Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Katarzyna Skrzynecka nie oglądała "TTBZ". Wiemy, czym zajęła się w trakcie emisji odcinka
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.03.2023 14:12

Katarzyna Skrzynecka nie oglądała "TTBZ". Wiemy, czym zajęła się w trakcie emisji odcinka

Katarzyna Skrzynecka
fot. KAPiF

Długo wyczekiwany program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powrócił na antenę w odmienionej formie. Okazuje się, że Katarzyna Skrzynecka nie miała okazji zobaczyć dokonań kolegów. Jak udało nam się dowiedzieć, była zajęta innymi obowiązkami.

18. edycja rozrywkowego programu jest wyjątkowa nie tylko z powodu wielkich gwiazd, które poddają się metamorfozom, ale również zmian, które wprowadziła produkcja. Nie wszyscy byli świadkami debiutu jurora i prowadzącego.

Katarzyna Skrzynecka nie widziała najnowszego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Popularny program w ostatnim czasie przeszedł diametralne zmiany, zaczynając od wymiany jednego z prowadzących, po roszady w gronie jurorów. Z produkcją pożegnali się Katarzyna Skrzynecka oraz Michał Wiśniewski, a ich miejsce zajął Paweł Domagała.

Decyzja stacji wywołała poruszenie wśród widzów i ogromny smutek. Odejście aktorki spowodowało falę niezadowolenia wśród internautów, którzy polubili ją od pierwszego sezonu programu w 2014 roku.

Katarzyna Skrzynecka nie zamierzała jednak długo ubolewać nad decyzją produkcji i skupiła się na nowych przedsięwzięciach. W krótkiej rozmowie z nami potwierdziła, że z powodu obowiązków nie zobaczyła premierowego odcinka 18. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Dowbor i Rock wychodzą z imprezy zamkniętej po "TTBZ". Publicznie nie szczędzą sobie złośliwości, prywatnie są blisko

Katarzyna Skrzynecka ma wiele zobowiązań

Aktorka od kilku miesięcy skupia się przede wszystkim na swojej miłości do teatru. Publiczność może oglądać ją w najnowszej komedii Teatru Capitol "Alibi od zaraz". Piątkowy wieczór spędziła właśnie na scenie. 

Z powodu długiego spektaklu nie dane jej było obserwować poczynań kolegów w najnowszym sezonie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W najbliższym czasie nadrobienie zaległości może być równie trudne.

Katarzyna Skrzynecka przez następne kilka miesięcy będzie występowała w roli charyzmatycznej Sophie w komedii pełnej pomyłek i wykrętów. Na scenie możemy oglądać ją w towarzystwie m.in.: Magdaleny Margulewicz, Wojciecha Wysockiego oraz Mateusza Banasiuka.

Internauci odczuwają brak Katarzyny Skrzyneckiej

Choć aktorka nie może narzekać na brak obowiązków, widzowie boleśnie odczuli jej brak wśród jurorów rozrywkowego programu. Od pierwszego sezonu przekazywała odbiorcom mnóstwo pozytywnej energii, a także udzielała porad uczestnikom.

W nowym sezonie jej miejsce zajął Paweł Domagała, który dopiero debiutował w roli telewizyjnego jurora. Widzowie przyzwyczajeni do poprzednich odsłon programu nie kryli swojego rozczarowania.

Jury tragedia!!! Bez emocji, bez polotu. Brakuje Kasi.

— Oj, brakuje 4. jurora. Tęsknię za Skrzynecką.

— To już nie jest ten sam program. Szkoda.

— Ależ stracił ten program klimat — komentowano w mediach społecznościowych programu.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Skrzynecka (17).jpg
fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama