Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Edward Miszczak komentuje zwolnienia w Polsacie. Widzowie nie takiej odpowiedzi oczekiwali
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.01.2023 10:56

Edward Miszczak komentuje zwolnienia w Polsacie. Widzowie nie takiej odpowiedzi oczekiwali

Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka, Edward Miszczak
fot. KAPiF

Edward Miszczak po wielu latach współpracy z TVN został dyrektorem programowym Polsatu. Ostatnie zwolnienia gwiazd stacji wzburzyły widzów. Jego komentarz na temat sytuacji z pewnością nie ochłodzi ich złości.

Były przedstawiciel TVN zastąpił dotychczasową dyrektorkę programową Polsatu, Ninę Terentiew. Od tego momentu doszło do wielu zmian w składzie gwiazd najpopularniejszych programów stacji. Oburzenie serią zwolnień sprawiło, że w mediach pojawił się pierwszy komentarz Edwarda Miszczaka.

Edward Miszczak zwalnia największe gwiazdy Polsatu

Jednym z hitów stacji jest program rozrywkowy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie celebryci wcielają się w polskich i zagranicznych artystów sceny muzycznej. Produkcja doczekała się już 18. sezonu, jednak okazuje się, że obędzie się on bez czołowych jurorów.

Najpierw dowiedzieliśmy się, że Michał Wiśniewski został odsunięty od dalszej realizacji programu. W rozmowie z Faktem nie ukrywał, że taka decyzja mogła zostać podjęta ze względu na nowy zarząd stacji.

Rozumiem, że przychodzi ktoś nowy i układa wszystko po swojemu. On teraz zarządza domem, jakim jest Polsat i robi to tak, by mu się dobrze pracowało i by miał dobre wyniki. Ma do tego pełne prawo, bo jest szefem stacji wyjaśnił.

To jednak nie koniec nieprzyjemnych wiadomości, ponieważ niedawno poinformowano o odejściu Katarzyny Skrzyneckiej z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiadomość była prawdziwym ciosem dla fanów, którzy zżyli się z aktorką już od premierowej serii. Początkowo wzięła udział jako uczestniczka, a po zwycięstwie zasiadła wśród grona jurorów.

Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" @twojatwarzbrzmiznajomo. To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami — pisała w mediach społecznościowych.

Katarzyna Skrzynecka część pożegnalnego oświadczenia poświęciła podziękowaniom byłej szefowej stacji, Ninie Terentiew. Nie da się więc ukryć powiązania pomiędzy zmianą dyrektora programowego a roszadami wśród gwiazd stacji.

To nie koniec zmian Edwarda Miszczaka?

Oburzenie internautów zwolnieniami pracowników Polsatu sprawiło, że media zwróciły się do samego dyrektora programowego o komentarz. Jego krótka wypowiedź może nie napawać nadzieją na uspokojenie sytuacji w przyszłości.

Nie mogę nic powiedzieć. Pracę w Polsacie zaczynam bowiem dopiero 16 stycznia — skomentował w rozmowie z Faktem.

Widzowie mogą jedynie czekać na rozwój sytuacji, gdy Edward Miszczak już faktycznie obejmie decyzyjność w Polsacie. Na razie z upragnieniem szukają informacji na temat nowych projektów ze swoimi ulubieńcami stacji.

Zobacz zdjęcia:

Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Iberion zbiera na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących!

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Marta Chodorowska: Życie prywatne, mąż, dziecko. Kim jest mąż gwiazdy "Rancza", "M jak miłość" i "Pierwszej miłości"?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Fakt