Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem? Tancerz właśnie się wygadał
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.11.2023 08:20

Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem? Tancerz właśnie się wygadał

Marcin Hakiel, Katarzyna Skrzynecka
Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem?, fot. KAPiF

Marcin Hakiel od kilku miesięcy nie schodzi z ust portali płotkarskich z powodu swojego życia osobistego. Najpierw wszyscy byli w szoku z powodu rozstania z Katarzyną Cichopek, a potem mówiono o dwóch nowych kobietach w jego życiu. Teraz wraca jego temat relacji z Katarzyną Skrzynecką. Tancerz odpowiedział zainteresowanym.

Marcin Hakiel ponownie na ustach portali plotkarskich

Po rozwodzie z aktorką "M jak miłość" Hakiel początkowo związał się z tajemniczą Dominiką, a teraz chętnie paraduje u boku pięknej brunetki na medialnych eventach. Miłość kwitnie, a Marcin udowadnia oddanie partnerce w odważny sposób.

Oprócz rozterek sercowych jego czas wypełniają także obowiązki związane z prowadzeniem szkoły tańca. W mediach społecznościowych co rusz popisuje się trudnymi choreografiami w towarzystwie ślicznych partnerek. Nie zawsze jednak wszystko idzie zgodnie z planem.

Nie zmienia to jednak faktu, że Marcin Hakiel ponownie przeżywa szczyt popularności. Co za tym idzie, na jaw wychodzą jego dawne relacje. Czy stanie przed kamerami, by o nich opowiedzieć?

Zaroiło się od gwiazd na premierze filmu "Napoleon": Linda, Warnke, Racewicz, Hakiel, Szapołowska TYLKO U NAS: Hakiel i Cichopek sprzedali wspólną willę? Tancerz zdradza trudne szczegóły

Marcin Hakiel w telewizyjnych hitach? Tancerz dostał mnóstwo propozycji

Nie da się ukryć, że rozpoznawalność jest najlepszym argumentem dla producentów telewizyjnych. Nawet wątpliwa reputacja nie sprawia, że stacje telewizyjne wycofują się ze współprac z gwiazdami. Okazuje się, że prywatne zawirowania Marcina Hakiela mogą być jego szansą na zdobycie kariery w mediach. Tancerz dostał już sporo propozycji.

Dostałem ostatnio zapytanie o udział w kilku nowych programach, ale odmówiłem, bo to nie było w kręgu moich zainteresowań. Mam swoje ułożone życie i to nie jest tak, że bardzo potrzebuję wrócić do telewizji. Jeśli będzie coś interesującego, będą mnie chcieli i będzie mi to pasować, to jasne. Ale też nic na siłę – wyznał Plotkowi.

W kręgu zainteresowanym choreografem znalazły się także władze programu "Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel zupełnie inaczej podchodzi do propozycji ponownego spotkania na parkiecie Katarzyny Skrzyneckiej.

Marcin Hakiel ponownie z Katarzyną Skrzynecką? Jest odpowiedź tancerza

Para po raz pierwszy spotkała się w 2005 roku na parkiecie programu "Taniec z Gwiazdami". Ich współpraca od razu przyniosła im sukcesy, a cały sezon zakończyli na 4. miejscu. Teraz Polsat ma niecny plan zorganizowania edycji show z udziałem dotychczasowych sław. Okazuje się, że Marcin Hakiel usłyszał już pierwszą propozycję.

Najpierw musi być decyzja, czy to w ogóle będzie, więc poczekajmy. Były już prowadzone rozmowy i raz już poprosiłem o jakiś czas, bo tuż po rozwodzie po prostu no nie czułem się tak na siłach, nie chciałem też wszystkiego na raz brać. Zobaczymy. Ja jestem otwarty – przyznał w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Tancerz zdradził, że produkcja nie określiła się co do jego partnerki. Mimo wszystko nie widzi przeszkód, żeby była nią dawna gwiazda Polsatu, Katarzyna Skrzynecka. Przypomnijmy, że Marcin Hakiel występował na parkiecie "Tańca z gwiazdami" także z Dorotą Deląg, choć ich popisy zakończyły się na 9. miejscu. 

Pod swoje skrzydła wziął także Katarzynę Cichopek, z którą zwyciężył 2. edycję programu. Emocje na próbach połączyły ich na wiele lat. I choć nic nie wskazuje na to, by duet miał mieć ze sobą bliższy kontakt, już w szczególności na parkiecie, nie brak zwolenników takiego parowania. 

Czas pokaże, czy oferty Polsatu będą na tyle kuszące, że Marcin Hakiel zdecyduje się na kolejnej spotkanie na parkiecie z byłą partnerką.

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem?, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem?, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem?, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem?, fot. KAPiF

Źródło: Plotek