Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Twoja twarz brzmi znajomo
14.05.2024 13:46 Pilny komunikat tuż przed finałem "TTBZ". Polsat dokonał historycznej zmiany

Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Na kilka dni przed wielkim finałem jubileuszowej edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na oficjalnych profilach show pojawił się specjalny komunikat. Chodzi o historyczną zmianę.

"Twoja twarz brzmi znajomo"
09.05.2024 12:44 Skrzynecka nie wytrzymała. Mocna odpowiedź na zarzuty o faworyzowanie w "TTBZ"

Uczestnicy programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zbliżają się do wielkiego finału 20. edycji show. Tymczasem fani formatu snują podejrzenia, że jury zamierza przyznać punkty w taki sposób, aby Katarzyna Skrzynecka weszła do finałowej czwórki. Aktorka odpowiedziała na komentarz jednej z internautek. Co przekazała?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20
03.05.2024 22:05 "TTBZ". Znamy zwycięzcę 8. odcinka. Kto wygrał?

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Kto wygrał 8. odcinek muzycznego show Polsatu? Oto szczegóły. Zdjęcia i wideo. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20, odc. 4
05.04.2024 22:02 "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy zwycięzcę 5. odcinka. W komentarzach szaleństwo! Widzowie nie zamierzają milczeć

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Kto wygrał czwarty odcinek programu Polsatu? Rozstrzygnięcie zaskakujące? Zobaczcie. 

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Hakiel, Taniec z gwiazdami
18.02.2024 17:47 Skrzynecka przypomina, że 20 lat temu była partnerką Hakiela i pokazuje TO! Ależ jej zrobił piękną niespodziankę

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel swego czasu tworzyli historię w „Tańcu z gwiazdami”. Teraz tancerz zrobił artystce gigantyczną niespodziankę! Takich wyznań się nie spodziewaliśmy.

Kasia Skrzynecka, Twoja Twarz Brzmi Znajomo
01.02.2024 16:23 Kasia Skrzynecka w lateksie na ramówce Polsatu. Uwagę kradną buty... Czy aby dobrze je dobrała?

Kasia Skrzynecka w wielkim stylu powróciła do Polsatu podczas wiosennej ramówki. Po głośnym zwolnieniu nie brakowało krytyki dla Edwarda Miszczaka. Teraz wiadomo, że zobaczymy gwiazdę w nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jaką stylizację wybrała na konferencję prasow? Zdjęcia.

Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski
28.01.2024 10:27 Fani wściekli na Skrzynecką i Gąsowskiego. Zarzucili im brak honoru. Rozpętała się prawdziwa burza

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski po długiej przerwie wracają do Polsatu. Udział w jubileuszowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" spotkał się z szeroką reakcją internautów. Zarzucono ich krytyką. Duet musiał zareagować na oskarżenia. 

Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski
08.12.2023 15:00 Katarzyna Skrzynecka WRACA do Polsatu. A razem z nią... Piotr Gąsowski! Wypłynęły szczegóły

Polsat robi wszystko by zatrzymać widzów przy swoich najpopularniejszych programach. Jednym z nowych pomysłów ma być wyjątkowa edycja show "Twoja twarz brzmi znajomo". Wśród gwiazd miałaby się znaleźć Katarzyna Skrzynecka, która jeszcze niedawno była spoiwem całego programu. To nie koniec niespodzianek. Jest szansa też na Piotra Gąsowskiego?

Marcin Hakiel, Katarzyna Skrzynecka
22.11.2023 08:20 Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem? Tancerz właśnie się wygadał

Marcin Hakiel od kilku miesięcy nie schodzi z ust portali płotkarskich z powodu swojego życia osobistego. Najpierw wszyscy byli w szoku z powodu rozstania z Katarzyną Cichopek, a potem mówiono o dwóch nowych kobietach w jego życiu. Teraz wraca jego temat relacji z Katarzyną Skrzynecką. Tancerz odpowiedział zainteresowanym.

