za moment, a internauci dostrzegli brak faworyta na zdjęciu z próby generalnej! To już kolejny raz, że tak się zdarza!

"Taniec z gwiazdami 14" pełen niespodzianek

Dwanaście znanych i lubianych osób stanęło w szranki kolejnej, długo wyczekiwanej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Jesteśmy już w połowie show, w którym nie brakuje emocji.

Zdecydowanie kolorytu programowi dodaje udział Dagmary Kaźmierskiej, która, mimo że jest niezbyt przychylnie oceniana przez jurorów, zdobyła sympatię widzów, którzy chętnie oddają na nią głosy. To dzięki niej nie brakuje niespodzianek, kiedy to na przykład na parkiet, nagle wkracza jej syn Conan i wdaje się w dyskusje ze srogą Czarna Mambą.

Dagmara nie jest wymieniana wśród faworytów do Kryształowej Kuli, ale z programu na program jej szanse jakby rosną…

Baron po ślubie, a jego była dziewczyna ogłasza rozstanie: "Rodziłam swój ból". Jeszcze niedawno z ukochanym robili warsztaty dla par Tak Kaźmierską nazywali w więzieniu. Za kratami nie było mowy o "królowej życia"

Faworyci "Tańca z Gwiazdami 14"

Od początku widzowie dostrzegli, że kilka par wyrasta na faworytów show. Anita Sokołowska i Jacek Jeschke z programu na program radzą sobie coraz lepiej. Świetne momenty mają także Roksana Węgiel i Michał Kassin. Nie odstaje także reszta z sześciu pozostałych par. 

Wydaje się, że największe kłopoty, żeby przekonać do siebie jury, ma Dagmara. Po wypadku nie może zginać kolana, co zdecydowanie jest wielką przeszkodą. Ona jednak niczym nie zrażona, z uśmiechem na ustach przechodzi kolejne etapy. Wielka w tym zasługa widzów.  

Zdjęcie z próby generalnej "Tańca z Gwiazdami" bez faworyta

Jak co tydzień niedziela jest bardzo intensywna dla uczestników show Polsatu. Od rana trwają przygotowania, a tuż przed rozpoczęciem show, produkcja wrzuca na Instagram zdjęcie z próby generalnej. 

Podobnie jak w wielkanocnym odcinku, tak i tym razem, bystrzy fani dostrzegli, że na zdjęciu nie ma Dagmary!

  • A gdzie Dagmara? Ona nie potrzebuje próby?
  • Zwycięskiej pary nie ma na zdjęciu - piszą widzowie.

Także teraz produkcja pospieszyła z wyjaśnieniem, że Dagmara po próbie popędziła na makijaż. Nic z tych rzeczy, żeby odpuszczała sobie próby, choć złośliwości nie brakuje…

Dagmara Kaźmierska i Iwona Pavlović, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska i Iwona Pavlović, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPIF