Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Katarzyna Skrzynecka o zwolnieniu z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jaki był powód?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 18.01.2023 07:37

Katarzyna Skrzynecka o zwolnieniu z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jaki był powód?

Katarzyna Skrzynecka
fot. KAPiF

Odejście Katarzyny Skrzyneckiej z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wywołało ogromne poruszenie. Fani produkcji ubolewają z powodu zniknięcia ulubionej jurorki. Do tej pory nieznana była przyczyna usunięcia Skrzyneckiej z formatu. Magda Mołek postanowiła zapytać u źródła.

Mało kto spodziewał się, że roszady w obsadzie muzycznego show odbiją się tak szerokim echem. Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z Magdą Mołek odniosła się do decyzji, dotyczącej jej zwolnienia. Jaki był powód?

Nowa edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bez Katarzyny Skrzyneckiej

Nieprzerwanie mnożą się kolejne informacje związane ze zmianami w uwielbianym przez widzów programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Najpierw przekazano, iż z formatem pożegnał się Michał Wiśniewski. Artysta zaproponował nawet, kto może zastąpić jego miejsce.

Niedługo później wyszło na jaw, że w kolejnej edycji zabraknie również Katarzyny Skrzyneckiej oraz Piotra Gąsowskiego. Odejście tak wielu gwiazd wzbudziło szereg kontrowersji, ponieważ wielu widzów nie wyobraża sobie programu bez powyższych nazwisk.

Usuwanie kolejnych osób z programu sprawiło, że w sieci zaczęły pojawiać się kolejne niepotwierdzone teorie oraz spekulacje. Magda Mołek postanowiła zapytać u źródła. Wprost zapytała Katarzynę Skrzynecką, dlaczego nie zobaczymy jej w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Katarzyna Skrzynecka o zwolnieniu z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Magda Mołek, od kiedy zrezygnowała z pracy w telewizji, spełnia się jako youtuberka. Prężnie działa w sieci, gdzie prowadzi program pt. "W moim stylu", w którym przeprowadza wywiady ze znanymi osobistościami.

Ostatnią gościnią Magdy była Katarzyna Skrzynecka, o której w ostatnim czasie jest wyjątkowo głośno. Dziennikarka zapytała byłą jurorkę programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" o powód odejścia z programu. Okazuje się, że Kasia nie do końca zna powody tej decyzji.

Mnie nie było dane poznać powodów decyzji, ale takie decyzje bywają i zdarzają się w tego typu programach rozrywkowych. Jest to naturalne w tej formule, że częściej lub rzadziej obsada programu czy prowadzący czy jurorzy się zmieniają. Po to, żeby, jak twierdzi stacja, tak to motywuje, odświeża format — powiedziała Magdzie Katarzyna.

Fragment rozmowy Katarzyny Skrzyneckiej z Magdą Mołek na temat odejścia z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka, finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Krzysztof Ibisz na spacerze z żoną i synkiem. Mały Borys podróżuje w wózku za kilka tysięcy złotych

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!