Kasia Skrzynecka, oświadczenie ws. "TTBZ"
20.11.2023 16:54 Kasia Skrzynecka wydała pilne oświadczenie. Chodzi o nową edycję "TTBZ"! Fani w euforii

Katarzyna Skrzynecka nagle wydała oświadczenie ws. nowej edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co napisała? Nieźle zaskoczyła swoim wpisem w mediach społecznościowych. 

Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Dowbor
08.05.2023 15:03 Tylko u nas: Katarzyna Skrzynecka komentuje decyzję Miszczaka o zwolnieniu Dowbor. "Rozczarowanie dla widzów"

Katarzyna Skrzynecka zabrała głos w sprawie zwolnienia z Polsatu Katarzyny Dowbor. W rozmowie ze Światem Gwiazd wspominała też moment, w którym stacja zdecydowała się na zmiany obsadowe w “Twoja twarz brzmi znajomo”. Nieoczekiwane rewolucje wprowadzane w popularnych programach Polsatu budzą sprzeciw dużej części widzów. Katarzyna Skrzynecka stwierdziła, że taka reakcja fanów daje wielkie wsparcie “pożegnanym” z programów.

Katarzyna Skrzynecka
04.03.2023 14:12 Katarzyna Skrzynecka nie oglądała "TTBZ". Wiemy, czym zajęła się w trakcie emisji odcinka

Długo wyczekiwany program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powrócił na antenę w odmienionej formie. Okazuje się, że Katarzyna Skrzynecka nie miała okazji zobaczyć dokonań kolegów. Jak udało nam się dowiedzieć, była zajęta innymi obowiązkami.18. edycja rozrywkowego programu jest wyjątkowa nie tylko z powodu wielkich gwiazd, które poddają się metamorfozom, ale również zmian, które wprowadziła produkcja. Nie wszyscy byli świadkami debiutu jurora i prowadzącego.

Katarzyna Skrzynecka
18.01.2023 07:37 Katarzyna Skrzynecka o zwolnieniu z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jaki był powód?

Odejście Katarzyny Skrzyneckiej z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wywołało ogromne poruszenie. Fani produkcji ubolewają z powodu zniknięcia ulubionej jurorki. Do tej pory nieznana była przyczyna usunięcia Skrzyneckiej z formatu. Magda Mołek postanowiła zapytać u źródła.Mało kto spodziewał się, że roszady w obsadzie muzycznego show odbiją się tak szerokim echem. Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z Magdą Mołek odniosła się do decyzji, dotyczącej jej zwolnienia. Jaki był powód?

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski
12.01.2023 16:12 Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski zostaną w Polsacie? Media: "Miszczak jeszcze nie zdecydował"

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski od lat związani byli z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Część widzów nie wyobraża sobie formatu bez tej dwójki, dlatego informacja o ich zwolnieniu spotkała się z masą skrajnych komentarzy. Czy to koniec ich telewizyjnej kariery? Z najnowszych informacji przekazanych przez "Super Express" wynika, że jeszcze wiele może się zmienić. Tematy związane z kolejnymi zmianami w stacji Polsat zdają się nie mieć końca. Z każdym dniem na jaw wychodzą zaskakujące informacje, a i gwiazdy nie szczędzą komentarzy w sprawie. Tym razem poszło o przyszłość Skrzyneckiej i Gąsowskiego.

Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka, Edward Miszczak
06.01.2023 10:56 Edward Miszczak komentuje zwolnienia w Polsacie. Widzowie nie takiej odpowiedzi oczekiwali

Edward Miszczak po wielu latach współpracy z TVN został dyrektorem programowym Polsatu. Ostatnie zwolnienia gwiazd stacji wzburzyły widzów. Jego komentarz na temat sytuacji z pewnością nie ochłodzi ich złości.Były przedstawiciel TVN zastąpił dotychczasową dyrektorkę programową Polsatu, Ninę Terentiew. Od tego momentu doszło do wielu zmian w składzie gwiazd najpopularniejszych programów stacji. Oburzenie serią zwolnień sprawiło, że w mediach pojawił się pierwszy komentarz Edwarda Miszczaka.

Katarzyna Skrzynecka EA
05.01.2023 15:51 Katarzyna Skrzynecka oficjalnie żegna się z "TTBZ". Fani reagują: "W takim razie nie oglądam"

W ostatnich dniach pojawiło się wiele spekulacji związanych z odejściem kolejnego jurora programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak się okazuje, wszystkie plotki okazały się słuszne, a Katarzyna Skrzynecka oficjalnie potwierdziła, że nie wystąpi w kolejnej edycji show. Na Instagramie Katarzyny Skrzyneckiej pojawił się obszerny wpis, w którym gwiazda podziękowała produkcji za lata współpracy. Tym samym potwierdziła, że nie pojawi się w kolejnych edycjach programu. Fani w mocnych słowach podsumowali tę decyzję.

Katarzyna Skrzynecka
05.01.2023 12:12 "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bez Katarzyny Skrzyneckiej? Media donoszą o "porządkach" Edwarda Miszczaka

Nie milkną kolejne doniesienia związane z muzycznym programem " Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nie tak dawno media poinformowały o braku Michała Wiśniewskiego w gronie jurorów. Tym razem możemy przeczytać również o rzekomym odejściu Katarzyny Skrzyneckiej. Katarzyna Skrzynecka zwyciężyła 1. edycję programu. Od tamtego momentu spełniała się w roli jurorki. Fani wyczekują kolejnej edycji show, jednak jak się okazuje, produkcja zdecydowała się poczynić spore zmiany w obsadzie.

Katarzyna Skrzynecka EA
06.11.2022 20:58 "Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Skrzynecka wróci do kolejnej edycji? Postawiła sprawę jasno

Katarzyna Skrzynecka opublikowała wpis w mediach społecznościowych, w których pożegnała się z widzami programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jurorka zdradziła przy okazji, czy zamierza pojawić się w kolejnej edycji show. Fani dowiedzieli się też zaskakujących faktów o kolejnym sezonie.Skrzynecka po raz pierwszy pojawiła się w "TTBZ" w 2014 roku jako uczestniczka. Jej zwycięstwo w pierwszej edycji programu było tak widowiskowe, że od drugiego sezonu zasiada w fotelu jurorskim. Przez ten czas pojawiła się w piętnastu edycjach formatu.

Katarzyna Skrzynecka EA
17.05.2022 11:28 "Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Skrzynecka rozwiała wątpliwości na temat swojej przyszłości w programie

Jurorka programu "Twoja twarz brzmi znajomo", Katarzyna Skrzynecka, odniosła się na temat medialnych doniesień o swojej przyszłości zawodowej. Gwiazda przedstawiła stanowisko w szczegółowym oświadczeniu.Aktorka i piosenkarka od drugiego sezonu popularnego programu rozrywkowego pojawia się w roli jednej z jurorek za sprawą zwycięstwa premierowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Skrzynecka przez wiele lat była głównym trzonem show Polsatu, jednak niedawno jeden z tabloidów poinformował o rzekomych problemach z dalszymi wystąpieniami gwiazdy.Artystka postanowiła odnieść się do tych domysłów przy pomocy mediów społecznościowych, opisując przygotowany artykuł na jej temat. Aktorka zdecydowanie zaprzeczyła treści o problemach w zawodowej karierze.

Katarzyna Skrzynecka EA
24.03.2022 09:50 Katarzyna Skrzynecka nie wiedziała, że Gromee odchodzi z "Twoja twarz brzmi znajomo". "Bardzo szkoda"

Katarzyna Skrzynecka należy do grona jurorów uwielbianego przez widzów programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Podczas niedawnego wywiadu ze "Światem Gwiazd" aktorka dowiedziała się, jakie zmiany będą mieć miejsce na planie produkcji. Jak to możliwe, że nie wiedziała o tym wcześniej?Katarzyna Skrzynecka jest związana z show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od samego początku istnienia produkcji. Wygląda jednak na to, że aktorka nie do końca była świadoma zmian, jakie czekają na wielbicieli programu Polsatu. Kto będzie nowym jurorem w programie?